реклама

реклама

Майбутні голови райдержадміністрацій мають пройти через народні ради. Це є головною умовою для призначення їх на посаду, інформує прес-служба обласної організації «УДАРу».

Лише після письмового погодження претендента на голову РДА із народною радою, лідерами місцевих парторганізацій «УДАРу», «Свободи» та «Батьківщини», представниками народної самооборони, «Правого сектору» та іншими громадськими діячами, кандидатура може подаватись у відділ радників голови Черкаської обласної державної адміністрації, повідомляють у партії.

–Тільки за таких умов новий очільник Черкаської ОДА Юрій Ткаченко пообіцяв схвалювати подання про призначення голів РДА в Черкаській області, – запевняє голова черкаської обласної організації «УДАРу» Віталій Іляшенко. – Крім цього, у кандидатів мають бути присутні такі якості як порядність, патріотизм та професіоналізм.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #10 Нестор Іванович 18.03.2014 16:15
Я цув такі "заслужені" кандидати на головуц РДА як Попко і Чередник уже отримали всі погодження.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Олександрович 18.03.2014 13:53
От вам схема: «Удар» - Іляшенко – Ткаченко – посади - бабло. Чуприна бачив і був проти, говорив про це. Тому швиденько того прибрали. Іляшенко і компанія перетворили в області «революцію гідності» на "революцію г..ідості». Від слова «г...а».
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Марта 18.03.2014 13:32
Ткаченко вчора,привселюд но пообіцяв перевибори облради,як просувається ця справа????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Марта 18.03.2014 13:29
Геращєнко,Ви куратор області від "УДАР",ви кращє за Клічко знаєте хто представляє вашу партію в Черкасах.....Ви свідомо так підставили Клічко ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Марта 18.03.2014 13:23
Цитую МАНИЯКЯН:
МЫ УЖЕ ВСЕ СПИСКИ ПОДАЛИ.ВИТАЛИЙ ИЛЯШЕНКО БУДЕТ ЗАМЕСТИТЕЛЕМ ГУБЕРНАТОРА КОТОРЫЙ ЗАНИМАЕТСЯ КАДРАМИ И КАНЦЕЛЯРИЕЙ ДЕЛ.

І після цього "УДАР" БУДЕ КАЗАТИ ПРО НЕПРИЧЕТНІСТЬ до призначення Ткаченко????Ці -"2-за,0-утримався,0-проти..." будуть щось рішати?????"УДАР"-ВИ БРЕХУНИ!!!!!!!! !!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 ДЖЕКО 18.03.2014 13:14
Повний маразм від Юрія Ткаченка. Ви реально уявляєте собі ситуацію, коли ВСІ названі структури, політ. партії «та інші громадські діячі» у районі одностайно підтримають одну кандидатуру?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Увага. 18.03.2014 13:00
Цитую МАНИЯКЯН:
МЫ УЖЕ ВСЕ СПИСКИ ПОДАЛИ.ВИТАЛИЙ ИЛЯШЕНКО БУДЕТ ЗАМЕСТИТЕЛЕМ ГУБЕРНАТОРА КОТОРЫЙ ЗАНИМАЕТСЯ КАДРАМИ И КАНЦЕЛЯРИЕЙ ДЕЛ.

КТО "МЫ"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #3 v-logos 18.03.2014 12:30
Змініть назву статті. У Голови ОДА немає повноважень призначати на посади голів РДА! Це виключна компетенція Президента України, або виконувача його обов'язків.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #2 МАНИЯКЯН 18.03.2014 12:29
МЫ УЖЕ ВСЕ СПИСКИ ПОДАЛИ.ВИТАЛИЙ ИЛЯШЕНКО БУДЕТ ЗАМЕСТИТЕЛЕМ ГУБЕРНАТОРА КОТОРЫЙ ЗАНИМАЕТСЯ КАДРАМИ И КАНЦЕЛЯРИЕЙ ДЕЛ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 Марта 18.03.2014 12:25
І як,торги вже почались?????