Близько десяти черкаських мам зі своїми дітлахами прийшли 5 березня на Соборну площу, щоб закликати політиків, чоловіків і взагалі суспільство до миру і взаємоповаги.


- Ми прагнемо, щоб Україна була єдиною, щоб на нашій землі не було воєн, щоб наші діти не здали образливих слів «москаль», «хохол» чи «бандера», «жид» та інших, щоб у нашій державі ні для кого не мало значення, хто якою мовою говорить, - сказала кореспонденту «Прочерку» ініціаторка заходу Анжела Пузь із Ватутіного, нині черкащанка.

Анжела додала, що на площу прийшли її подруги, подруги її подруг і всі, хто відгукнувся на запрошення у соціальних мережах. Незважаючи на дрібний дощ, у мам та їхніх дітлахів був добрий настрій, кожен намагався поділитися з іншими своїм позитивним поглядом на світ.

Учасниці акції особливо наголошували, що вони не мають ніякого відношення до жодної політичної сили.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #19 Анжеліка 10.03.2014 02:15
Марта, я як мама нічого дивного в даній акції не вбачаю, що є поганого бажати мирного майбутнього для власної дитини і для всіх дітей, людей нашої країни,що є поганого в тобу щоб достукатись до сердець батьків.Не потрібно шукати негатив там де насправді його не має. Трагедія в тому, що ми -прості українці, заручники політичної гри кількох осіб і навіть коли мова йде про дітей суспільство не в змозі перегорнути стрінку історії та намагатись простити одне одного та зрозуміти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #18 Marta 06.03.2014 17:25
Шановна Марта, ви дуже гарно тут усе розписали, але ваші коментарі не доречні до цієї теми загалом. Чи ви вловили суть акції, що відбулася? Судячи з ваших коментрарів, ні. Не треба в усьому бачити провокацію і шукати спроби посперечатися. Данна акція, про яку ми всі маємо змогу прочитати, як раз і збиралася, щоб нікого не підтримувати і нікого не осуджувати, а закликати українців любити одне одного. Прочитайте, будь ласка, ще раз статтю і відкрийте своє сердце для більшого кругозору.
МЕТА ГІДНА,АЛЕ НА ФОНІ ОКУПОВАНОГО КРИМА,ЗАЯВА ЩО МИ НЕ ЗАСУДЖУЄМО І НЕ ПІДТРИМУЄМО НІКОГО,ДИВНА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Марина 06.03.2014 16:31
Питання,хто каже???друге питання,що поганого в тому щоб бути "москальом" чи "бандерівцем",при умові що і той і той гарні люди,?Ви дітей що взагалі позбавляєте національного признака,рахуйт е мене ким завгодно,тільки ми за мир.Мир хочуть усі,але не наша то ініціатива,ми маємо сплотитись,бути стримані і мобілізовані,і не треба так скоро відмовлятись від своєї національності, і позбавляти її когось...Є більш образливі слова ніж хохол,москаль,б андерівець,хай ваші діти краще матюків не чують..
Шановна Марта, ви дуже гарно тут усе розписали, але ваші коментарі не доречні до цієї теми загалом. Чи ви вловили суть акції, що відбулася? Судячи з ваших коментрарів, ні. Не треба в усьому бачити провокацію і шукати спроби посперечатися. Данна акція, про яку ми всі маємо змогу прочитати, як раз і збиралася, щоб нікого не підтримувати і нікого не осуджувати, а закликати українців любити одне одного. Прочитайте, будь ласка, ще раз статтю і відкрийте своє сердце для більшого кругозору.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Marta 06.03.2014 14:54
Кримчан активно лякали міфічними "бЕндерівцями",тепер як вони завтра почнуть захищати себе,свій дім та свій півостров,вони самі стануть тими бандерівцями,от в чому весь анекдот,і то не смішно...СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 Marta 06.03.2014 14:47
Цитую Давайте уже думать:
Цитую Marta:

Так свідки є з обох боків,


На війні гинуть люди,і вчителькі туди посилались партією з місією яка вартувала їм життя,і це спорне питання,накштал т,хто вб...ває,рушниця чи палець тиснущій на курок...і зовсім брехня,що бандерівці вб..вали за нац.признаком,вони воювали з комуністичною ідеологією та їх носіями,незалеж но від нацпризнаків..(І порівняйте втрати,скільки вбито окупантів та скільки замордовано ,вивезено та знищенно в Сибіру українців,і чим то можна виправдати,коли таварняками вивозили цілі села).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Давайте уже думать 06.03.2014 14:02
Цитую Marta:

Так свідки є з обох боків,
Ой, та я не говорю про те, що вони ф...и і т.д. Але... говорили мені про них прості люди, котрі не виступають за Радянську армію, українці, які віддали багато за становлення нашої держави. Те, що нам показують в історичній площині, не завжди правда. Але і тих фактів, що воїни Бандери убивали людей, тільки тому - вони не мали українскьої національності, не потрібно забувати.
Не треба плакати про нещасних забитих вчитальок - чому, для Вас людське життя щось значить????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Marta 06.03.2014 13:41
Так свідки є з обох боків,але не завжди об"єктивні.Я не говорю що бандерівці були пацифісти,війна є війна,але...Давайте розберемось,хто до кого прийшов,на чиїй теріторії була війна,що і кого захищали бандерівці,і що та для чого там робили радянські війська та пропагандисти-диверсанти???Не треба плакати про нещасних забитих вчительок і тд..Дивимось глибше,хто їх туди послав,з якою метою і чи мали ,ті що послав,ілюзію що до їх майбутнього?Є купа документів НКВД про переодягнені загони під "бандерівців",то є факт..Бандерівці воювали за себе,за свою свободу і незалежність,з махіною СРСР,вони мусово шукали спільників,але їх зрадили,і вони вели війну на двох боках.Перед тим як назвати їх зрадниками і пособниками Гітлєра,згадайт е спільний парад гітлірівських і радянськіх військ,а також підписаний документ про співпрацю між Гітлєром і Сталіним,...щє питання є?Історію не обдуриш,"Хапай ,в..ра"-голосніше всього волає в..р.СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Marta 06.03.2014 13:21
Цитую Давайте уже думать:
Цитую Nazareth:
Цитую Давайте уже думать:
Цитую Шпак:
Коли частину твоєї країни окупували, заклики на кшталт "Лишь бьі не бьіло вайньі" виглядають опортунізмом. Т.

Шпак - а в чому Бандера герой, ану розкажіть? В

А що, невже Бандера розстрілював? Ви вже якось давайтє уже думайтє.

Та Ви знаєте - думаю, читаю... І багато є доказів того, як бандерівці над людьми знущалися. Чи то не люди були?

ті самі "бандерівці",що зараз під виглядом "зелених" чоловічків бігають в Криму...У Росії і зараз повно доказів,але їм чомусь весь світ (крім вас)не вірить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Давайте уже думать 06.03.2014 12:00
Цитую Marta:
Цитую Давайте уже думать:
[quote name="Шпак"]Коли ча

СЛАВА УКРАЇНІ!!!


Ні, по моїй логіці не так - я не вважаю, що воїни Західної Україги - ф...ти чи т.ін. Це люди, котрі відстоюють свої інтереси. Але, давайте тоді будемо чесними - є свідки... так, є... зі свідками тих часів не тільки Ви спілкувались. мені також розповідали. я не говорю про те, чого не знаю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Давайте уже думать 06.03.2014 11:57
Цитую Nazareth:
Цитую Давайте уже думать:
Цитую Шпак: