У ці хвилини триває підготовка до голосування для обрання нового секретаря Черкаської міської ради, передає кореспондент «Прочерку».

Перед перервою депутат Черкаської міськради Олександр Радуцький заявив про те, що він знімає свою кандидатуру.

– Із залу мені поставили гарне питання: «Чи пройшов я люстрацію?» Тому я вирішив, що на Народній раді я маю пройти люстрацію. Якщо там до мене не буде претензій, і Народна рада погодить мою кандидатуру, тоді я готовий висуватися, – зазначив Радуцький.

Тому після перерви депутати будуть визначатися лише із одними кандидатом – «батьківщинівцем» Миколою Добровольським.

реклама

Коментарі  

 
+2 #14 Фром 07.03.2014 12:28
Это скорее будет проверка люстрационного комитета, а не Радуцкого. Радуцкий свою проверку уже успешно прошел в кабинете у Ивакина )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #13 Loki 06.03.2014 17:35
)))) Видно шо красные знают гинеалогическое дерево сегодняшней власти. Дожил бы норик до щас, так может быть даже на гувернёра своим кошельком мог замахнуться! ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Дід Трохим 06.03.2014 17:30
Цитую Братушка:
Братушки! Просвітіть - які в молодості у Радуцького були помилки, що пришлось відповідати перед законом? Може оговорили?

Не оговорили, в одном інтерв’ю Радік об’яснив це ошибками молодості. Натовк комусь п..ку, карочє. Ну пижиків з бошок не сшибав, а по сєму так і не став большим політіком.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Братушка 06.03.2014 15:41
Братушки! Просвітіть - які в молодості у Радуцького були помилки, що пришлось відповідати перед законом? Може оговорили?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Олег 06.03.2014 15:13
Клоун!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Черкащанин 06.03.2014 15:06
шановні, іноді складається враження, що ви прям ідоли у своїй справі.. а насправді, ви просто невдахи, які сидять і пишуть коментарі та й ще дезінформують людей..
сидіть далі невдахи за пару грн. та строчіть коменти .... :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 Loki 06.03.2014 14:54
Самая жесткая люстрация нынешних депутатов была в штормовые 90е! Сегодняшние события по этому поводу, это так, мелкие тёрки тех времён возля "химика", шо на дамбе дахнівської канави. ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 ЛеБурже 06.03.2014 14:19
Цитую Васо:
С 2-мя судимостями )))

за что судимости были Радуцкого?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Люстратор 3 уровня 06.03.2014 14:13
радик как и его подельник янык похоже не совсем понимает значения слова "люстрация". саша, это не то, что ты думаешь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Семьон 06.03.2014 13:25
Выборами, выборами..но надо и земляков не забывать. Надо срочно вынести меморандум чтобы установить судьбу земляка, может человек в помощи нуждается :cry:
с 20 февраля по 4 марта этого года в Верховной Раде не регистрировалис ь как письменно, так и электронными картами восемь депутатов: Алексей Азаров (Партия регионов), Владимир ОЛИЙНИК (Партия регионов), Таисия Повалий (Партия регионов), Артем Пшонка (Партия регионов), Игорь Скосар (внефракционный ), Александр Стоян (внефракционный ), Дмитрий Шенцев (Партия регионов), Виктор Янукович (Партия регионов), пишет Тиждень.