Міністр культури України Євген Нищук, перебуваючи у Каневі на заходах із вшанування пам’яті Кобзаря, пообіцяв перевірити, скільки коштів «відмито» на 200-річчі Шевченка, пише «Про головне».


– Тим «шевченківським» об’єктам, які були розпочаті, кошториси на які робила попередня влада, потрібно зробити ревізію. Буде створена експертна рада з будівельників, із музейників, які допоможуть провести аудит, чи належним чином використані кошти.

Як повідомила нещодавно призначена очільниця Черкаської обласної ради Валентина Коваленко, за попередніми даними, кошториси, які розробляли за часів губернатора Тулуба, у кілька разів завищені. Вартість лише одного об’єкту – «Чумацька хата» в Моринцях – 1 млн 400 тис грн, хоча фахівці кажуть, що ціна йому – 200-300 тисяч грн.

– Саме тому я сьогодні звернулася до нового міністра з проханням прислати ревізію та оцінити реальну вартість тих робіт, на які заплановано та виділено мільйони державних коштів, – каже голова обласної ради.


реклама

Коментарі  

 
0 #15 Оксана Колісник 11.03.2014 21:20
Цитую Дід Трохим:
Оксано, якщо Вам не зрозуміло очевидне, а саме, що на "відновленнІ" хати Тулуб вкинув в карман 1 млн грн, чекайте офіційного підтвердження. Дальнєйшую діскуссію вважаю нецелєсообразно й.
А я з Вами і не збираюся дискутувати. Я тільки додам, що було б добре, аби знайшли всі мільйони, які були розкладені по кишенях в аналогічний спосіб, а також виявили механізм, який працює давно, справно і, схоже, зупинятися не збирається :) А Ви - "хата"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Дід Трохим 11.03.2014 16:19
Оксано, якщо Вам не зрозуміло очевидне, а саме, що на "відновленнІ" хати Тулуб вкинув в карман 1 млн грн, чекайте офіційного підтвердження. Дальнєйшую діскуссію вважаю нецелєсообразно й.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 Оксана Колісник 11.03.2014 15:22
Цитую Дід Трохим:
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Дід Трохим:
Оксана Колісник, восхвалявшая тут "мудрость очільника" в контексті хати, шо скажете?
Я дам відповідь,

цитую: "Всім, причетним до цього скандалу колись має стати соромно. Писакам, які це почали - у першу чергу. не назву їх ніколи журналістами, бо вони лиш жалюгідне приладдя в чиїхось руках" То кому має бути соромно? А подробиці тут: http://procherk.info/news/7-cherkassy/18364-u-prokuraturi-vstanovljujut-osib-prichetnih-do-demontazhu-hati-chumaka
І що тут не так? Чому Ви не пишете про те, що хата відновлена? Про те, що внаслідок скандалу позбувся посади директор заповідника? Вам здаються невідповідними суми використаних коштів? Знайомтеся з кошторисами. Я Вам таку відповідь там "в контексті хати". Проблема значно глибша і масштабніша, ніж Вам здається. Вона виходить далеко за тематичні і часові рамки відзначення ювілею Т.Г.Шевченка...А прокуратура провадження закрила...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 008 11.03.2014 14:32
Гроші там, де й "герой"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 з народу 11.03.2014 14:26
Цитую Lelia:
Шановна Валентино! Бахаю успiху в бородьбI з корупцiею! Звернiть увагу на свою колишню коллегу " директора дитячого садка Тарасик" Галю Гаврилюк. Люди , якI служили .... у Тулуба. Спочатку регiона льна полiтика потIм директор департаменту освiти( для Вас вiдомо за якI заслуги) . ТакI .... компроментують Вас I всю освiтянусь-ку iнтелiгенцiю. Зайдiть на сайт Однокласникiв I завiтаяйте до Мартиненко Галини( вона навiть зареестрована не пiд теперiшнiм прiзв ищем) . Яка заробiтна плата у деж службовця такого рангу I судячи з виста велених фото , якI витрати. Я не рахую чужi статки, але коли вони вкр...денI з наших податкiв дуже прикро. Людина .......... не може очолювати департамент , що вiдповiдае за навчання та виховання наших дiтей. Що Галя Гаврилюк-Мартыненко зможе й надалI начатки , ................! Ганьба таким учите лицеям
А Вас жаба давить, що Вас керувати не поставили? Пройдуть вибори Президента України, тоді й кадри поміняють
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Совесть есть? 11.03.2014 14:06
Цитую Нестор Іванович:
Люди добрі, з вашими черепашими темпами у наш блискавичний вік все добрими намірами і закінчитьься. Черкаський беркут уб..вав мирних протестувальник ів на майдані - де арешти і покарання? Правохоронці "не можуть" знайти Тулуба, це вже просто смішно. Експерти не можуть втановити скільки вкрали на бувництві соціальної, медичної і освітньої сфери? То я вам підкажу - не меньше половини. Чому зл...дії і їхні посіпаки ще досі на свободі?

а я вам отвечу по простому, языком народа - про сотню, погибшую на майдане, скажем забудут через время. А вот посада голови ОДА которая сулит Бондаренко - будет греть и напоминать о событиях ой как долго. И так по всем вкусным посадам. Ведь то, зачем шли люди на майдан не совпадает с тем, чего хотят те политики, которые не при власти.
В итоге получили - .... экономике, войну с Россией, взвинчивание цен, сокращение пенсий для работающих пенсионеров, поднятие тарифов и ещё много всего "сладкого" и "вкусного".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Дід Трохим 11.03.2014 13:29
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Дід Трохим:
Оксана Колісник, восхвалявшая тут "мудрость очільника" в контексті хати, шо скажете?
Я дам відповідь, якщо зацитуєте моє "восхваляння мудрості очільника".

цитую: "Всім, причетним до цього скандалу колись має стати соромно. Писакам, які це почали - у першу чергу. не назву їх ніколи журналістами, бо вони лиш жалюгідне приладдя в чиїхось руках" То кому має бути соромно? А подробиці тут: http://procherk.info/news/7-cherkassy/18364-u-prokuraturi-vstanovljujut-osib-prichetnih-do-demontazhu-hati-chumaka
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Оксана Колісник 11.03.2014 11:37
Цитую Дід Трохим:
Оксана Колісник, восхвалявшая тут "мудрость очільника" в контексті хати, шо скажете?
Я дам відповідь, якщо зацитуєте моє "восхваляння мудрості очільника".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Олег 11.03.2014 10:51
Видно що пані Коваленко кошторису не бачила .Але також зрозуміло що якби й побачила...то нічого б там не второпала.Кесареві -кесареве.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Нестор Іванович 11.03.2014 10:48
Люди добрі, з вашими черепашими темпами у наш блискавичний вік все добрими намірами і закінчитьься. Черкаський беркут уб..вав мирних протестувальник ів на майдані - де арешти і покарання? Правохоронці "не можуть" знайти Тулуба, це вже просто смішно. Експерти не можуть втановити скільки вкрали на бувництві соціальної, медичної і освітньої сфери? То я вам підкажу - не меньше половини. Чому зл...дії і їхні посіпаки ще досі на свободі?