реклама

реклама

Перший секретар НСЖУ вважає, що усунути керівника УТ-1 можна було законно, через віце-прем'єра від ВО "Свобода".

Депутат Мірошниченко (ліворуч) силою змушував піти у відставку керівника телеканалу Пантелеймонова

Депутат Мірошниченко (ліворуч) силою змушував піти у відставку керівника телеканалу Пантелеймонова


Перший секретар Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко вважає побиття т. в. о. президента НТКУ Олександра Пантелеймонова мародерством. Про це він сказав у програмі "Сьогодні про головне" на телеканалі ТВі.

"Якби така поведінка шановного депутата (Ігоря Мірошниченка) і його колег проявилася 17-го, 18-го, 19-го, 20 лютого, коли тривав розстріл режимом Януковича людей на Майдані, і ви саме так емоційно, агресивно йшли і зривали той ефір, яким зомбували українців, – тоді ми говорили б, що це мужність. Зараз ми говоримо, що це мародерство. У вас є віце-прем’єр, делегований "Свободою". Відповідно, ви розписуєтеся, що ті люди, які йдуть у владу, – слабаки, вони нічого не розуміють, бо лише сила кулака може врегулювати ситуацію на УТ-1. Ви могли через вашого віце-прем'єра домогтися, аби Пантелеймонов станом на 18 березня вже не був виконувачем обов’язків. Була би інша людина, і цього конфлікту не було б", – наголосив Томіленко.

Він також є головою Черкаської обласної організації НСЖУ, і ситуацію з поведінкою народного депутата від ВО «Свобода» Ігоря Мірошниченка, який лупцював керівника Першого Національного, активно коментують черкащани на сторінці Сергія Томіленка у мережі Фейсбук.

Зокрема журналіст Володимир Чос наполягає на тому, що «Свободу» не варто піддавати широкій кампанії осуду, а варто звернути увагу на нещодавню редакційну політику Першого Національного.

- Істерія довкола дій Мірошниченка яскраво демонструє наскільки суспільство наповнене московськими агентами та путінськими адептами. В українському суспільстві перший антинаціональний вже рознесли б як парижську бастилію!, - переконаний Чос.

З ним солідарна і викладач Черкаського університету Ніна Голуб:

- Скажіть, що сьогодні важливіше: розправа над українцями в Криму, доля Армії, сепаратисти різних мастей, що рвуть країну, чи Мірошниченко, який (згодна, не найкращим чином) трусонув запроданця й брехуна, завдяки яким ми в країні маємо розбрат і паніку? Знайшли ворога!!! Зверніться іще до путіна, аби покарав так, як ви всі хочете!

Водночас журналістка з Черкас Тетяна Боковня, яка працює в Києві на телеканалі «1 плюс 1», наголошує, що агресивними діями «Свобода» уподібнюється владі Віктора Януковича: «Ми проти таких методів вирішення проблеми. Чим Мірошніченко краще яника, який відбирав бізнес у людей? Ті ж методи…».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #36 ЖІНКА 22.03.2014 12:55
Пантелеймонову поламали ключицю і ніс. За такі дії БЕНЮКА (зняти з нього двічі народного)та СВОБОДУ на МАЙДАН на ШИБЕНИЦЮ!!!!!!! !! ФАШИСТИ!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #35 mario 21.03.2014 10:08
Цитую О.ЧУПРИНА:
Це є велике неподобство.Скористались подавляючою чисельною більшістю та неспівзмірною ваговою категорією для доведення своєї правди,це не по чоловічому. Клянусь,що на місці потерпілого нокаутував би Мірошниченка не задумуючись. Решта героїв порозбігалась.Не такі вони стають сміливі коли отримують в морду.

Это лучши вариант я бы тоже дал в рыло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #34 команда Ух 21.03.2014 09:25
Цитую Олег:
Лишить мандатов этих свободовских уродов- и под следствие! Своим предвыборным пиаром, они потопят Украину! Сколько ЕЩЕ нужно провокаций, чтобы призвать их к ответу (перед людими и законом)??? Будем продолжать терпеть и надеяться, что это случайно и они наконец-то одумаются? Не многовато ли? 1.Несвоевременный снос памятника Ленину в Киеве, который просто ЧУДОМ не перечеркнул революцию. 2.Факельные шествия в Киеве с попыткой поджога здания. 3.Выступления истерички Фарион, которую давно уже пора прятать от людей- на раскол Майдана. 4.Несвоевременная отмена языкового закона- козырь для РФ под названием "национализм". 5. Избиение Дония в туалете ВР. 6. Случай с Пантелеймоновым ... СКОЛЬКО ЕЩЕ нужно, чтобы понять, что это- работа против Украины???

Олеже, Ви праві на 1000%. МОЛОДЕЦЬ.!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #33 СЖУ 21.03.2014 07:59
Цитую федор принципиальный:
Молодцы мужики,а томиленко и рядом сним такие же ......,как пантелеймонов.

Якби не СВОБОДА, то журнальчики капусту б заробляли. Тому ВОНИ так захвилювалися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #32 Уманский Еврей 21.03.2014 02:44
Мирошниченко, Тягнибок, Бенюк -это антисемиты, расисты, а теперь ещё дешёвое хулиганьё. Если депутат может свободно распускать руки, то теперь и радикалы спокойно будут совершать преступления под лозунгом "люстрация" Ганьба на весь мир.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #31 Шо 20.03.2014 23:54
Не все свободовцы такие. Есть среди них и те, кто готов пожертвовать своим политическим будущим, ради счастья народного. Вот, например, черкасский свободовец Ботнар готов пойти заместителем к очень достойному губернатору Черкасской области.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #30 Сеня Рудик 20.03.2014 23:46
А МАРОДЕРСТВО - це заволодіння майном, яке взв"язку із смертю власника, або іншими надзвичайними обставинами залишилось безконтрольним.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #29 Сеня Рудик 20.03.2014 23:35
По великому рахунку і враховуючи ситуацію, із Пантелеймоновим повелися досить ніжно. Але для чого було знімати і викладати в І-нет? Це ж яка пожива для путінської пропоганди!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #28 Марта 20.03.2014 22:46
Цитую Олег:
Лишить мандатов этих свободовских уродов- и под следствие! Своим предвыборным пиаром, они потопят Украину! Сколько ЕЩЕ нужно провокаций, чтобы призвать их к ответу (перед людими и законом)??? Будем продолжать терпеть и надеяться, что это случайно и они наконец-то одумаются? Не многовато ли? 1.Несвоевременный снос памятника Ленину в Киеве, который просто ЧУДОМ не перечеркнул революцию. 2.Факельные шествия в Киеве с попыткой поджога здания. 3.Выступления истерички Фарион, которую давно уже пора прятать от людей- на раскол Майдана. 4.Несвоевременная отмена языкового закона- козырь для РФ под названием "национализм". 5. Избиение Дония в туалете ВР. 6. Случай с Пантелеймоновым ... СКОЛЬКО ЕЩЕ нужно, чтобы понять, что это- работа против Украины???

Согласна,плюс драка с Львовской самообороной,+н апад на "Спільну справу" в Українському домі,+ конфлікт з самообороною в КГДА...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #27 Олег 20.03.2014 22:20
Лишить мандатов этих свободовских уродов- и под следствие! Своим предвыборным пиаром, они потопят Украину! Сколько ЕЩЕ нужно провокаций, чтобы призвать их к ответу (перед людими и законом)??? Будем продолжать терпеть и надеяться, что это случайно и они наконец-то одумаются? Не многовато ли? 1.Несвоевременный снос памятника Ленину в Киеве, который просто ЧУДОМ не перечеркнул революцию. 2.Факельные шествия в Киеве с попыткой поджога здания. 3.Выступления истерички Фарион, которую давно уже пора прятать от людей- на раскол Майдана. 4.Несвоевременная отмена языкового закона- козырь для РФ под названием "национализм". 5. Избиение Дония в туалете ВР. 6. Случай с Пантелеймоновым ... СКОЛЬКО ЕЩЕ нужно, чтобы понять, что это- работа против Украины???