На сесії Черкаської міської ради від імені Автомайдану зі зверненням щойно виступив один із лідерів організації Віталій Красюк.


Він зазначив, що автомайданівці вимагають негайного складення повноважень усіма депутатами від Партії регіонів та Комуністичної партії.

Підтримав думку Автомайдану і лідер самооборони Геннадій Шевченко.

– Ми будемо діяти відповідно до законодавства, але забудьте про владу, про тендери. Так, як ви працювали раніше, вже не буде. Ми спеціально не їздимо по хатах і не тиснемо на вас. Але звертаємося до вашої совісті, – зазначив Шевченко.

Також із підтримкою Автомайдану виступив голова обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко, а також голова обласної організації «ВО «Свобода» Юрій Ботнар.

Останній, зокрема, зазначив, що депутатам варто скласти мандати, оскільки склад міської ради «не відповідає настроям черкащан».

Він зазначив, що «Свобода» підтримає як тимчасового мера Миколу Добровольського. Іншої кандидатури вони не сприймуть.

– Якщо ви не будете дослуховуватися громади, то це буде остання сесія аж до наступних виборів, – пригрозив депутатам Ботнар.

Виступи тривають...

реклама

Коментарі  

 
+7 #11 ілюстратор 06.03.2014 17:18
а чом це Бондаренко не складе мандат депутата обласної рада?чи її склад відповідаї настроям виборців області.?брешуть і маніпуліруют людьми! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 катерина 06.03.2014 16:44
Крутизну надо сейчас показывать в Крыму или Донецке.Туда никто почемуто не суется.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #9 Нестор Іванович 06.03.2014 14:13
Стосовно ПеР...нів і комуняк, тут вони в яблучко, але слід зазначити, що і бютівці і "черкащани" і інші депутати теж ще ті штучки. Якщо перевибори - то всім!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 ЛеБурже 06.03.2014 13:39
Ну не воспринимаю ни как ни Ботнара ни Бондаренка ни Добровольского - глянешь на них и :-x. Гнильцой от них отдает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+44 #7 Олександрович 06.03.2014 13:36
Ви знаєте, чим далі спостерігаю як «рулять» Бондаренко з Ботнаром, то з’являється все більше бажання взяти топора в руки і підійти з ними побалакать. А для початку попросить, щоб просто зникли з Черкас.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 місцевий 06.03.2014 13:29
Не кажіть гоп, пока не вкурсі дєла. Не виключено, що "настрої черкащан" можуть дуже здивувати тих, хто самі себе вже назначили головними авторитетами міської громади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Н2о 06.03.2014 13:13
...вони "не сприймуть"....вибори призначайте,а там хоч в..***ріться....якщо народ-то є влада,то чому якісь ботнари повинні вирішувати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 ЗнаЮ 06.03.2014 13:11
ну Толя Бондаренко , то ясно-він збитий льотчик ... А ти БОтнар??!! .......??? А місто як житиме, ау??? ПРокиньтесь, бо як повстане та частина міста якій це все набридло, то і вам не солодко буде. Не провокуйте!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 Полях 06.03.2014 12:52
Ботнар, як і вся черкаська свобода - ............ Завдяки таким ш..., як Ботнар, рейтинг Свободи ВПАВ В ТРИЧІ!! Більше цих в парламенті не буде - вони свою місію виконали :P .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #2 Олег 06.03.2014 12:42
"Батьківщина" - не лучше!