реклама

реклама

Фото – з архіву «Прочерку»

Фото – з архіву «Прочерку»

Відповідальним за організаційно-технічне забезпечення виборів міського голови та міської ради Черкас буде перший заступник міського голови Віктор Беззубенко. Про те, що дасть таке доручення Віктору Анатолійовичу, повідомив під час оперативної наради в мерії відсторонений в. о. міського голови Віктор Білоусов, інформує канал «ВІККА».

Також під час наради Білоусов доручив директорові департаменту організаційного забезпечення Лілії Маліщук у двотижневий термін підготувати план заходів під час виборів.

– До цього має залучатися більшість керівників департаментів, управлінь та відділів, – додав Віктор Федорович.

Як відомо, раніше Віктор Беззубенко був членом Партії регіон. Нині, як повідомив «Прочерку» Віктор Анатолійович він є безпартійний, оскільки після трагічних подій на Майдані написав заяву про вихід з партії.

– Хоч насправді процедура виведення членів партії з самої партії не відбулася як слід, – зазначив Віктор Беззубенко.

реклама

Коментарі  

 
+1 #22 Черкаський люд 19.03.2014 11:52
"За вибори в Черкасах відповідатиме колишній регіонал"
Невже більше нема кому?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #21 За Черкассы 19.03.2014 00:16
Еще Мелю и Сысоеву пусть пригласят , компания соберется то что надо
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #20 поплавський 18.03.2014 22:51
Спасибі, Вітя, мені поміг , то й людям поможеш......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 маразм крепчает 18.03.2014 20:47
Два тулубогеновских Виктора продолжают и дальше представлять мерию, осваивать бюджетные деньги, проводить тендерные процедуры и кадровые назначения. А теперь еще и выборы будут проводить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #18 черкащанин 18.03.2014 19:28
Оце приплили, та він же тулубівський до мозга костей. ЯК взагалі це могло статися????????????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 Увага. 18.03.2014 18:49
Цитую Василь:
Як таке можливо ? За що люди гинули на майдані ? За нові фальсифікації ?
У нас пока все те же люди у власти.. кто руководит страной, кто заседает в парламенте..? а вы о людях..
Надеюсь, выборы всех поставят на место..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Чукча 18.03.2014 18:37
Цитую Кликов:
Да цього Беззубого треба каструвати за все що накоъла ця ф.....стсьпа партыя ПР за людей що зпгтнули на Майдпны

Низзя. Вони разом с Бондаренком контролювали як витрачалося 70 мільйонів міського бюджету.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #15 Кликов 18.03.2014 17:18
Да цього Беззубого треба каструвати за все що накоъла ця ф.....стсьпа партыя ПР за людей що зпгтнули на Майдпны
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #14 Марта 18.03.2014 17:09
Цитую Дід Трохим:
С..., дочекаєтесь конкретно черкаського Майдану. Цю особину винесуть першою

люди,досить чекати,збираємо сь....Ткаченки,Черевк и,ПРиБЛЮДИ,який ще шанс їм можно давати,потім як Тулуба з общаком по світу шукати будемо....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #13 Самооборона 18.03.2014 17:03
Цитую Дід Трохим:
С..., дочекаєтесь конкретно черкаського Майдану. Цю особину винесуть першою

Мабуть з Бондаренком та Коваленко це призначення погоджене.