реклама

реклама Делікат

реклама

Представники місцевого осередку «Правого сектору» прийдуть на завтрашнє засідання сесії Черкаської міської ради, що відбудеться о 10:00. Про це йдеться у заяві керівника обласного осередку «Правого сектору» Анлрія Череваня.

Офіційна заява Правого Сектору Черкаси.

«Ми не задоволені сьогоднішнім розподілом сил в нашому місті. Завтра нічого не зніметься, оскільки все вже давно поділено між представниками різних депутатських груп, тому ми заявляємо:

1. Ми виступаємо за формування нових органів місцевого самоврядування та влади за принципом публічного обговорення та надання народного мандату чиновникам.

2. Ми наполягаємо на публічному звіті чиновників, які претендують на нові посади, а також вимагаємо від них зобов'язання скласти мандат, якщо вони не виправдають народної довіри.

3. Ми засуджуємо кулуарний розподіл портфелів та повернення на посади людей, що не виправдали себе за час попереднього перебування у владі», – йдеться у заяві «Правого сектору».


реклама

Коментарі  

 
0 #32 Ирина 06.03.2014 23:46
Цитую Marta:
Особиста порада містечковим Бютовцям,скидай те партквитки,ваша Юля "мертва"для політики,Яценюк кр..ль."Свобода"-мертвонародженн е дитя,стільки сподівань,а воно мертве..."Удар"-вони стараються,біль ше сказати нема що,може навчаться,може ні...Про ПР та КПУ,все просто,зл...нці,нел..ди,б...ти,на вас кров.От так все фатально і не смішно...Є народ,і він прекрасний,виру лим..СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Повныстю пыдтримую 100%%%%%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #31 Marta 06.03.2014 19:06
Особиста порада містечковим Бютовцям,скидай те партквитки,ваша Юля "мертва"для політики,Яценюк кр..ль."Свобода"-мертвонародженн е дитя,стільки сподівань,а воно мертве..."Удар"-вони стараються,біль ше сказати нема що,може навчаться,може ні...Про ПР та КПУ,все просто,зл...нці,нел..ди,б...ти,на вас кров.От так все фатально і не смішно...Є народ,і він прекрасний,виру лим..СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #30 Marta 06.03.2014 18:46
....,заявив що Україні не начасі вступани в НАТО,...(ПОЯСНЮЮ ЦЕ ОДНИМ,У БЮТ ПРЕДВИБОРЧА ГОНКА,ПОФ*Г КРИМ І МИ УСІ,ЦІКАВО В ЯКІЙ КРАЇНІ ВОНИ ВИБИРАТИСЬ ПЛАНУЮТЬ???)Армію занепастили,оку пант в хаті,а воно не хоче виборців словом НАТО злякати,не на часі...ну-ну,куля в лоб,так куля в лоб.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #29 Marta 06.03.2014 18:30
Цитую Давайте уже думать:
Цитую Marta:
Цитую Давайте уже думать:
Цитую Marta:
Ай,!!!

Марта, а.

Головна вимога Майдана.


А ми - прості люди, сваримось між собою, їмо себе, замість того, щоб підтримувати, допомагати і дійсно щось робити для зміни таких ситуацій.
Мені Вас шкода

Не треба мене шкодувати,я все бачу,тому і рано "лапи" складати,ми тільки на початку шляху...От діти намагаються хоч якось ту свору контролювати,ми також маємо слідкувати за ними,ходити на сесії,писати запроси,вимагат и звіти,і так буде..Ми вже не зліземо,контрол ь тотальний ,або влада чесно працює,або іде геть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #28 Marta 06.03.2014 18:24
Цитую Давайте уже думать:
Цитую Marta:
Цитую Давайте уже думать:
[quote name="Marta"]Ай,!!!

Марта, а.

Головна вимога Майдана.

Марта, Вам є зараз чим годувати
Ви можете зрозуміти,то тільки початок,ПОЧАТОК .Ці нові "старі"скоро,дуже скоро зрозуміють,або влада оновлюється ,або....розумієте.СЛАВА УКРАЇНІ!!!Не моя вина в нікчемності українського політикуму,з запропонованих на виборах кандидатів,для мене особисто підходе Порошенко.(ТРІЙКА ДОВЕЛА БЕЗДАРНІСТЬ ПІД ЧАС МАЙДАНУ,може виправляться,що навряд.)Фінансову скруту можно перетерпіти при умові кращого майбутнього,без цього попереду стогнація і шлях в нікуди,зубожінн я..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #27 Давайте уже думать 06.03.2014 18:02
Цитую Marta:
Цитую Давайте уже думать:
Цитую Marta:
Ай,!!!

Марта, а.

Головна вимога Майдана.

Марта, Вам є зараз чим годувати дитину, Ви можете їй щось купити, заплатити за квартиру? А коли підвищать ціни, чим будете себе тішити, що при владі нові лиця - насправді вони "старі" - при Ющенкові вже накерувались. Ви ж уже не в тому віці, то повинні памятати.
Я також за розвиток України, за її цілісність, за незалежність.
Але зараз боляче дивитись, як все розвалюють, те що ще не розвалене, як народ і далі дурять, як ділять посади між собою і домовляються з вчорашніми ворогами...
А ми - прості люди, сваримось між собою, їмо себе, замість того, щоб підтримувати, допомагати і дійсно щось робити для зміни таких ситуацій.
Мені Вас шкода
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #26 Marta 06.03.2014 17:17
Цитую Давайте уже думать:
Цитую Marta:
Ай,які всі веселі,які жартики,ха-ха..вам,весело,то сидіть,чекайте, головне нікуди не ходіть,хай то ...... і надалі сидить по кабінетам,хай і далі д...ребанять,а ви смійтесь,а на наступних виробах грошики взяти не забудьте,співун у вже продались....І не женіть на ПС,ви й того не робите..СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Марта, а Ви в Правому Секторі? А що Ви зробили? А що - нинішня влада краща, чим та, що була - не бачимо ми, адже підвищення цін на ЖКГ тепер видоїть з людей останні копійки. І будемо ми сидіти з вашим правим сектором і з голоду пухнути, заробляючи тільки, щоб віддати за квартплату.

Головна вимога Майдана-ПОВНА ПЕРЕЗАГРУЗКА ВЛАДИ.Ви ж типо "думаете",то маєте зрозуміти,ще не вечір...На рахунок цін,то наче вони до цього падали і ви не знаєте в якому стані казна.Щодо мене та ПС,я вже не в тому віці,але я повністю підтримую їх.ЄС і НАТО,то саме те що врятує Україну,це той напрямок який має бути.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #25 Давайте уже думать 06.03.2014 16:31
Цитую Marta:
Ай,які всі веселі,які жартики,ха-ха..вам,весело,то сидіть,чекайте, головне нікуди не ходіть,хай то ...... і надалі сидить по кабінетам,хай і далі д...ребанять,а ви смійтесь,а на наступних виробах грошики взяти не забудьте,співун у вже продались....І не женіть на ПС,ви й того не робите..СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Марта, а Ви в Правому Секторі? А що Ви зробили? А що - нинішня влада краща, чим та, що була - не бачимо ми, адже підвищення цін на ЖКГ тепер видоїть з людей останні копійки. І будемо ми сидіти з вашим правим сектором і з голоду пухнути, заробляючи тільки, щоб віддати за квартплату.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #24 Marta 06.03.2014 16:06
Цитую стійкий націоналіст:
десь було таке кiно
батьки працюють а дiти гуляють
та щей кричать давай батьку грошi

І ти,то смієш булькати ,після того як діти відстояли Україну в Києві,і не відомо що ще чекає їх в найближчому майбутньому,пок и ти і тобі подібні(сидячи на кухні) їх критикують..то такі як ти,влаштували це беззаконя влади,своєю участю,або невтручанням,На ші діти в рази кращі,розумніші і дієвіщі ніж шугане старше покоління,яке втратило здібність до самоіндефікації і громадьської позиції,вони вільні, змиріться .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #23 стійкий націоналіст 06.03.2014 13:08
десь було таке кiно
батьки працюють а дiти гуляють
та щей кричать давай батьку грошi