реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков створив при міністерстві спеціальну комісію, щоб уникнути кадрових помилок. Крім цього, він звільнив від посад раніше призначених керівників УМВС Черкаської, Рівненської, Закарпатської областей, а також АР Крим та Одеси, пише УНІАН.


«Беручи до уваги суспільний резонанс, матеріали службового розслідування управління внутрішньої безпеки, консультації з органами місцевої влади, що надійшли до міністерства рапорту - прийнято рішення про звільнення з посад ряду керівників УМВС на місцях. Звільнені від посад керівники міліції Черкаської обл. (Бойко), Рівненській (Чайка), АР Крим (Авруцкий), Закарпатській (Турдай), м. Одеса (Вершняк)", - написав Аваков на своїй сторінці в соцмережі Facebook.


Він не став називати імен тих, хто підтримував ці призначення, оскільки вважає, що відповідальність лежить на ньому.

"Просто скажу, високим політичним лобістам у тому числі - кожен з вас помилився, як і я. Тому - на тому поставимо крапку, зробимо правильні висновки, обмежимо спрагу кадрових політичних призначень. З учорашнього дня в МВС мною створена і працює спеціальна кадрова комісія - поза емоційних і політичних компонентів. Помилки були і, на жаль, будуть. Важливо створити механізм їх швидкого виправлення", - підкреслив міністр МВС.

реклама

Коментарі  

 
+2 #37 филл 11.03.2014 10:34
Бойко,Винник,Ко тляр-кровососы номер один,не забывайте этих господ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #36 Д... 11.03.2014 07:37
Цитую ТТТ:
Ну что, добились - будет киевлянин. Опять варяги, приведет всех своих на высокие должности и будет жать область как Лушпиенко и Липандин. Этого хотели, дебилы?!!!!!!!!!!!!!!!


Нет, Ефимович, мы хотели, чтобы коррупции не было в милиции. А Вы, как всегда против таких новшеств? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #35 ТТТ 10.03.2014 19:29
Ну что, добились - будет киевлянин. Опять варяги, приведет всех своих на высокие должности и будет жать область как Лушпиенко и Липандин. Этого хотели, дебилы?!!!!!!!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #34 ВАЛЄНТІН І НОКІЯ 10.03.2014 14:57
Як Бойка могли взагалі пустити в цю область??? Він же поставив її на коліна починаючи з бізнесу і закінчуючи своїми підлеглими, які все б віддали, аби він їх не "чіпав". Страшна людина із зневагою до простих людей. Він же сам та декілька його "найближчих друзів" озолотилися за пару років і тепер знову дорвались до посад, щоб з мільйонерів стати мільярдерами! Запитайте який це у нього або (як він каже) у його родичів бізнес, щоб побудувати такий маєток (і не один)в лісопаркових, прибережних та заповідних зонах нашої області??? де деклараціі цих доходів??? я не думаю, що держава отримала хоч маленький відсоток від цього багатства. А бізнес знаєте в чому? В "дружніх відносинах" з бандюками та наркоділками, які і забезпечили Льоні високий рівень життя. І насамкінець - Леонід Леонідович може досить доводити людей до крайнощів, ідіть собі з Богом в інший регіон і не вертайтесь сюди...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #33 дядя Вова 10.03.2014 11:49
те, що Бойка зняли - позитив. Побачимо, кого призначать замість нього
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #32 рвутся во власть мусо... 10.03.2014 07:51
Цитую Лариса:
Одни показатели подганяли для министерства. выдра со святченко только то и делали, что давили бизнесменов.вспомним кумовца высоцкого или уже забыли как гнобили бизнес и бизнесменов, или вы уже это все забыли? как крышевалась нарк..та, пункты приема металла, спиртик и т.д. тем же высоцким, идесом выдрой...Нужно провест полную проверку ВСЕХ начальников подразделений УМВС, на предмет получения неправомерной выгоды, всех прогать через полиграф!! Проверить имущественное состояние, по поводу святченко все и так понятно. Выдра скрывался бедняга то в ветеринарной службе, то в какой то секретной службе более года пересижывал, а тут на тебе взял и вылез, начальником УБОЗ!!Полный бред, люстрация и пенсия или .....От умы и от тюр..мы не зарекайся....

А сколько их таких выдр, святченков, бойков, супрунов и др. кровосиси во всей украинской милиции. Если сложить в кучу все их доходы от ко...ции и вз...тничества, то получится бюджет большей части областей Украины.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #31 dodo 10.03.2014 06:44
кстати, а как судьба Сашка Былого ? Его кажется кто-то обещал посадить ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #30 Юрий 10.03.2014 02:44
Бойко и Святчинко ЭТО Ж...КИ С БОЛЬШОЙ БУКВЫ,сам прочувствовал сразу после ихнего назначения,им уже давно .... пора. Выдра нормальный мент!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #29 Уманский Еврей 09.03.2014 23:52
Да, маразм крепчает у новой б...тской власти. История поставит их в угол.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #28 О.ЧУПРИНА 09.03.2014 23:21
Цитую Проф. Плейшнер:
... До шановного Олександра Чуприни питання, куди можна під'їхати щоб Ви підписали звернення до Міністра? Буду Вам дуже вдячний. Це головне, а те що було чи не було колись, то вже минуле.

Буду в Черкасах 11.03.14р.,повідомте Ваш контактний тел.на : .