реклама

реклама

Громадське обговорення референдуму в Криму, обговорення кандидатури очільника Черкаської облдержадміністрації чи секретаря Черкаської міськради, – важко було зрозуміти, яке насправді зібрання організували сьогодні політики на Соборній площі міста.

За повідомленням  прес-служби черкаського «УДАРу», захід мав розпочатися о 15-й годині, про у визначений час на площі практично нікого не було.


Лише о 15:30 почали підходити організатори заходу із активістами громадських організацій і партій. Всього назбиралося близько сотні учасників мітингу.

Присутній на заході активіст черкаського автомайдану Руслан Зоря поінформував присутніх, що на сьогоднішній народній раді її члени не висловилися за чи проти призначення на посаду очільника Черкаської ОДА Юрія Ткаченка.


– На народній раді ми висловили незгоду щодо методів влади по кадровим питанням. По будь-якому кадровому призначенні ми б хотіли, щоб влада радилася з народом, узгоджувала призначення з місцевими народними радами. Ми проти кулуарних призначень. Також ми оголосили про підготовку подання до Верховної Ради щодо призначення перевиборів Черкаської міськради. Також ми вимагатимемо введення в обласну державну адміністрацію представників від громадськості для здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, – прозвітував про прийняті на засіданні сьогоднішньої народної ради рішення Руслан Зоря.

Опісля слово взяв керівник Черкаської обласної організації партії «УДАР» Віталій Іляшенко і сказав, що представники політичних партій з Києва повинні приїхати і взяти на себе відповідальність за людей, яких призначають на Черкащині.

– Минулого тижня була така заява, що цей крок буде здійснено, але цього не сталося, – зауважив Віталій Іляшенко.

Активісти розгорнули плакати

Активісти розгорнули плакати


Присутні громадяни почали закликати політиків викликати на майдан самого Юрія Ткаченка. В цей час до мікрофону підійшов керівник обласної «Батьківщини» Анатолій Бондаренко.

– «Батьківщина» робить все чесно. А те, що відбувалося тут… Це призначення… Має приїхати Віталій Кличко і сказати, що він бере на себе відповідальність про формування нової команди на Черкащині. І це треба відверто говорити людям. Бо враховуючи, що в країні відбуваються військові дії, то «Батьківщина» деструктивно діяти не буде, – заявив Анатолій Бондаренко і також попросив невідомо кого викликати на майдан Ткаченка.

– А чому Анатолій Бондаренко саме Кличка закликає їхати в Черкаси? То це по квоті «УДАРу» призначили керівником області Юрія Ткаченка? – звернувся «Прочерк» до «ударівця» Іляшенка.

– Жодна з партій не взяла на себе відповідальність за представлення і призначення Юрія Ткаченка. Нам вказівку з Києва представляти пана Ткаченка не давали. Крім того, місцева парторганізація не висувала Юрія Ткаченка, – пояснив Віталій Іляшенко.

– Я не розумію, до чого тут Кличко? Хто говорить про якісь квоти? Ніхто ці квоти не бачив, тож давайте не провокувати такі речі! – закликав в цей час з мегафону людей «ударівець» Олександр Чуприна.


– Ви ж працювали у владі, коли Юрій Ткаченко керував податковою? – звернулася одна з присутніх жіночок до «батьківщинівця» Анатолія Бондаренка – Чому ж ви тоді не казали, що він такий поганий, як зараз кажете?

– Я і зараз не кажу цього… – посміхнувся жіночці Анатолій Бондаренко.

Опісля виступили й інші громадяни. Підприємець Петро Чернявський, зокрема, вкотре наголосив, що мова йде не про конкретну особу, призначену на керівну посаду, а про методи призначення. Мовляв, треба радитися з народом…

– Після повалення режиму треба брати на себе відповідальність. Бо якщо опозиційні сили розійдуться в амбіціях, це зіграє не на користь майдану, – сказав Петро Чернявський.


Після цього розпочалася молитва за Україну.

реклама

Коментарі  

 
-2 #19 Народ 17.03.2014 11:02
Эти балаболы партийные в Черкассах уже всех достали, их даже сто человек реально нету, всегда недовольные.
Не занимайтесь ерундой, начните хоть что нибудь созидательное говорить.
их скоро и двадцать человек собрать будет сложно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 Правда 17.03.2014 10:03
Толя Бондаренко зібрав свою ОВБ(оперативно-виїздна бригада),яка складається переважно з вчорашніх тітушок,які так само ховаються в капюшонах ...женіть їх н.а...е.р хай щось вже роблять корисне туніядці!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Марта 17.03.2014 00:51
Цитую ШО:
[quote name="Марта"]О.Чуприна,В.Іляшенко,вам прийдеться взяти відповідальніст ь за Ткаченко і його роботу на себе і свою партію "Удар".Томенко ,в цій же газеті, підтвердив, що подання було від Клічко....(звяжіться зі своїм керманичем і виясніть,як то неправда,спрост уйте).Але щось забагато у вас "провокаторів",то Доценко,то Томенко,а ви пухнасті...Несіть будьласка відповідальніст ь...А я свій вибір вже зробила,чекаю вибори.

Шось мадам, вы как-то поспешно стараетесь навесить ответственность на тех кто не причастен к "предмету отвественности".
Я ніколи і нікому не дозволю щоб ті життя ,які поклали за свободу і гідність України та українців,були марними.Нікому,не правим,не лівим,не центровим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #16 Марта 17.03.2014 00:44
[quote n
Шось мадам, вы как-то поспешно стараетесь навесить ответственность на тех кто не причастен к "предмету отвественности".
http://procherk.info/news/7-cherkassy/21850-cherkaskij-udarivets-napisav-revizijnij-komisiyi-z-prohannjam-provesti-vnutrishnju-partijnu-perevirku
О.Чуприна пише запити,добре,лі пше позвонити,але то ваша кухня.Доказів непричетності "Удару" на цей час нема ні по Бойко,ні по Ткаченко.Зате відомо точно,Бойко презентував "Ударівець" Микола Паламарчук(нард еп),який до Черкас немає жодного відношення.Щодо причетності "Удару"до губера,є заяви Даценко і Томенко...Ми не причетні,то не доказ,виясняйте ,рятуйте реноме партії,бо швах буде....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Марта 17.03.2014 00:25
Цитую Petr:
Здається мені, якби Ісус Христос спустився з небес, то відносно його призначення на пост голови ОДА боло б питань не менше: чому не був на майдані, чому любиш всіх, а не лише нас і т. д. Я це до того, що давайте обговоримо конкретну кандидатуру, яка задовольнить всіх. Можливо дійсно ми її найдемо. Тоді буде що конкретно пропонувати і Клічку, і Турчинову. А то товчемо воду в ступі?

майже усіх би задовільнив Гриценко,але 1)невідомо чи він хоче.2)він правдоруб,політ икам то як кістка 3)нас не питають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Марта 17.03.2014 00:22
Цитую ШО:
Цитую Марта:
О.Чуприна,В.Іляшенко,вам прийдеться взяти відповідальніст ь за Ткаченко і його роботу на себе і свою партію "Удар".Томенко ,в цій же газеті, підтвердив, що подання було від Клічко....(звяжіться зі своїм керманичем і виясніть,як то неправда,спрост уйте).Але щось забагато у вас "провокаторів",то Доценко,то Томенко,а ви пухнасті...Несіть будьласка відповідальніст ь...А я свій вибір вже зробила,чекаю вибори.

Шось мадам, вы как-то поспешно стараетесь навесить ответственность на тех кто не причастен к "предмету отвественности".
http://procherk.info/news/7-cherkassy/21850-cherkaskij-udarivets-napisav-revizijnij-komisiyi-z-prohannjam-provesti-vnutrishnju-partijnu-perevirku

Яка відповідальніст ь,у всьому винні "зелені" чоловічки,на них все повішаємо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Все 16.03.2014 23:12
Цитую Діма:
скажіть мені, що це бондаренко організував на площі сьогодні??? Це ж якийсь маразм, вибачте
Знову БЮТ хоче все взяти , Голова Обласної Ради Коваленко від БЮТ,секретаря(Д обровольського) Черкаської міської ради від БЮТ, коаліція в Черкаській міській раді БЮТ+ПР, чотири депутата від БЮТ за поданням (ПРиБЮТ) працюють в КП
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 Микола 16.03.2014 22:31
А в Ударі всі такі. Пацани Ільяшенко і Личко що граються в пісочниці, пофігіст Єзерський, що "забив" взагалі на депутатську роботу, по суті регіонал Кудактін, Саша Чуприна, бувший комуноСДПУошник , якого все влаштовувало поки Тулуб не забрав у нього Андріївську дачу. А може я ще когось забув?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Petr 16.03.2014 21:41
Здається мені, якби Ісус Христос спустився з небес, то відносно його призначення на пост голови ОДА боло б питань не менше: чому не був на майдані, чому любиш всіх, а не лише нас і т. д. Я це до того, що давайте обговоримо конкретну кандидатуру, яка задовольнить всіх. Можливо дійсно ми її найдемо. Тоді буде що конкретно пропонувати і Клічку, і Турчинову. А то товчемо воду в ступі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 ШО 16.03.2014 21:03
Цитую Марта: