Правий сектор продовжує збір продуктів харчування для українських військових частин, заблокованих у Криму. Волонтери громадського штабу приймають у приміщенні міської ради Черкас (ліве крило першого поверху) та у міському будинку культури імені Кулика (колишня тютюнова фабрика), м”ясні та рибні консерви, цибулю, цукор, крупи, чай, каву, сухофрукти, печиво, мед, цигарки, інші продукти тривалого зберігання (на знімку).


Крім того, до посилок приймаються листи підтримки мужнім, відважним армійцям, дитячі малюнки. Можна також безпосередньо перерахувати кошти для заблокованих військових частин і підрозділів. Зокрема, на банківську картку нашого земляка з Черкас, заступника командира батальйону морської піхоти (м.Керч) Олексія Нікіфорова: 4405882303779072 (Приватбанк). Першу допомогу, яку отримали „чорні берети” з Черкас, вони витратили на придбання рації... На загальних зборах батальйону морські піхотинці ухвалили рішення „стояти вірними присязі до останнього матроса...”

Банківські реквізити тральщика „Черкаси” – 4405882312019718 (Приватбанк), командир – Федюн Юрій. На тральщику служить багато матросів з Черкащини. Наша підтримка ще більше зміцнить їх бойовий дух.

Про потреби особового складу бригади надводних кораблів можна дізнатися у активістки з Севастополя, дружини одного з командирів, Ірини: 0507751999.

Лідія Титаренко, волонтер.

(контактний телефон – 0501465045)

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #10 tkach 21.03.2014 23:26
Цитую Житель:
От як ви ті продукти передаватимете, коли "зелені" блокують усі підїзди, виїзди, потяги?
Це дерибан.

до вашого відома, провізію вже постачають, в тому числі нова почта поновила свою роботу в АРК
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 Житель 11.03.2014 18:07
От як ви ті продукти передаватимете, коли "зелені" блокують усі підїзди, виїзди, потяги?
Це дерибан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 дисскус 11.03.2014 17:24
4405882312019718 счет виртуальный, а кто за ним стоит????- вопрос :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #7 дисскус 11.03.2014 17:20
:lol: :lol: :lol: Собирают помощь под предлогом маскировки доставки реваншистских настроений и оружия. Правое ни от слова прав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Олександрович 11.03.2014 12:21
Нічого не розумію. Це ж маразм. Громадянам збирати кошти на харчування військовим, які перебувають на державному забезпеченні? «Першу допомогу ми витратили на придбання рації». Супер. То вибачте, треба не кошти збирати, а їхать під Міноборони, Кабмін, ВР вимагати. Дожилися. Чи це правий сектор піариться? Так цим ви створюєте негативний імідж українським військовим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Нестор Іванович 11.03.2014 12:17
Прості громадяни, жителі Черкас, роблять для наших війчськових більше ніж головнокомандув ач Турчинов і боягузливий Сеня - прем'єр разом з усім урядом. З такими успіхами довго не поцарюють.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #4 стабилизец 11.03.2014 10:41
Хорошее дело, вояки впервые за 23 года хотя бы поедят нормально.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Моряк 11.03.2014 10:40
"На тральщику служить багато матросів з Черкащини".
-----------------------------------------------------
Раніше були, коли була строкова служба. Зараз нема, бо служать там усі контрактники.
Тому не розповідайте туфту. Люди, які розбираються, вам просто не повірять.
А довіра у такій справі, як збір коштів, - це основне.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #2 консерватор 11.03.2014 10:35
Патриотизм населения радует, конечно, но позвольте - где армейские склады с НЗ на особый период? Генералы с адмиралами украли и продали? И что, нельзя их имена в студию подать? А кормить армию сборными харчами - это обречь её на устойчивую диарею перед атакой.