В. Миколенко

В. Миколенко

Завершилося досить емоційне та тривале засідання Президії Народної ради Черкащини, одним з головних питань якого була підтримка кандидатур на головні крісла у правоохоронних та силових відомствах області. Про це інформує сайт "Дзвін".

За підсумками обговорення, Президія Народної ради ухвалила рекомендувати Кабінету міністрів України та очільникам відповідних державних структур призначити у зв’язку із високою довірою громадян наступних працівників:

В. Пустовар

В. Пустовар

- на посаду прокурора Черкаської області рекомендовано старшого радника юстиції Миколенка Віктора Андрійовича, начальника управління захисту прав та свобод громадян Генеральної Прокуратури України, який працював заступником керівника обласної прокуратури Черкащини до 2011 року;

- на посаду начальника УМВС у Черкаській області –  полковника Пустовара Владислава Володимировича, теперішнього начальника УБОЗу обласного Управління;

- на посаду начальника УСБУ у Черкаській області підполковника Кононенка Віктора Іонасовича, заступника начальника Управління.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #25 Ігор 13.03.2014 17:46
Керівником Управління СБ України треба призначати Котляра Олега Вікторовича. Він, на скільки мені відомо, зараз там перший заступник. Усі не безгрішні, але він - ХАЗЯЇН.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #24 николай 12.03.2014 13:15
Цитую vbn:
Цитую профи:
Ото і Святченко зарисувався! Прийшов як до себе додому на посаду на якій обікр..в підприємців собі на нову машину. Люди цей Святченко забуває фамілії людей з яких гроші вимагав. Та з Видрою ділилися. Всі вони .... продажні. Вже хотіли їхати до столиці- гроші везти. обірвалося?????????? Гнать в шию.Видра зьїв свого кума на посаді БЗБЗ. краще Пустовар- який не крав.


Це ж якого він кума з`їв? Ану, розкажіть.


шо за кум? и шо за БЗБЗ?
А Керевич та Кисельов вчора в ресторані вітали один одного з перемогою? Хлопці вам треба в Ростов на Дону до папіка!!! І не забудьте Фломастера та Іващенка!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #23 vbn 12.03.2014 12:51
Цитую профи:
Ото і Святченко зарисувався! Прийшов як до себе додому на посаду на якій обікр..в підприємців собі на нову машину. Люди цей Святченко забуває фамілії людей з яких гроші вимагав. Та з Видрою ділилися. Всі вони .... продажні. Вже хотіли їхати до столиці- гроші везти. обірвалося?????????? Гнать в шию.Видра зьїв свого кума на посаді БЗБЗ. краще Пустовар- який не крав.


Це ж якого він кума з`їв? Ану, розкажіть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #22 Валерій І. 12.03.2014 11:49
Доброго дня, громадо! Всі коментарі в адресу Пустовара безпідставні та нічим не підтверджені. Знаю цю людину особисто як кваліфікованого , справедливого та принципового працівника та керівника, який від рядового до полковника ппройшов службу в УБОЗі. Ті, хто безпідставно пише ці коментарі або є прихильниками Бойка, або взагалі не знають Пустовара, або притягувались до кримінальної відповідальност і. Розумна та адекватна людина не напише таких коментарів про кришування Пустоваром т...тушок та Бондаренка. Це взагалі не вкаладється в голові, і чи є у вас сором.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #21 Вже звик 12.03.2014 09:19
Цитую Василь Миколенко:
Прикро, що на посаду прокурора області пропонують особу, яка допомагала знищувати основу конституційного ладу держави - територіальні громади та органи самоорганізації населення!
Через зл...чинну бездіяльність цього чиновника, який займав посаду заступника прокурора області, в Черкасах були знищені всі КСНи, а майно та кошти - пограбовані.
При ньому обласна прокуратура "кришувала" всі кримінальні схеми по розкраданні бюджету і майна Черкас командою Одарича - Бродського та незаконне виселення людей із гуртожитків!


Ооо. Я вже звик. Якщо слово бере Василь Миколенко, то все якраз не так, як він говорить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 О.ЧУПРИНА 11.03.2014 23:22
Цитую Екс - опер:
Кандидат на прокурора області "кришував" в 2002 році розкрадання бюджету Черкаської області в розмірі 6 млдр.доларів через кримінальні схеми СП "ГРАФІЯ - УКРАЇНИ".

Ви уявляєте,що таке 6 млрд.доларів,тим більше для бюджету Черкаської області. Поясніть мені та іншим не розуміючим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 ШО 11.03.2014 23:18
Цитую Феміда:
Як можна до влади в УМВС області допускати Пустовара В.В.- сподвижника Тулуба в розстановці та кришуванні "т...тушок". Схаменіться представники Народної ради Черкащини!!!!!! !!!!За це ви стояли на майдані ?!

Как-то не логично. В последнее время на вз..тках хлопали в основном УБОЗовцы - это первое. Второе - хлопнули даже приближенного к Тулубу - мэр Чигирина. В связи с этим пережили немало неприятных моментов от гауляйтера. Очень сомневаюсь, что после таких "высоких" отношений Борисыч поручил бы осуществлять столь "интимные" мероприятия (т..тушководство).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #18 ШО 11.03.2014 23:07
Цитую Екс - опер:
Кандидат на прокурора області "кришував" в 2002 році розкрадання бюджету Черкаської області в розмірі 6 млдр.доларів через кримінальні схеми СП "ГРАФІЯ - УКРАЇНИ".

:-) Экс-опер стал эксом по причине комиссования по состоянию здоровья?
Да если бы фигурант поучаствовал в освоении 6 млрд долл. - ему на всю жизнь в приличной стране хватило. Посчитай сколько составляет хотя бы 1 % от 6 ярдов. И зачем с такими деньгами становиться каким-то занюханым облпрокурором? И в какой палате вам сказали что бюджет области составляет 6 ярдов?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #17 ТТТ 11.03.2014 22:49
Молодці. Бойка прибрали і вся стара шв...ь Ліпандіна - Киревич, Кисельов поскасовували накази і повернулися до влади. Ті, хто розганяв людей, т...тушок організовував, бив автомайдан Карандась с Іваащенком все провернули.ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 профи 11.03.2014 22:29
Ото і Святченко зарисувався! Прийшов як до себе додому на посаду на якій обікр..в підприємців собі на нову машину. Люди цей Святченко забуває фамілії людей з яких гроші вимагав. Та з Видрою ділилися. Всі вони .... продажні. Вже хотіли їхати до столиці- гроші везти. обірвалося?????????? Гнать в шию.Видра зьїв свого кума на посаді БЗБЗ. краще Пустовар- який не крав.