реклама Делікат

Голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко під час засідання, на яке були запрошені голови райрад Черкащини, розповіла, як потрібно економити бюджетні кошти, пише «Нова Доба».

– У мене є вакантна посада радника і помічника. Я працюю зараз без них. Я економлю, – говорить Валентина Михайлівна. – Я їжджу своїм транспортом із Білозір’я на роботу і додому. Щоб мені не закидали, що мене хтось возить. Ніхто мене не возить. З першого дня на цій посаді я їжджу на своїй машині, яка в кредиті.

реклама

Коментарі  

 
+4 #17 козак 20.03.2014 00:09
Лясі трясі вдень, а ввечері в білозірї читає еротичний бестселер п'ятдесят оттенков серого,а потім вірші...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #16 Семьон 19.03.2014 15:56
Я пропоную запалити на область одну свічку. Знаєте скоко сірників зекономимо. Людям, що десятиріччями стоять в чергах на житло, в цілях економії пропоную за рахунок влади області видавати намети. Так за рік ліквідуємо всі черги на житло :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Нестор Іванович 19.03.2014 15:54
Цитую 333:
Цитую соня з.р:
Нем крала бо не було де, Цитую черкащанка:
Економна економка! Такі всі святі та божі, що аж щелепи зводить. Хіба про це зараз потрібно говорити? З моменту обрання ВМ головою облради, не почула ще жодного конструктиву на кшталт - як жити далі будемо? Тільки й чути - я чесна, ніколи нічого не крала... бо не було де! а зараз побачимо!

що тут бачити коли вона не встигає з інтригами розібратися. Заступників нормальних і то не може переобрати- бо ці всерівно нічого не роблять. Хаос посіяли- плоди збиремо на осінь


ВОВЧЕНК.А ГЕТЬ З ОБЛАСНОЇ РАДИ - ТУЛУБІВ ПРИСЛУЖНИК!!!!! ГАНЬБА


333, а Ваше прізвище випадково не Касьян?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #14 333 19.03.2014 14:56
Цитую соня з.р:
Нем крала бо не було де, Цитую черкащанка:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+35 #13 1 19.03.2014 14:44
Коли людина немає що сказати (або не знає) про конкретні кроки стабілізації та розвитку регіону вдаються до дрібних популістських інформацій та лозунгів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #12 Молодь 19.03.2014 14:39
А почему до сих пор работает первый заместитель коваленко во-в...ч-енко, он же был замом у бывшего губернатора тулу.ба, в облраде что, резиновый бюджет что бы платить ему суперзарплату, где справедливость, мы что за это боролись??????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #11 Черкащани 19.03.2014 14:27
ТО НЕХАЙ ВІДМОВИТЬСЯ ВІД ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ, ВОНА МАБУТЬ НЕМАЛЕНЬКА У ГОЛОВИ, АБО СКОРОТИТЬ ОБОХ СВОЇХ ЗАСТУПНИКІВ (ДО РЕЧІ ЇЇ ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ПАН ВОВ-.КО БУВ ЗАСТУПНИКОМ ТУЛУБА) - "СЛАБО"!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 черкащанка 19.03.2014 14:16
Я не Любов Володимирівна........ я - черкащанка! :sad: :sad: :sad: :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #9 соня з.р 19.03.2014 13:35
Нем крала бо не було де, Цитую черкащанка:
Економна економка! Такі всі святі та божі, що аж щелепи зводить. Хіба про це зараз потрібно говорити? З моменту обрання ВМ головою облради, не почула ще жодного конструктиву на кшталт - як жити далі будемо? Тільки й чути - я чесна, ніколи нічого не крала... бо не було де! а зараз побачимо!

що тут бачити коли вона не встигає з інтригами розібратися. Заступників нормальних і то не може переобрати- бо ці всерівно нічого не роблять. Хаос посіяли- плоди збиремо на осінь
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+39 #8 Чукча 19.03.2014 13:31
У мене є вакантна посада радника і помічника. Я працюю зараз без них. Я економлю, – говорить Валентина Михайлівна.
***
Да, это ноу хау!! Надо подавать на нобелевскую премию. А вот если пани Валентина уволится и оставить должность головы областной рады вакантной так экономии будет еще больше. Я не Карась но не удержусь и нагенерирую идей в этом направлении. :lol:
- сократить число учителей в школах, на 50%, оставить по одному хирургу на область, один автобус в день на Киев, один троллейбус на город, в драмтеатре оставить одного актера... сколько можно будет наэкономить... :o :o :-*
Вы расскажите чего и сколько будет посеяно, не будет ли на следующий год гречка по 40 гривень?