Цього місяця черкащани отримали на одну платіжку більше, бо до традиційних платежів за воду, тепло і послуги СУБів додався рахунок за вивіз сміття. Одначе, як дивується депутат міської ради, член опозиційної адміністрації Володимир Мамалига, з таким самим успіхом черкащанам свої платіжки міг би розіслати ДОК чи завод „Венетто”, адже з „Черкаською службою чистоти” у переважної більшості городян немає угод. Юридичні наслідки таких дій – однаковісінькі. Тобто громадяни можуть нічого не платити, і їх до цього ніхто не зможе примусити.
З Володимиром Мамалигою згоден і депутат ВР від Партії регіонів Володимир Олійник.
-- Угода щодо надання комунальних послуг обов’язково повинна бути, -- каже Олійник. – Адже в ній прописано об’єм послуг, їхня вартість, відповідальність і зобов’язання сторні. Якщо громадянин відмовляється підписувати угоду з підприємством-монополістом, то його можна змусити до цього через суд. Але аргументи громадянина мають бути вислухані. Якщо ж угоди немає, то ніхто не зможе примусити споживача послуг заплатити, бо коли „Служба чистоти” піде до суду, то там у неї запитають: а на якій юридичній підставі ви вимагаєте гроші? Тобто, їм треба буде показати угоду. Звісно, хто бажає платити добровільно, -- може платити. Та все ж таки незрозуміло, які обов’язки бере на себе „Служба чистоти”? Замість послуги черкащани можуть платити за імітацію послуги.
Цікаво, що при цьому, як стверджує Володимир Мамалига, ще й норма накопичення твердих побутових відходів на одного мешканця у Черкасах удвічі більша, ніж у Києві.
-- У міськвиконкомі нікому не дають інформації, хто цю норму розраховував. Виходить парадоксальна ситуація, що в Києві вона удвічі нижча. Це наштовхує на думку, що в Києві люди або живуть бідніше, або харчуються продуктами без упаковок, -- підкреслює Мамалига.
Тетяна Воронцова
реклама
Коментарі
Повністю згоден, поки немає укладеного договора, у людей немає ніяких підстав сплачувати ці платіжки.
Хотя...еще опухшие уши горожан от его бесконечной говорильни и растоптанной плитки на фонтане за облгосадминистр ацией (при нем фонтан не работал как впрочем и все)
читайте цивільний кодекс і буде тобі щастя, не треба людей путати: Укладення договору перевезення пасажира та багажу підтверджується видачею відповідно квитка та багажної квитанції, форми яких встановлюються відповідно до транспортних кодексів (статутів).
тут зовсім інша ситуація, яка регулюється ЗУ "Про житлово-комунальні послуги", в ст. 19 зокрема зазначено, що Відносини між учасниками договірних відносин у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються ВИКЛЮЧНО на договірних засадах.
читайте першоджерела, шановні, та не меліть дурниць!
Чи коли сідає в автобус також договір вимагає у кондуктора?
Аналогічна ситуація.
Не бечу взгалі підстави укладати договір.
Тим більше рахунок надається не до, а після.
Тепер він за “донецьких” шпарить!
Пора вже показати дулю
Таким ось “янучарам”…
(із народного фольклору про політичного колобка)
Стрічка RSS коментарів цього запису