реклама

реклама

Голова Черкаської обласної організації політичної партії «ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко вважає призначення головою ОДА Юрія Ткаченка кулуарним і запевняє, що його політична сила з ним працювати не буде. Про це він повідомив в коментарі «Прес-Центру».

«Ми налаштовані контролювати всі крокі Юрія Ткаченка. Ми намагалися контролювати Тулуба, але сподіваємося що тепер у нас вийде це краще. Наразі ми готові допомагати виконавчій владі порадами, але посади нам не потрібні», – сказав Анатолій Бондаренко.

«Як політична сила, ВО «Батьківщина» буде докладати всіх зусиль для перемоги нашого кандидата на виборах Президента… Я особисто після висунення кандидатом у Президенти України Юлії Тимошенко, якщо це станеться, докладу всіх зусиль заради її перемоги на виборах. На мій погляд, це єдина людина, яка має міцний характер, силу волі та здатна навести лад», – зазначив Анатолій Бондаренко.

реклама

Коментарі  

 
+9 #12 Знающий 21.03.2014 15:52
Бондаренко не 200 000 доларов взял у Тулуба за отставку Одарыча, а 100 000, -это все знают.+ по шахматке в штате городского выконкома, треть бютовцев во главе с Шабановым, об этом он договорился с Тулубом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #11 куку 21.03.2014 14:46
Толя! Здається з таким підходом та минулим Юля вас пролюструє на довічно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #10 Михайло 21.03.2014 13:12
Ми будемо контролювати Анатолія Бондаренка! Хай пояснить своє будівництво супермаркету в центрі Лисянки! Це ті 200 тис ₴,що надав Тулуб,щоб відставили Одарича!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #9 Слава 21.03.2014 12:36
Пане Анатолій краще себе контролюйте і своїх бойовиків і так званих членів парті ї які зараз вискочили як Чорти з табакерки а партійці яків саботують Бондаренка просто піддаються залякуванням.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #8 комент 21.03.2014 12:35
Якщо врахувати, що Бондаренко тільки як кр..ти та руйнувати все одно нічого більш не вміє - то знайшов прикриття тому, що не дадуть цього робити. Не допустили до "корита". А як рвався!! Буде Юлею прикриватись тепер. Як була в тюрмі, то сидів як миша, а тепер - херой. Ме...та!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 торпеда 21.03.2014 12:32
Этот гребень с головой не дрцужит-это точно!Но наладить эту дружбу мы ему поможем!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #6 IQ 21.03.2014 12:12
"Ми налаштовані контролювати всі крокі Юрія Ткаченка. Ми намагалися контролювати Тулуба, але сподіваємося що тепер у нас вийде це краще"

Як, ще "краще"?! :D

"Я особисто після висунення кандидатом у Президенти України Юлії Тимошенко, якщо це станеться, докладу всіх зусиль заради її перемоги на виборах."

Враховуючи, скільки грошей він потягнув з обласних партійних фондів, пролетів з посадою Губернатора, на яку сам себе і проголошував в місцевих ресторанах у стані алкогольного сп'яніння. Толя, буде змушений докласти всих зусиль, тим паче дана особа дуже добре знайома з схемами фальсифікації виборів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #5 Черкасець 21.03.2014 12:10
З командою вірних "любих друзів" Олійника- Мушіяком, Шабановим, продавцем "паленки" Діскантом, Толя набере дуже багато голосів за Юлю. Успіху Вам Анатолій!
P.S. Да Толік треба краще вступати в інститут, бо з липовим дипломом у губернатори не беруть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #4 Эдик 21.03.2014 12:06
Толя ты что хочешь и от Юры получать ЗП? Еще и больше чем от Борисыча? Ну ты и силач! Сильная у тебя ОПГ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 Чукча 21.03.2014 11:58
«Ми налаштовані контролювати всі крокі Юрія Ткаченка.
***
помнится этот же персонаж, год назад, вместе с регионалами под руки голосовали по указке бывшего губернатора, по отстранению мэра города. Взамен от регионов получил должность в горисполкоме, а чтобы как-то оправдать свое присутствие там, сказал, что идет контролировать расходование 70 миллионов оставшихся в бюджете города после бывшего мэра. Как только деньги закончились сразу уволился. Теперь опять в контролеры рвется... :o