реклама

реклама

Голова обласної ради Валентина Коваленко повідомила, що за два з половиною тижні роботи на посаді нею особисто вивчено економічний стан, у якому нині перебуває Черкащина. Про це інформує відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із ЗМІ Черкаської облради.

«Виявляємо майже кожного дня та дивуємося масштабам корупційних схем попередньої влади, що задіяні практично у всіх галузях господарства», – зауважила Валентина Коваленко.

Голова обласної ради виокремила одне з першочергових завдань – проведення аудиту роботи обласних комунальних підприємств, на які виділяються бюджетні кошти і які на сьогодні є збитковими. Окрім того, проводиться моніторинг нагород, присвоєних попередньою владою, в тому числі ініціювання щодо позбавлення звання Героя України Сергію Тулубу.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #11 Босслинг 21.03.2014 22:49
Цитую черкащани:
а її перший заступник воче...ко керував і продовжує керувати комунальною галуззю, він і у тулуба заступником був - ганьба!!!!!

А заступник? Такий самий. І дивуєиось - це російською удивляемся. Я удивляюсь мастерству Паганини. Не покаже дій (люстрації,звіл ьнення замів "тулуба", посівна виконана на належному рівні) через короткий час ії будуть гнать звітти
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Правий 21.03.2014 20:03
А мы, госпожа Валентина, удивляемся тому, что кортеж Тулуба теперь возит вас. Дракон умер - готов новый дракон...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #9 рада 21.03.2014 17:43
Ще треба "Золоту підкову Черкащини" перевірити, там масштабам не тільки здивуєтесь, навіть не присняться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #8 Антон 21.03.2014 15:59
ОСОБЛИВО РЕТЕЛЬНО ПЕРЕВІРТЕ - СКІЛЬКИ КНИЖОК ВАЛЕНТИНИ КОВАЛЕНКО ТА ЇЇ ДРУЗІВ НАДРУКОВАНО ЗА БЮДЖЕТНІ ГРОШІ. ОДНІ ШЕДЕВРИ!!! :D :lol: :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #7 Ревізор 21.03.2014 15:56
«Виявляємо майже кожного дня та дивуємося масштабам корупційних схем попередньої влади, що задіяні практично у всіх галузях господарства», – зауважила Валентина Коваленко.
Кому потрібні ваші загальні фрази,пані Валентина? :P Таке ми і без вас знаємо. :D Назвіть пару конкретних прикладів.. А говорільнею ми ситі по горло....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #6 Семьон 21.03.2014 15:49
Цитую отак хлопці.....:
Це добре, що дивуються, а коли працювати будемо?Бо щось жодних позитивних змін не відчуваю.

На улице теплынь, земля пересыхает, через день два посевная должна начинаться... а они званием Героя опикуются. Неужели с ГСМ, посевным материалом, техникой все в ажуре?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #5 виталя 21.03.2014 15:44
Дай бог чтоб сама не крала.Все они одинаковые
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 черкащани 21.03.2014 15:27
а її перший заступник воче...ко керував і продовжує керувати комунальною галуззю, він і у тулуба заступником був - ганьба!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 Интересно? 21.03.2014 15:19
По мнению Гриценко, Турчинов не справляется с ролью верховного главнокомандующ его. "Если будете держать недееспособного Турчинова и дальше на посту... Тогда скажу прямо: если страну не сливает Турчинов - тогда это делаете Вы. Лично. И тогда свое слово должен сказать народ. Тогда как народ решит - так и будет", - добавил нардеп.

Все новости: http://news.meta.ua/cluster:35326076-Gritsenko-prosit-Timoshenko-naznachit-ego-verkhovnym-glavnokomanduiushchim/
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Loki 21.03.2014 15:19
Ага! Всі до цього моменту так й в думках не мали, шо мона от так просто, пінку з пральної машини знімати. А по друге, ваш тулуб уже давно звання "герой шпанельских походов" заробив, пока ви там його "лішенцем" намагаетесь оголосити. Плекає потихеньку свої законом дозволені 4 коноплини на двох віллах. Як з програмой роздачі нетелів на "2014"? Папереднік обісчав розширення. Швайка гарантує, шо надої від кожного нетеля зростуть? ))