реклама

реклама

Близько 120 квадратних метрів фасаду будівлі Черкаської облдержадміністрації довелося затерти та зафарбувати працівникам комунального підприємства «Управління з експлуатації Будинку рад». Як пишуть «Вечірні Черкаси», так комунальники намагаються повернути будівлі звичний вигляд.


Як відомо, під час двох штурмів Будинку рад його стіни ззовні й із середини було пошкоджено і обписано «революційними» написами.

- Написи на граніті ми спочатку обробляли спеціальними хімічними препаратами, коли вони всмокталися в породу – випалювали їх разом із написом газовою горілкою, - розповідає заступник директора «Управління з експлуатації Будинку рад» Віталій Петров. – Сама будівля зведена 1960 року. Вона облицьована плиткою, за фактурою схожою на ракушняк. Такої плитки сьогодні придбати у магазинах неможливо. Коктейлі Молотова мають у собі бензин та олію, тому масні плями від них дуже глибоко в’їлися. Ні відмити, ні відтерти їх ми не можемо, тож доводиться замальовувати фарбою!

Збитки, завдані під час штурмів, на комунальному підприємстві оцінюють у 150 тис. грн.: у цю суму входять понівечені меблі, жалюзі, оргтехніка, система охорони та відеоспостереження. Однак ще місяць тому в обласному бюджеті, за словами депутата облради Любові Майбороди, для відшкодування завданих Будинку рад збитків було передбачено 2,9 млн грн. Очевидно, цю суму найближчим часом буде переглянуто, пише журналіст «Вечірніх Черкас».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #12 Марта 21.03.2014 17:39
Цитую C Миколаєнко:
Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!
Стійке відчуття, що в Україні вже декілька місяців проходить шабаш бісівських сил.Брехня,злість,н енависть росте в геометричній прогресії.На лицях навіть рідних людей,перекошен их дикою злістю,страшно дивитися.
"Наша лайка не проти крові і плоті,але проти начальств,проти влади,проти мироправителей пітьми століття цього, проти духів злості піднебесних." (Апостол Павло).Православні, з Богом!
.............
http://www.youtube.com/watch?v=yrSe2Csi7i0#t=40

Для "казачків",коректність закінчилась,коп ня в с..ку і в Расею-матушку,там комунізм будуйте....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 нейм 20.03.2014 14:53
Цитую черкащанка:
Цитую панас:
Стосовно відповідальност і за "злочини", то вже лякали і януковичі, і пшонки й олійники.

видать много делишек натворили, раз вас все пугают ответственность ю!да еще такие люди - сам Янукович, Пшонка, Олейник.... :lol: :lol: :lol: :-*

Ага, мабуть можна було б й загордитися, якщо б це адресувалося конкретно мені, а не цілій нації.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 нейм 20.03.2014 14:18
Черкащанку зігнали з насидженого місця, от вона і сердиться. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #9 черкащанка 20.03.2014 14:11
Цитую панас:
Стосовно відповідальност і за "злочини", то вже лякали і януковичі, і пшонки й олійники.

видать много делишек натворили, раз вас все пугают ответственность ю!да еще такие люди - сам Янукович, Пшонка, Олейник.... :lol: :lol: :lol: :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 панас 20.03.2014 13:35
Цитую черкащанка:
Саме таким як ви і ті, хто це робили потрібно тікати подалі з МОЄЇ країни. Адже, рано чи пізно, кожній катюзі буде по заслузі. І ось саме тоді таким як ви доведеться відповідати за свої злочинні дії. Руйнувати - не будувати!

Зрозуміло, досі по інерції продовжуєте вправлятися в казуїстиці і холіварити. А може ви просто на життя образились? Ну, як безпритульний пес, якого господарі кинули напризволяще...Стосовно відповідальност і за "злочини", то вже лякали і януковичі, і пшонки й олійники, тому ваші погрози сприймаються з неприхованою іронією. І не зараховуйте себе до труженіків-будівників, ваша межа - брудні коментарі на адресу чесних людей, щирих ідей та чистих мрій. Де вам проживати, вирішувати звісно не мені, але мені, чесно кажучи і байдуже з якої точки земної кулі ви будете писати свій безсоромний бруд! Лишень шкода часу, витраченого на писанину з вами, його нажаль не повернути.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 C Миколаєнко 20.03.2014 09:49
.............
http://www.youtube.com/watch?v=yrSe2Csi7i0#t=40
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Фугас 20.03.2014 09:31
Эта грязь с наружи - ничто по сравнению с черной аурой всего дома внутри. Там священникам всех церквей до самой Пасхи кадилами махать надо и молитвы читать на всех этажах и во всех кабинетах
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 сhoe 20.03.2014 08:54
за словами депутата облради Любові Майбороди, для відшкодування завданих Будинку рад збитків було передбачено 2,9 млн грн.
І ХТО Ж ЦЮ ЦИФРУ ЇЇ ЗАОХОТИВ ОЗВУЧИТИ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Дід Трохим 20.03.2014 08:37
Цитую черкащанка:
А шо ж такоє? соромно і неприємно сидіти у тому гидюшнику, який зробили? залишили б на вічну пам"ять творіння рук героїв революції і показували б своїм діткам, як батьки країну завели туди, де вона зараз. А то ли еще будет! ойойой...

А шо случілось з Вашей пам’яттю? Нє, про матросів в Зімнєм, які с...ли в китайські вази епохи Мінь не будем, сам не бачив. Однако, картіни тотальних с...чів в і вандалізму времьон развітого соціалізма отлічно помню.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #3 черкащанка 20.03.2014 00:09
Процитую ПАНАСА: Ну то шо ви тут робите, як у вас кажуть "в этой стране"??? Якшо вже так погано, то шуруйте до Москви, а то скоро візовий режим введуть і далі с. Червона Зірка не втечете.

Пане Панасе! Чи як там У ВАС КАЖУТЬ, "в этой стране", як ви самі без особливої поваги і патріотизму назвали мою Батьківщину - Україну, я народилася, виросла, живу, працюю і буду проживати. І вважаю, що ті варвари і вандали, які зруйнували, спалили, побили цілий ряд державних будівель по МОЇЙ країні не можуть називати себе патріотами. Саме таким як ви і ті, хто це робили потрібно тікати подалі з МОЄЇ країни. Адже, рано чи пізно, кожній катюзі буде по заслузі. І ось саме тоді таким як ви доведеться відповідати за свої злочинні дії. Руйнувати - не будувати! То майте повагу до тих, хто це вміє робити! і не перебільшуйте своїх повноважень - не вам вирішувати де мені жити та визначати мій патріотизм!