реклама

реклама

Сьогодні на Соборній площі під час зустрічі з громадськістю в голови Черкаської обласної державної адміністрації Юрія Ткаченка поцікавилися, як він підтримував Майдан.

Зокрема, голова тальнівського осередку ВО «Майдан» Олексій Неділько зауважив, що для нинішніх політичних змін важливим є участь кандидатів на керівні посади в революційних подіях.

– Майдан у мене в серці! Я так само, як інші черкащани, возив продукти на Майдан і забезпечував наших хлопців медикаментами. Сьогодні на Володимирській в Києві працює магазин «Моллі». Це частина того бізнесу, що в мене є. І той магазин надавав продукти і медикаменти мітингувальникам. Бо у певний період не гроші були важливі, а була проблема доставки продуктів і медикаментів. І працівники магазину безпосередньо це робили. Я вам скажу відверто, що мені небайдужа доля тих, хто проливав кров на Майдані. Як бачите, сьогодні я стою перед вами. Раніше все відбувалося в закритому режиму, проте нині так не буде. І кожне призначення в районах проходитиме через призму народної ради, – зазначив Юрій Ткаченко.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #30 Марта 18.03.2014 11:39
Цитую федор принципиальный:
Пусть вначале расскажет как на зарплату податковца организовал свой бизнес.

Так,вимагаємо мастєр-клас...Закінчив навчання і далі "подробненько"..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #29 Марта 18.03.2014 11:35
Цитую C Миколаєнко:
Бандера був закритий в концентраційний табір,коли він проголосив незалежність України,за що і закрили.А відразу то німці його вiтали.З українцями завжди так:починаючи з перших гетьманів і закінчуючи нашим часом.То до поляків,то до москви,і навіть до турків.На Україні ніколи не було своєї еліти,то під панами,то під поміщиками,а зі своїх як хтось піднімався,так відразу забував про самих українцiв.Приклад-усі гетьмани,включа ючи і Хмельніцкого.Так і зараз в українців немає лідера,але ж пройшло 22 роки без проклятих москалiв.Усi пострадянські президенти поводилися як ш....і.І вашим і нашим і заспіваємо і станцюємо.Тiльк б собі нахапати.

"Пята колона" працювала і працює в Україні усі незалежні 22 роки..Термінове повідомлення,дл я бажаючих НАЗАД в СССР,-в Росії СССР нема,і не буде..(і з міфічним об"єднаням ,ви не помолодшаєте,хв орі не вилікуються,ков баса по 2.20-ть не стане...).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #28 Марта 18.03.2014 11:26
Цитую Сергій:
Вспило помарачеве болото!Сиділо під лавкою-не г..кало-все вижидало свого часу.Дочекалося-купило у Кличка за 2000000 грн буде тепер голова.А подільник колишній голова тепер хоче в облраду теж головою.І кр..сти!кр..сти!кр...сти!Воно хоче-ЗОЛОТУ ПІДКОВУ.Воно хоче обороняти Україну від окупанта!Там можна-кр..сти!кр..сти!кр..сти!Дочекалося.Досиділося.Всплило!Воно тепер кричить СЛАВА УКРАЇНІ!-Героям Слава!Знову продажними попами обсядиться-Воно буде святе!Воно Черевко і його команда.!От тобі і влада народу.От тобі і Кличко.Потрібно задуматись-чиї снайпери зробили небесну сотню?Ой ще буде……Страшно!О бразливо!В душу наплювали!

Погоджуюсь,але зі снайперами то вже перебор,вони були на привладній теріторії і "Бєркут" добре знав їх позиції,так що очевидна непричетність опозиційної трійки....(наполягання Раши і ПР на справі снайперів,саме снайперів,навод ить на мисль,що вже щось сфабрикували та намагаються втюхати).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #27 Сriket 18.03.2014 10:33
Цитую Сергій:
Вспило помарачеве болото!Сиділо під лавкою-не г..кало-все вижидало свого часу.Дочекалося-купило у Кличка за 2000000 грн буде тепер голова.А подільник колишній голова тепер хоче в облраду теж головою.І кр..сти!кр..сти!кр...сти!Воно хоче-ЗОЛОТУ ПІДКОВУ.Воно хоче обороняти Україну від окупанта!Там можна-кр..сти!кр..сти!кр..сти!Дочекалося.Досиділося.Всплило!Воно тепер кричить СЛАВА УКРАЇНІ!-Героям Слава!Знову продажними попами обсядиться-Воно буде святе!Воно Черевко і його команда.!От тобі і влада народу.От тобі і Кличко.Потрібно задуматись-чиї снайпери зробили небесну сотню?Ой ще буде……Страшно!О бразливо!В душу наплювали!

Что ТОЛЯНА Жалко....да?????слаб ооооо р аааа зввввввв ........... тттт ыыыы ййййй Сережа.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #26 KENT 18.03.2014 10:27
Я не могу понять почему здесь обсуждают Черевка Ткаченка Попка....и т.д.Хотят пускай идут работают...Народ всегда будет недоволен...менталитет такой наш...Хотя я и не такой уж и политик но все всегда в...руют но и что то полезное делают. тот же и Попко (Звенигородка) многое сделал,был порядок..Хотя они и братаны с Черевком Ткаченком Ющенком...Обидно одно что шайка Олийныка(Бондар енко)будет всем палки в колеса пехать (хотят должностей)..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #25 федор принципиальный 18.03.2014 09:55
Пусть вначале расскажет как на зарплату податковца организовал свой бизнес.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #24 C Миколаєнко 18.03.2014 09:36
Бандера був закритий в концентраційний табір,коли він проголосив незалежність України,за що і закрили.А відразу то німці його вiтали.З українцями завжди так:починаючи з перших гетьманів і закінчуючи нашим часом.То до поляків,то до москви,і навіть до турків.На Україні ніколи не було своєї еліти,то під панами,то під поміщиками,а зі своїх як хтось піднімався,так відразу забував про самих українцiв.Приклад-усі гетьмани,включа ючи і Хмельніцкого.Так і зараз в українців немає лідера,але ж пройшло 22 роки без проклятих москалiв.Усi пострадянські президенти поводилися як ш....і.І вашим і нашим і заспіваємо і станцюємо.Тiльк б собі нахапати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #23 Марта 18.03.2014 09:22
Цитую За правду:
Цитую Petr:
Вважаю, що в Черкаси мали б приїхати лідери всіх трьох політичних сил (Удару, Батьківщини та Свободи) і представити нового голову ОДА. Це консолідувало б і місцеву політичну еліту і не було брозбрату. І опозиція продемонструвал а б едність команди, і спільну відповідальніст ь за майбутне країни. Невже там зверху ніхто не розуміє важливість цього кроку? Вчора всі ми були по одну сторону барикад, а сьогодні встромляєму палиці в колеса один одному. Мені просто сором за таку безвідповідальн у позицію всіх без виключення політичних сил. Яку державу ми побудуємо, яке нас чекає майбутне, коли кожен день і кожен час на вагу золота?

При чем здесь политические силы ??? Что вы людям пудрите мозги етой политикой ? Должен прийти человек который умеет работать , создавать блага и наводить порядок , а не на митингах выступать !!!

Ми ж це проходили,да вміє,тільки оказія,для себе вміє....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #22 Людина 18.03.2014 09:18
Призначили Ткаченка - хай людина працює,не працюватиме - знімемо. Всім не вгодиш. Смерть на майдані небесної сотні, прос..ли Крим - за це кров проливали?????, Щоб деякі в Києві до корита долізли?????? Куди дивиться МАЙДАН?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #21 Сергій 18.03.2014 09:16
Вспило помарачеве болото!Сиділо під лавкою-не г..кало-все вижидало свого часу.Дочекалося-купило у Кличка за 2000000 грн буде тепер голова.А подільник колишній голова тепер хоче в облраду теж головою.І кр..сти!кр..сти!кр...сти!Воно хоче-ЗОЛОТУ ПІДКОВУ.Воно хоче обороняти Україну від окупанта!Там можна-кр..сти!кр..сти!кр..сти!Дочекалося.Досиділося.Всплило!Воно тепер кричить СЛАВА УКРАЇНІ!-Героям Слава!Знову продажними попами обсядиться-Воно буде святе!Воно Черевко і його команда.!От тобі і влада народу.От тобі і Кличко.Потрібно задуматись-чиї снайпери зробили небесну сотню?Ой ще буде……Страшно!О бразливо!В душу наплювали!