реклама

реклама

Промова депутата Миколи Булатецького на вкрай підвищених тонах зараз проходить в сесійній залі міськради. Декого Микола Іванович обіцяє вдарити булавою, а Олександра Радуцького просить «піти вон».

При цьому Радуцький тримає себе в руках і визнає, що таки хоче очолити міськраду.

Відповідаючи на звинувачення щодо корупції, він зазначив, що завжди працював чесно, а усілякі перевірки КРУ не знайшли ніяких порушень в роботі очолюваного ним підприємства «Дирекція парків».

– Коли я критикував Тулуба, то мені на вушко казали слова підтримки. Відкрито казати боялися. А потім різні інстанції викручували руки, шукали китайські гайки на атракціонах. Перевірка КРУ ніяких порушень не виявила.

Ви мені покажіть факти порушення? Не займайтеся словоблуддям. Образити людину може кожен. Для цього багато розуму непотрібно! – зауважив Радуцький.

При цьому він визнав, що і в мери хоче йти. Але пообіцяв проводити агітацію за себе після 18 години вечора в неробочий час.

Нагадаємо, що зараз в Черкасах відбувається позачергова сесія міськради. Як відомо, депутата Олександр Радуцький хоче зайняти цю посаду. Проте Микола Булатецький категорично проти такого кадрового рішення.

У ці хвилини «батьківщинівець» Роман Діскант у виступі пояснює, що депутати-«батьківщинівці» не голосуватимуть за Радуцького, бо він не пройшов певні критерії.

реклама

Коментарі  

 
+9 #10 ПАТРІОТ УКРАЇНИ 20.03.2014 17:19
А в морду заїхати Булатецькому слабо Романич???? Це не Паша Карась, так би здачі дав, що до виборів з больнички не вилізби..... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Тойхто 20.03.2014 16:47
Тулуб пообіцяв Радуцькому 1,7 млн. грн. субвенції з обласного бюджету на колесо огляду. Гроші пиляли б усіма "черкащанами". От вам і корупція.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 Черкащанин2 20.03.2014 16:36
Радуцький - людина господарник; не популіст. Булатецький - популіст-неврівноважений .
Радуцький мав проблеми з міліцією? А проти Миколи Івановича також відкривали справи.
Одарич взагалі наразі під судовим провадженням.
Які проблеми.
Народ треба людину по вчинкам оцінювати
Що зробив Булатецький для міста за останні 4 роки (депутат) ...
Радукьций керує Дирекцією Парків 7 років і парки - це місця для затишного сімейного відпочинку, чи не так?
Досить розводити побрехеньки.
Микола Іванович міг би показати що він вміє окрім як мітингувати...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Черкащанин2 20.03.2014 16:23
Власне що Микола Іванович нового може дати - він це постійний хаос, крик, жах. Його бізнес так само ведеться як політика? Я не знаю як можна керувати з таким характером.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Черкащанин 20.03.2014 16:11
Булатецького вже давно ніхто не слухає.. стояли біля сесійної зали так коментарі, щодо нього були веселі, найвищий PR вигук - клоун... були здивовані скільки людей прийшло підтримати Олександра Романовича. Це справді та людина, яка зможе і достойна посади не тільки мера міста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Ramzes 20.03.2014 15:51
Цитую МІБ:
біднесенький радуцький - образили, гопником назвали, крадієм... а він же чистий, як янгол. руки не твар божу не піднімав, землі не ркав. булатецький починає подобатися.

А Булатецький набагато краще?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 МІБ 20.03.2014 15:32
біднесенький радуцький - образили, гопником назвали, крадієм... а він же чистий, як янгол. руки не твар божу не піднімав, землі не ркав. булатецький починає подобатися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #3 Плохута 20.03.2014 14:33
...... так ти перший людину образив...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 Василь Миколенко 20.03.2014 14:15
Прикро, що правий сектор перетворився в булаву політичних шулерів...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #1 Чукча 20.03.2014 14:04
20.03.2014
Чтобы победить экономический кризис, Украине необходимо перестать выбирать популистов – убежден автор грузинских реформ Каха Бендукидзе. Такое мнение эксперт выразил во время встречи в Киево-Могилянской академии.