У соціальних мережах з’явилася інформація про з’їзд територіальних громад у Черкасах. Текст запрошення на з’їзд дозволяє припустити, що його організаторами є російські пропагандисти. Про це пише газета «Нова Доба».


«Запрошуємо всіх розсудливих 12-14 березня в Черкаси, на 7 -й з’їзд територіальних громад:

- Представників діючих вже громад;

- Людей, бажаючих об’єднатися в громаду;

- Представників поселень родових помість,

- Екопоселень;

- Творців родових помість;

- Правознавців, юристів.

Планується проведення лекцій, дискусій, круглих столів з Сергієм Даниловим, Андрієм Івашко, Валерієм Синельниковим, А.Н. Малютой та іншими цікавими людьми.

Завдання з’їзду формуються, виходячи із запитів учасників.

Основним питанням є:

- об'єднання територіальних громад (земських громад) в Земства районні, обласні;
- підготовка Земського Собору Русі.
Програма формується, буде викладена додатково.
Приймаємо ваші побажання і конструктивні пропозиції по програмі з'їзду.

Організаційний внесок: 200 грн за 3 дні».

Як пише видання, припущення про те, що це проросійські сили, базується на тому, що 1) про земства і Земський Собор Русі навряд чи говорили б українські громади; 2) прізвища спікерів – суто російські і широкому українському загалу невідомі; 3) програма з’їзду нібито формується, а можливо, справжні його завдання просто поки що тримаються в таємниці.

В Черкаській обласній раді не змогли прокоментувати цю інформацію: про з’їзд тут нічого невідомо, хоча питаннями самоврядування та територіальних громад мають опікуватись саме тут.

реклама

Коментарі  

 
+8 #16 Сергій з Кривалівки 12.03.2014 13:35
Ну що, "Русский в Черкассах", вломили сьогодні твоїм "почвовєдам" кацапським, "любітєлям Зємскова Сабора Русі" під будинком культури імені Куліка по самі ці!.... Більше не захочуть баламутити у наших Черкасах, тікали як щ...ри...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #15 стійкий націоналіст 12.03.2014 07:09
ух!ух! скоро ми чучмеки прийдемо i усiх cвiдомих i руських будемо ай ай ай
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #14 ДЖЕКО 11.03.2014 16:42
Цитую Дід Трохим:
ДЖЕКО-8, прикол в тому, шо йому Крим тоже ... не нада. Це животний страх диктатора, який побачив, як бистро може полетіть к ч....вій матері крепкий режим власті. Шо було? Протест цивільного населення, кілька ночей бійні, 102 загиблих, світла їм пам’ять. І фсьо-о-о. Не було довгої громадянської війни, танків на вулицях і всього такого. Раз - і нема 1,5 мільйонної партії, сильного президента, активів, палаців... І Хутін крєпко о....нув. Тепер його задача самоутверждатис я на чужій землі, а заодно переключить туда увагу народу, шоб йому дурне в голову не лізло. Бо бруківка на Красній тоже розбирається.

Звичайно, все абсолютно вірно. "Кадр" чудово розуміє, що по українському сценарію може "жахнуть" і в Росії. Не дивлячись на, якоби, міцні сьогоднішні позиції. Відповідні і його дії. Найбільш прикро, що той же російський народ став заручником ситуації, оскільки інф. потоки на сьогодні у Росії вражають своєю однобокістю. Зомбують конкретно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 Сергій з Кривалівки 11.03.2014 16:00
Русский, то ти іще "в Черкассах"?!... "Чумайдан - вокзал - Росія"!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Дід Трохим 11.03.2014 15:06
ДЖЕКО-8, прикол в тому, шо йому Крим тоже ... не нада. Це животний страх диктатора, який побачив, як бистро може полетіть к ч....вій матері крепкий режим власті. Шо було? Протест цивільного населення, кілька ночей бійні, 102 загиблих, світла їм пам’ять. І фсьо-о-о. Не було довгої громадянської війни, танків на вулицях і всього такого. Раз - і нема 1,5 мільйонної партії, сильного президента, активів, палаців... І Хутін крєпко о....нув. Тепер його задача самоутверждатис я на чужій землі, а заодно переключить туда увагу народу, шоб йому дурне в голову не лізло. Бо бруківка на Красній тоже розбирається.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Чекасець 11.03.2014 14:59
Довбу потрібно закрити за розпалювання міжнаціонльної розні! У таий несокійний час тиражувати таке - це злочин. Чи ви спеціально провокуєте читачів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #10 Звичайні 11.03.2014 14:51
шахраї, якщо за свої проповеді ще й гроші збирають...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #9 Русский в Черкассах 11.03.2014 14:48
Цитую Сергій з Кривалівки:
Русский в Черкассах, може тобі "ускорення надати" під ...., щоб вилетів з українських Черкас разом із цими адептами "Зємскава Сабору Русі"?....

Иногда лучше жевать, чем говорить. Это про тебя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 ДЖЕКО 11.03.2014 14:45
Цитую Дід Трохим:
Лучше перебдєть, чим недобдєть. Предлагаю звернуть увагу, шо скоро в Дружбаку будуть виступать сєпаратісти Лепс і Кубанський хор в полном составє. Не ісключено, шо казакі попробують захватить тут власть.

… А Лепс оголосить себе губернатором Черкащини. Навпаки, зараз у цій ситуації треба поводити себе виважено, впевнено, миролюбно. Показати (не Путіну, а російському народу, який активно зомбують рос. ЗМІ), що ніякого «бандерівського безпределу» та «шалених утисків російської мови» тут і близько немає. Самим простим росіянам той Крим і наф*г непотрібний. Вони своїм землям ради дати не можуть. Просто амбіції «карлика».
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #7 Я черкащанин 11.03.2014 14:25
Цитую Правда:
У газети паранойя. Через таких авторів таких газет і виникають громадянські конфлікти і війни. Тільки місяць потому падали ніц перед проросиским овочем, а тепер шукаєте місьця,де нову владу повилізувати, як згодитися.. Потрібна люстрація не тільки псадовців, але й таких видань як ця Довба


Як ви собі уявляєте "люстрацію газети"? Очевидно, ви забули, що в Україні - свобода слова, і будь-яке втручання у діяльність преси є цензурою, а цензура заборонена Конституцією України.