реклама

реклама

Після перерви, яка була оголошена секретарем міськради Віктором Білоусовим, депутати таки зібралися на сесію. Депутат Олександр Радуцький запропонував перенести сесію на 27 березня на 10 ранку.

Він аргументував це тим, що не всі, хто підписалися за його кандидатуру, присутні на сесії.

Після дискусій проведення сесії таки перенесли на 27 березня. Вона відбудеться з галузевих питань та з питань обрання секретаря міськради.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Serg 20.03.2014 23:32
Цитую Доброволец:
Люди одумайтесь!Дваж ды судимого уголовного преступника, ставленика организатора титушек Мели и оборотня и агента ФСБ Мамалыги, хотят избрать секретарем Миськрады!!! Мы что хотим регионального реванша? Надо выкорчевать с корнем эту пятую колону Кремля!!!

До міської ради потрібно вибрати 25 травня тільки тих, які не заплямували себе тим, що були депутатами цієї иіської Зради.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Доброволец 20.03.2014 22:20
Люди одумайтесь!Дваж ды судимого уголовного преступника, ставленика организатора титушек Мели и оборотня и агента ФСБ Мамалыги, хотят избрать секретарем Миськрады!!! Мы что хотим регионального реванша? Надо выкорчевать с корнем эту пятую колону Кремля!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Loki 20.03.2014 17:59
Не по спортивному как то сессии проходят! Там есть в городе где нибудь большой спортзал, такой, шоб можно было боксёрский ринг поставить, на котором и проводить дискуссии, дебаты и прения между кандидатами? Вход для зрителей платный. Весь доход от продажи билетов разыграть на следующей "сессии-"Рокки 2"". Забули чи шо, народу не тільки хліба нада подавать но и сесійних зреліщ.))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Скалацький 20.03.2014 16:45
Так це ж Володя Плохута..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Черкащанин 20.03.2014 16:23
Плохута ще вчора ти була не проти цієї людини у кріслі в.о. щось ти швидко думку змінюєш.. аргументи своїх дій будуть ? тільки без пісні, яку співають у кожних коментарях... їзжай вже кудись, завдяки Вам ми багато чого втратили у своїй державі.. чи ти, як ота риба.. куди косяк туди і я ? дуже "правильні" дії особливо для висування на якусь посаду, в тебе не має своєї думки взагалі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Черкащани2 20.03.2014 16:21
Цитую Плохута:
Не дай бог виберуть цю ...

недай Бог виберуть власника даного ніка.Слава Україні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Черкащани2 20.03.2014 16:20
Народ я все розумію, але Микола Іванович - це комічна персона; він влаштовую шоу там- де він. Щодо секретаря як вирішать депутати - так і буде. Врешті решт вибори вже 27 травня і всі пройдуть цей тест.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 черкащани 20.03.2014 15:08
ПАР....ГО У ПАРК НА ПРИБИРАННЯ ТЕРИТОРІЇ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: