реклама

реклама

Підприємець Юрій Ткаченко, який свого часу очолював фракцію «Нашої України» в обласній раді та був головою Податкової адміністрації, не наполягає на своєму призначенні головою Черкаської облдержадміністрації. З метою зняття напруги у політичному та громадському середовищі, Юрій Ткаченко, якого називають головним претендентом на посаду черкаського губернатора, готовий підтримати кандидатуру керівника обласної «Батьківщини» Анатолія Бондаренка. Про це Юрій Ткаченко заявив у ексклюзивному коментарі «Прочерку».


За ініціативи Юрія Ткаченка у четвер увечері відбулася зустріч представників черкаської Народної ради з Міністром Кабінету Міністрів Остапом Семераком. На ній питання можливої кандидатури голови Черкаської ОДА обговорювали голова облради Валентина Коваленко, нардеп Леонід Даценко, владика Іоанн, представник Народної ради Юрій Сушко та сам Юрій Ткаченко.

Фото Володимира Лимаренка

Фото Володимира Лимаренка


– Я за крісло не тримаюсь, – зазначає Юрій Олегович. – Нині я людина бізнесу і визнаю, що активної участі у публічній політичній діяльності не брав. Раз громада вирішила підтримати кандидатуру Анатолія Бондаренка, то перешкоджати цьому я не буду.

За словами Юрія Ткаченка, затримка із призначенням голови Черкаської облдержадміністрації лише розпалює політичні чвари як у Черкасах, так і в Києві. Починають виникати різні «сумнівні» кандидатури.

– Я не перешкоджаю призначенню на посаду керівника області Анатолія Бондаренка, – наголошує Юрій Ткаченко. – І  вважаю, що між громадськими діячами  на Черкащині не повинно бути ворожнечі. Але якщо в силу політичних домовленостей в Києві не пройде кандидатура керівника обласної «Батьківщини», то Черкащину має очолити відповідальний аполітичний господарник.

реклама

Коментарі  

 
-4 #33 Микола Б 10.03.2014 23:29
Цитую О.ЧУПРИНА:
Вимагаю від лідерів політичної прартії "УДАР" та від Віталія Кличка персонально пояснити:"Хто з членів нашої партії причетний до рекомендування пана Ткаченка на посаду губернатора?Які міри партійного стягнення застосовані до цієї особи?Що робиться по недопущенню подібних помилок у майбутньому?"


Чуприна тебе забули запитати!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #32 Мария 10.03.2014 22:25
Юрій Олегович - адекватний , розумний претендент на посаду губернатора! тільки не Бондаренко.............. :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #31 О.ЧУПРИНА 10.03.2014 21:51
Цитую По сути:
Цитую nnk3:
А чому, цікаво, мовчить Чуприна, га?! Рішучості/сміливості не вистачає? Наче мудра людина, не "металіст"!!! Давно, відкрито і послідовно критикував Тулуба... Чому б і ні? Чи ПаМаРанчєвий товариш кращий? Ваші аргументи!!! Чи погодимось, Черкащани, на.?!

Так Александр Чуприна и не ответилт по сути.Возглавил бы он ОГА и при каких условиях.Или он только другим советы дает.

Таке може відбутися лише у разі підписання відповідного Указу Президента України (в.о) Віталієм Кличком чи Петром Порошенком.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #30 По сути 10.03.2014 15:56
Цитую nnk3:
А чому, цікаво, мовчить Чуприна, га?! Рішучості/сміливості не вистачає? Наче мудра людина, не "металіст"!!! Давно, відкрито і послідовно критикував Тулуба... Чому б і ні? Чи ПаМаРанчєвий товариш кращий? Ваші аргументи!!! Чи погодимось, Черкащани, на.?!

Так Александр Чуприна и не ответилт по сути.Возглавил бы он ОГА и при каких условиях.Или он только другим советы дает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #29 МИКОЛА 09.03.2014 23:55
Якби партійні "верховоди", в Києві, не займалися "розподілом портфелів",
то думали б про Україну. Що, так важко було спрогнозувати кримські події?!
Зло бере, коли яценюки-турчинови просто "дякують" військовим за вірність
присязі і тупо залишають їх сам на сам з окупантом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #28 О.ЧУПРИНА 09.03.2014 11:19
Вимагаю від лідерів політичної прартії "УДАР" та від Віталія Кличка персонально пояснити:"Хто з членів нашої партії причетний до рекомендування пана Ткаченка на посаду губернатора?Які міри партійного стягнення застосовані до цієї особи?Що робиться по недопущенню подібних помилок у майбутньому?"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #27 Юрист 09.03.2014 02:05
Цитую nnk3:
"не наполягає на своєму призначенні"...цей кр*дій хай радіє, тихенько, що не каструлювали! Хоча... всяк може бути..! З ЧЕРЕВКОМ разом, га?

Хай розкаже як він став власником Фермерського ринку. Адже міністр-кр@дун Присяжнюк виділяв на ринки для сільгосп виробників гроші із казни
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #26 О.ЧУПРИНА 08.03.2014 21:48
Цитую nnk3:
А чому, цікаво, мовчить Чуприна, га?! Рішучості/сміливості не вистачає? Наче мудра людина, не "металіст"!!! Давно, відкрито і послідовно критикував Тулуба... Чому б і ні? Чи ПаМаРанчєвий товариш кращий? Ваші аргументи!!! Чи погодимось, Черкащани, на.?!

Будь ласка,мої доводи слідуючі.Помаранчеві мало чим відрізняються від синьо-білих.Ті,хто раніше був у владі, не повинні пропонувати себе на посади у владі.Майдан повинен контролювати ці процеси та оперативно вносити свої корективи.ЩОДО МЕНЕ! ЯКБИ МЕНЕ ПРИЗНАЧИЛИ НА ЦЮ ПОСАДУ ЗАВТРА,ТО ПІСЛЯ ЗАВТРА МЕНЕ БУЛО Б ЗВІЛЬНЕНО .ПРИЧИНОЮ СТАЛА Б МОЯ ПУБЛІЧНА ПРОПОПОЗИЦІЯ ДОКОРІННО ЗМІНИТИ ПІДХІД ДО ПІДБОРУ ТА РОСТАНОВКИ КАДРІВ та ТЕРМІНОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ в.о.ПЕРШОЇ ОСОБИ ДЕРЖАВИ ТІЄЇ ПОСТАТІ ЯКА Є АВТОРИТЕТНОЮ У СВІТІ,ТІЄЇ ОСОБИ ЯКА ЗМОЖЕ ЗБЕРЕГТИ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ. Дякую!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #25 Черкащанка 08.03.2014 19:50
Господи! Відведи від Бондаренка...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #24 Бондар 08.03.2014 17:07
Цитую nnk3:
А чому, цікаво, мовчить Чуприна, га?! Рішучості/сміливості не вистачає? Наче мудра людина, не "металіст"!!! Давно, відкрито і послідовно критикував Тулуба... Чому б і ні? Чи ПаМаРанчєвий товариш кращий? Ваші аргументи!!! Чи погодимось, Черкащани, на.?!