Адміністративна колегія Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України розпочала розгляд справи за ознаками вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції комунальним підприємством «Служба утримання будинків».

До територіального відділення надійшла заява фізичної особи (м. Черкаси) щодо необґрунтованого розрахунку комунальним підприємством «Придніпровська служба утримання будинків» тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Як встановило відділення, підприємство розрахувало тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, формування яких не відповідає порядку, передбаченому урядовою постановою, що може призвести до ущемлення інтересів споживачів.

Розгляд справи триває, інформують у прес-службі АМКУ області.

реклама

Коментарі  

 
0 #13 ну і ну 16.06.2014 08:35
Цитую Алена:
Жильцы нашего дома неоднократно обращались по этому вопросу, но нам ответили, что действуют согласно Инструкции СМУ. Почему мы за проезд в лифте платим, исходя из площади квартиры? В квартире площадью 50кв.м на 2этаже(куда лифт не нужен) может жить 1 человек, а на 9-м этаже в квартире такой же площади - все 4! А платят одинаково! Почему мы платим за уборку территории в 800кв.м, исходя из площади своих квартир? Дворник что, метёт в наших квартирах? А это 70% от общего тарифа, то есть мы вместо 800х2,1грн платим 2,1х18 квартир по 108 гривен +18 квартир по 136 гривен! Чувствуете разницу??? А мы писали и не раз!!! ДАВНО пора в этом покопаться!

перш ніж писати навчіться рахувати. все враховувалось і переводилось на 1м.кв. А такий механізм роробили не СУБи і виконком, а Кабмін. То при чому тут СУБи?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 ну і ну 16.06.2014 08:32
Цитую василь:
Вірю, знаю, впевнений: Василь Іванович ще той "парень", що вміе вкрасти - то вміе. Краще нього в місті ніхто в цій галузі зворувати не зможе

а при чому тут Старіков? тарифи розраховувались в 2011, а Старіков прийшов в СУБ в 2013 - невяжеться...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Василь Миколенко 10.03.2014 14:54
Цитую торпеда:
Стариков,глава суба приднепровского ,работая в горсовете,НЕЗАК ОННО вместе с Карасем подняли тарифы! Люди еле выживают,а они ЖИРУЮТ! После проверки-ВИНОВНЫХ ЗА ГРАТЫ!!!!



ВСІ тарифи, свідомо завищені, розроблялись за вказівкою Одарича.
Одарич, як голова виконкому, підписував проекти рішень, а як міський голова - всі рішення міської ради.
Тому Одарич персонально відповідальний зп обкрадання КОЖНОЇ сім"я черкащан через свідомо сплановані завищені тарифи!
Це доказано судами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 торпеда 10.03.2014 10:23
Стариков,глава суба приднепровского ,работая в горсовете,НЕЗАК ОННО вместе с Карасем подняли тарифы! Люди еле выживают,а они ЖИРУЮТ! После проверки-ВИНОВНЫХ ЗА ГРАТЫ!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 стабилизец 09.03.2014 20:51
Цитую Тю:
А Сосівський СУБ, Водоканал , Теплокомуненерг о коли перевірять?

Без указания "сверху" - никагда. Чем на большую сумму коммунальщики обдерут потребителей, тем больший налог заплатят в казну. А наполнение бюджета оченно приветствуется властью.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Тю 09.03.2014 10:02
А Сосівський СУБ, Водоканал , Теплокомуненерг о коли перевірять?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Алена 09.03.2014 09:50
Жильцы нашего дома неоднократно обращались по этому вопросу, но нам ответили, что действуют согласно Инструкции СМУ. Почему мы за проезд в лифте платим, исходя из площади квартиры? В квартире площадью 50кв.м на 2этаже(куда лифт не нужен) может жить 1 человек, а на 9-м этаже в квартире такой же площади - все 4! А платят одинаково! Почему мы платим за уборку территории в 800кв.м, исходя из площади своих квартир? Дворник что, метёт в наших квартирах? А это 70% от общего тарифа, то есть мы вместо 800х2,1грн платим 2,1х18 квартир по 108 гривен +18 квартир по 136 гривен! Чувствуете разницу??? А мы писали и не раз!!! ДАВНО пора в этом покопаться!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Громада 09.03.2014 08:54
Ніякий Суб не має права,приймати чи затверджувати тарифи. Це у всі часи була прерогатива виконкому. На виконком розрахунки готовить департамент економіки. А Суби уже ними користуються.З цього і потрібно виходити.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Василь Миколенко 09.03.2014 01:13
А чому перевірили лише Придніпровську СУБ?
Адже механізм розрахунку розроблявся у виконкомі і затверджувався виконкомом для всіх СУБів.
Але АМКУ проігнорував ключеве порушення в роботі всіх СУБів : в квитанціях вказують цифру планових витрат, а не фактичних витрат на послуги, які ЗНАЧНО вищі від фактичних.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 василь 08.03.2014 23:02
Вірю, знаю, впевнений: Василь Іванович ще той "парень", що вміе вкрасти - то вміе. Краще нього в місті ніхто в цій галузі зворувати не зможе