реклама

реклама

Народний депутат Микола Томенко висловив здивування розмовами про його причетність до призначення нового Голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка.

«Ні для кого не є таємницею, що Черкаська область в силу певних суб’єктивних обставин, зокрема, завдяки так званому квотному принципу поділу посад  (проти якого я неодноразово публічно виступав), відійшла в сферу кадрової відповідальності партії «УДАР», - зазначив М. Томенко.

Він зауважив, що при визначенні кандидатур на посаду Голови ОДА Віталій Кличко та його представники не знайшли часу проконсультуватися ні з депутатами, які опікувались проблемами Черкащини, ні з Народною радою Черкаської області. «Тим більше, за старою «доброю» традицією, про це призначення я дізнався із засобів масової інформації», - зазначив Микола Томенко.

Виходячи з цього, на його переконання, було би справедливо, щоб Віталій Кличко та керівництво його партії особисто представили нового Голову Черкаської обласної адміністрації та взяли на себе відповідальність за всі дії і рішення, які будуть ухвалені в області за період їхнього керівництва.

«Натомість наше завдання – контролювати, наскільки нова «УДАРівська» влада Черкаської області буде діяти відповідно до вимог та очікування черкаської громади, Майдану та Народної ради», - зазначив Микола Томенко.

Про це інформує прес-служба Миколи Томенка.

реклама

Коментарі  

 
+1 #21 ПРи БЮТ 17.03.2014 11:05
Цитую ЧЕРКАСЦІ:
НАШ ГУБЕРНАТОР - БОНДАРЕНКО!!!!

http://procherk.info/news/7-cherkassy/13223-cherkaski-opozitsioner-i-regionali-mitsno-obijmajutsja-pislja-mitingu-video опозиціонер і регіонали міцно обіймаються після мітингу (ВІДЕО)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #20 Марта 17.03.2014 10:36
Цитую О.ЧУПРИНА:
До пана Томенка!Яким Законом України,підзако нним актом або політичним договором передбачено квотний принцип призначення кадрів?Вкажіть як можна познайомитись з документом,що підтверджує причетність УДАРу до ганебного призначення.Якщо такого документу не має,Ваші коментарі потрібно спростовувати.З реакцією не затягуйте.

А Вам не простіше звернутись за спростуванням до власного лідера Клічко???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 Верхівка 17.03.2014 10:14
Цитую Микола:
Ну чого ж Томенко відмазується? Ще недавно так гарно разом дружили і дерибанили область разом з Черевком, Гресем та Ткаченком? А тепер раптом Ткаченко не влаштовує....

І ТАК ВСЕ від БЮТа, Голова Черкаської обласної ради Коваленко Валентина, від БЮТа, секретаря Черкаської міської ради (Добровольськог о) хотят від БЮТа, виконком Черкаської міської ради сформували ПРиБЮТ, 3 депутата фракція БЮТ (Вовкодав, Слуцька- директор кіно Україна, Шабанов )призначені ПРиБЮТ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 nnk3 17.03.2014 00:17
Чуприна давно, послідовно і відкрито виступав із критикою Тулуба, справляв враження розумної та чесної людини. Тільки хто ж йому тепер повірить?! Чи в Ударі думка Черкаських колег (Чуприна, Іляшенко,..) нікого не цікавить, чи хтось клеїть дурня?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #17 nnk3 17.03.2014 00:11
Цитую Мнение:
Еще не приступил к работе, и не из ПР, но зато уже против. Да пусть человек поработает, потом будете оценивать.

Да этот человек уже так при Черевко "поработал"..! Еще долго все оценивать будем. Не пишите чушь!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Микола 16.03.2014 23:56
Цитую Йо-ма-йо:
ТКАЧЕНКО З КОМАНДИ "ЛЮБІХ ДРУЗІВ : КРАВ ПРИ ЧЕРЕВКУ, ВІДСИЖУВАВСЯ В ТЕПЛІ ХАТІ, НЕ НЮХАВ МАЙДАНУ - І ГОЛОВА ОДА??? ЦЕ НЕ СМІШНО. цЕ ПРОСТО ГАНЬБА.

Та замовкніть вже. Головні критикани якраз всі працювали в одній бригаді. Забули що в команду Черевка входив і гресь, і Ткаченко, і Томенко, А Бондаренка хто на голову Лисянської РДА подавав, не Черевко? Ото ж, любі друзі, разом хапали разом і гризетеся за перерозподіл кістки. Саме цікаво, що найбільші дискусії точаться саме серед тих хто був в Нашій Украйні. Та і та ж сама Коваленко також, вірніше, обидві, мама і доця.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #15 ЧЕРКАСЦІ 16.03.2014 23:02
НАШ ГУБЕРНАТОР - БОНДАРЕНКО!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Ну вы даете 16.03.2014 22:54
Цитую Черкащанин:
Ткаченко не должен быть губернатором Черкасской обл.

Шо,опять царь ни к ч...рту ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #13 Микола 16.03.2014 22:34
Ну чого ж Томенко відмазується? Ще недавно так гарно разом дружили і дерибанили область разом з Черевком, Гресем та Ткаченком? А тепер раптом Ткаченко не влаштовує....