реклама Делікат

Голова Черкаської обласної організації «ВО «Свобода» «не виключає можливості, що хоче і може бути заступником голови Черкаської облдержадміністрації. Про це він сказав у коментарі «Вечірнім Черкасам».

Як зазначив Ботнар, «Свобода» не знімає із себе відповідальності за політичне життя Черкащини і життя області в цілому та готова працювати в облдержадміністрації, райдержадміністраціях.

– Але при цьому ми не входимо в команду Юрія Ткаченка, – додав Ботнар.

Він також зазначив, що коли на Черкащині ще не було призначено голову ОДА, його кандидатуру також пропонували на посаду губернатора.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-3 #54 Дорогу молодим 25.03.2014 10:45
А чого це всі коментатори так сполошилися?
Прям наші совки криком кричать верніть нам зека і тулуба, нехай грабують нас дальше. І все тільки тому що вони "солідні".
Так, Ботнар молодий але перспективний.Де ж наш совковий девіз подівся молодим у нас завжди дорога...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #53 1-1-1 20.03.2014 11:10
Народна мудрість гласить: куди кінь з копитом, туди й жаба з лапою. Хай Ботнар!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #52 101 20.03.2014 10:45
На фотці вилитий Гітлер, тільки чуб зачеши на другу сторону.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #51 козак 20.03.2014 00:57
А шо це ми всі в шоці...малий підріс,)))ще й опіриться скоро,точно схожа ситуація в нашому місті вже була,адже прецендент є оляшечка,вона і проконсультує і навчить шо таке шахматки,покаже улюблені кахвешки,навчит ь гідно поводитись на стрелках)))


к
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #50 политтехнолог 20.03.2014 00:16
Пора подвести итоги бурному обсуждению образа молодого политического дарования. Подавляющее большинство "не поняло" сложную натуру. Но, парнишка, не печалься. Перечитай еще раз все коменты и вдупли: ТЫ РЕАЛЬНО ПОПУЛЯРЕН. Особо меткие комментарии набрали по 110 и более лайков. Подобного не припоминаю за все время существования "Прочерка". Ты раскручен, популярен, узнаваем. Ты почти бренд, фетиш, символ, супермен, бетмен. А дальше экстаз, оргазм, слава, женщины и деньги, много денег, немерено бабла! Скажи честно, ты ведь этого хочеш?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #49 nnk3 19.03.2014 22:06
Заступник, ау-у-у!!! Ти громадськість зневажаєш, чи писати не навчився? Почитай відгуки і заховайся!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #48 ттттт 19.03.2014 22:02
я чего то не поняла! мы собираемся поднимать экономику области, ее благополучие и соответственно благополучие людей??? :eek: это уже даже не смешно!!! это страшно иметь такого зама!!!на что он способен кроме как прыгать на митингах кто то знает? к сожалению я в его глазах кроме агрессии и намека на хитрость больше ничего к сожалению не увидела... нам нужны как можно наиболее образованные, воспитанные, опытные и уж точно совестные кандидаты. прыгать перед камерами уже есть кому :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #47 Ф 19.03.2014 21:48
Він то може і хоче, але не може, бо такої посади як "заступник губернатора" в Україні не існує. Для того, щоб стати заступником губернатора, доведеться виїхати з України, бо нв губернатори, ні заступники губернаторів нам тут не потрібні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #46 черкащанка 19.03.2014 21:41
Цитую ЖУТЬ:
ААААААААААААААА ААААА! ВЕРНІТЬ ЯНИКА НАЗАД!!!!!!!!!! !

Незабаром на всіх біл-бордах та парканах країни з"являться такі написи!
А черкащани будуть збиратися на площах з плакатами "Борисыч, вернись, мы все простим!" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #45 лютий 19.03.2014 20:54
Не подобаеться мені ця вискочка в 40 кг...ваги і розуму.