реклама

реклама

У Черкаській обласній раді на найближчому засіданні сесії створять нову депутатську групу. Її попередня назва – «Гідність». Про це щойно на прес-конференції повідомила депутат обласної ради Любов Майборода, передає кореспондент «Прочерку».

– Нова депутатська група буде покликана стежити і домагатись дотримання законних процедур роботи ради. Орієнтовно сесія повинна відбутись через 10 днів. Тоді депутати розглядатимуть зміни до бюджету, – зазначила Любов Володимирівна.


реклама

Коментарі  

 
+2 #11 Дід Трохим 13.03.2014 09:24
Цитую Олександр:
Цитую Дід Трохим:
Ну якшо Люба Володимирівна уособлюватиме "Гіднісь", тоді мать шести дітей Голда Марковна Ципєрович - дєва нєпорочная

Сподіваюсь, ви не їх батько? :P :D :lol:

Та я й сам на це сподіваюсь. Тут тіко догадки. В отлічії от політічєской кар’єри ЛМ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Нестор Іванович 12.03.2014 22:53
Не забудьте колишніх ПеР...нів повключати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Олександр 12.03.2014 17:42
Цитую Дід Трохим:
Ну якшо Люба Володимирівна уособлюватиме "Гіднісь", тоді мать шести дітей Голда Марковна Ципєрович - дєва нєпорочная

Сподіваюсь, ви не їх батько? :P :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Марина 12.03.2014 17:38
Любове Володимирівно, назву групи треба замінити. Нам поки що до Європи далеко і що таке "гідність" мало хто розуміє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Слідчий 12.03.2014 17:35
Обласна рада - не те болото, якому допоможе піскоструйний насос. Без ДДТ не обійдеся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 незнайка 12.03.2014 17:25
Вот время настало непонятное - нету против кого организовывать протесты инвентарь протестный простаивает а инициатив еще-ого-го
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 1357911 12.03.2014 16:51
Любі - владу...хоч яку небудь. Не стала головою облради, то подавай депутатську групу :-x :zzz :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 Сергій Новохатько 12.03.2014 16:20
У бьютівців - легкий переляк :-x .. Але ненадовго. Міша Мушіяк з Поляхом і Толяном- металістом бистро розрулять бюджетні потоки..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Олег 12.03.2014 16:19
Майборода - велика оптимістка. Яка гідність? У кого? Депутів, які сплять і бачуть як тирити бюджет? :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 Loki 12.03.2014 15:41
Да здравствует групповщина(уха ) в эшелонах власти. Больше депутатских груп та громадських рад, хороших и разнообразных!