Депутат Черкаської міської ради Євгеній Ван склав свої повноваження під час сьогоднішнього засідання сесії.

У коментарі «Прочерку» таке рішення депутат пояснив тим, що не хоче «йти на компроміс із своєю совістю».

– Просто не хочу в усьому цьому брати участі. Я – не політик і мені все це неприємно. Я розумію, що політика – це мистецтво компромісів, однак я не хочу йти на компроміс із свою совістю. Я хочу займатися свою роботою (Євгеній Ван є директором КП «Черкаський зоопарк», – ред.). Якщо всі вважатимуть, що я з нею справляюся, продовжуватиму. Якщо вважатимуть, що директор неадекватний, нехай виганяють. Але займатися громадською діяльністю, бути депутатом я не хочу, – зазначив Ван.

Також він додав, що більше не бажає брати участь у виборчій кампанії.

реклама

Коментарі  

 
0 #12 прохожий 07.03.2014 16:59
ВАН РЕШИЛ ЧТО ВСЕ ДУРАКИ. НЕДОЛЖНА СЕССИЯ ГОЛОСОВАТЬ ПО ЭТОМУ ВОПРОСУ. ОН ПОДАЕТ ЗАЯВУ В ИЗБИРКОМ И ДАЛЬШЕ НАЗНАЧАЮТСЯ ВЫБОРЫ ПО ОКРУГУ И СЕССИЯ ТУТ НЕ ПРИ ЧЕМ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 виборча комісія 07.03.2014 09:41
Цитую Микола:
Цитую Виборча комісія:
Вірно, ти - не політик, ти - пристосуванець. Депутат має відстоювати інтереси виборців, тим більше мажоритарщик. А ти зрадив виборців. Перевибори на твоєму окрузі коштують 112 тисяч гривень. Навіщо ти балотувався???

Які 112 тисяч, балабол? Ти хоч щось в цьому розумієш? Може хоч скажеш на якому окрузі Ван балотувався? Звіздоплет!

Ван - депутат мажоритарщик від центра міста, округ № 12. Висунутий партією "Вільних демократів". Разом з Одаричем бігав по округу, щоб його обрали. Тепер - тікає. Зоопарк йому дорожче виборців. Ми не проти.. Але НАВІЩО було балотуватись?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 Микола 06.03.2014 22:04
Цитую Виборча комісія:
Вірно, ти - не політик, ти - пристосуванець. Депутат має відстоювати інтереси виборців, тим більше мажоритарщик. А ти зрадив виборців. Перевибори на твоєму окрузі коштують 112 тисяч гривень. Навіщо ти балотувався???

Які 112 тисяч, балабол? Ти хоч щось в цьому розумієш? Може хоч скажеш на якому окрузі Ван балотувався? Звіздоплет!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 федор принципиальный 06.03.2014 20:25
Спохватился за несколько месяцев до конца каденции.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #8 Дід Трохим 06.03.2014 16:50
Ван дуже порядна людина, справді "не політик", спец і фанат своєї справи. А таким не місце в політиці! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Фотограф 06.03.2014 16:23
Цитую ЛВВ:
Нормальный человек. Его дети и внуки будут здоровыми.

Согласен на все 100%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Васо 06.03.2014 16:05
Цитую Олег:
Когось наступного по списках ПВД проштовхують мабуть.


Ну ты и д***л! )))

Законы почитай сначала, Ван шел по мажоритарке. Поюзай Инет и почитай что сие означает. Можно кого-то протокнуть или нет? :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Виборча комісія 06.03.2014 15:48
Вірно, ти - не політик, ти - пристосуванець. Депутат має відстоювати інтереси виборців, тим більше мажоритарщик. А ти зрадив виборців. Перевибори на твоєму окрузі коштують 112 тисяч гривень. Навіщо ти балотувався???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 ЛВВ 06.03.2014 15:33
Нормальный человек. Его дети и внуки будут здоровыми.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 незнайка 06.03.2014 15:21
Приезжавших гостей водил в зоопарк-показывать Гости высказали удовольствие а им есть с чем сравнивать