реклама

реклама

У ці хвилини під Черкаську облдержадміністрацію з’їжджаються представники районів, передає з місця події кореспондент «Прочерку».


Зокрема, чоловіки, які називаються представниками самооборони, тримають плакат «Маньківщина – бандерівський край».

Через це деякі черкащани підійшли до хлопців із плакатами і почали вимагати прибрати його.

Останні, у свою чергу, «відстоюють» плакат, запевняючи, що «Бандера боронив свою хату, так, як повинен робити кожен патріот».


Проте проти плакату виступив екс-заступник міського голови Черкас Юрій Гончаров, який заявив, що слово «Бандера» – це провокація.

Суперечки тривають.

Детальніше дивіться ВІДЕО.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #119 Хома 02.04.2014 21:40
С миколаенко, а чё это ты в россию через третьи страны ездишь? Ездь нормально и не надо будет визы брать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #118 Хома 01.04.2014 13:47
Я чо то видно пропустил. Бандера воевал проти Украины, или партизанил на Тамбовщине? В чём дело, в чём страх у того же Сени Рудика? Да вы же все бандеровцы, так считаю в России и многие на востоке Украины. Так гордитесь этим, а не отказывайтесь. Не уподобляйтесь тем, кто хочет залезть без мыла в одно место...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #117 МИКОЛА 27.03.2014 00:20
Бандерівський край -- край українських патріотів! Це що, злочин?
Скільки можна оправдовуватися українцям за свій патріотизм перед
всілякими недорозвиненими ? Хлопці -- молодці !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #116 C Миколаєнко 20.03.2014 07:28
Цитую Марта:
[quote name="C Миколаєнко"]
А ще,певно від любові,єдину українську бібліотеку заборонили...а так все добре,Росія найліпший "друг"....

Дивно. У якому місті? Ви впевнені що заборонили бібліотеку? Я не впевнений але буду проїздом у москві (тепер потрібно брати дві візи) дізнаюся-є у кого.А Ви закiнчували українську школу?Коли я вчився,у Черкассах було двi.
У нашому класі учнів було близько 30,
що в порівнянні з російськомовним и було дуже мало.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #115 Маньківчанин 2 20.03.2014 02:03
Цитую Уманский Еврей:
... Маньковский народ это сельские г...ды. И то что они с бандеровскими плакатами - они это доказали...

Ти або ні грамма не уманьский, або ні разу не єврей, або серед уманьських євреїв за д...рачка ходиш..
Слідкуй за мітлою, друже..
див. також шо в камєнтах міньківські пишуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #114 Маньківчанин 2 20.03.2014 01:25
Цитую C Миколаєнко:
..а чого Вони цей плакат у Манькiвцi не розiпнули
мабуть там у них є своя площа з назвою "церковище а може шпилiвка чи клинок"
нi приїхали до Черкас для чого бо у селi вони нiкому не треба
там треба пахати та сiяти,а так як Ботнар коло намета постояв и "бац"
може заступником голови ОДА

Нє. Якраз тому, шо нічо в них там нема.
Див. попередні камєнти вроді
http://procherk.info/news/7-cherkassy/22004-banderivskij-plakat-posvariv-ljudej-u-cherkasah#comment-127383
чи
http://procherk.info/news/7-cherkassy/22004-banderivskij-plakat-posvariv-ljudej-u-cherkasah#comment-127437
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #113 Сеня Рудик 20.03.2014 00:50
Впевнений що плакат з таким гаслом зроблений навмисно для російських ЗМІ. Треба тільки вияснити чия то "група підтримки"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #112 Маньківка 19.03.2014 21:09
Цей фантомас московський провокатор, скільки ж йому дали грошей кацапи . :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #111 Сергій з Кривалівки 19.03.2014 17:49
Уманский еврей, "киш мир ин тухес шабес гоим".....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #110 Марта 19.03.2014 17:04
Цитую Генштаб:
Цитую Марта:
Цитую МАРФА:
..... підтримала нову Українську владу.Невже ви то хочите заперечити....(і ті що плюсовали, теж заперечують явний факт).

Нову владу, яка прийшла до корита на крові майданівців??????

Маєм
В стране не та ситуация,чтобы до выборов терпеть корупционеров и другого рода проходимцев.На этот сложный и ,надеюсь,непрод олжительнй период нужен решительный,вол евой и опытный человек.Житель Черкасс генерал-лейтенант Валерий Агеев есть таким человеком.Сейчас работает помощником генерального директора "Азота",

А яке відношення генерал-лейтенант має до хімпромисловост і???Нічого про нього сказати не можу,я його не знаю...Зато знаю точно ,що Ткаченко лишати не можно.І небажання нашої трійки опозиційної брати відповідальніст ь за його призначення,гов орить про те що і вони впевнені ,що саме він тут нарулить....