реклама

реклама

На базі ОПС та на Центральному ринку м. Черкаси продовжують продавати заборонені знаряддя добування об’єктів тваринного світу та добуту продукцію. Про це інформує прес-служба Черкаської Самооборони.

Зусиллями Самооборони було проведено попереджувальний рейд і зроблені пояснення законодавства, згідно якого може бути стягнений штраф, а також конфісковані знаряддя і матеріали та засоби їх виготовлення.


Так статтею 85-1 Кодексу України про адмінпорушення передбачений штраф від 153 до 357 грн за виготовлення та збут заборонених знарядь добування об’єктів тваринного світу, а також за збут незаконно добутої продукції. Окрім штрафу, передбачається ще й конфіскація знарядь, матеріалів і засобів для їх виготовлення.

Додаємо також рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради:


реклама

Коментарі  

 
0 #10 Мефодій 21.03.2014 20:36
Цитую цукерман:
маячня...

Партія Бобро-лосів за !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 Черкаський люд 21.03.2014 20:20
Мо краще б йти до тих, хто контролює цей ринок? Чи слабо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 90-е 21.03.2014 20:06
Привет новым властям! Самооборона хуже рэкетиров, то деньги збивают с бизнеса,то бьют всех налево и направо! Вам кто дал право так делать??? Скоро народ вам устроит новый майдан!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Марта 21.03.2014 19:25
САМООБОРОНА,ВАС ПУСТИЛИ ПО ЛОЖНОМУ СЛЄДУ,В ЧЕРКАСАХ ПОРУШНИКИ ПОКРУЧЕ Є...СХОДІТЬ В ПРОКУРАТУРУ,КОЛ И ЧЕРКАСИ БУДУТЬ ЗНАТИ ХТО ТРИ ДНІ ХАПАВ ,БИВ І ПАКУВАВ ЧЕРКАЩАН ПІД ОДА,ХТО СТРІЛЯВ НА ДАМБІ,ХТО ПОЛИВАВ ЛЮДЕЙ ВОДОЮ НА МОРОЗІ,ЯКА ДОЛЯ ТИХ СУДДІВ І ПРОКУРОРІВ ЩО ШТАМПУВАЛИ "МАЙДАНІВСЬКІ" СПРАВИ..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #6 Андрій 21.03.2014 17:50
Ця самооборона вже з розуму з*їхала, де вона була коли було треба?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 торпеда 21.03.2014 17:12
СМООБОРОНА!СХОД ИТЕ В ПРИДНЕПРОВСКИЙ СУБ,ГДЕ ДИРЕКТОР СТАРИКОВ В.И.КОТОРЫЙ,ДО ЭТОГО РАБОТАЛ ГОРСОВЕТЕ,И НЕЗЕКОННО ПОДНЯЛ ТАРИФЫ,ПОЧТИ В ДВА РАЗА!!!АНТИМОНО ПОЛЬНЫЙ КОММИТЕТ ПЕРЕДАЛ ДЕЛО В ПРОКУРАТУРУ-НО ПОКА-ТИШИНА.БАБУШКИ,ДЕДУШИ ПЕРЕПЛАТИЛИ КУЧУ ДЕНГ.А СТАРИКОВ РУЛИТ И УСМИХАЕТСЯ.СДЕЛАЙТЕ,ЧТО ТО ДЛЯ ЛЮДЕЙ-ЕСЛИ ВЫ САМООБОРОНА. А ВОР ДОЛЖЕН СИДЕТЬ В ТЮРМЕ!!!! А С РЫНКОМ-ПЕРЕБОР
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #4 Давайте уже думать 21.03.2014 16:35
Теперь "нагнутые" торговцы еще и САМООБОРОНЕ будут откат платить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #3 Я 21.03.2014 16:17
Вы же сами против себя людей настраиваете. Может лучше сходите на Богдан к Порошенку, и проверите платит ли он налоги??? Или слабо!? Вы ещё бабушек с семечками порозганяйте!!! То ходила налоговая всех пресовала, а теперь самооборона! Слава Украине!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #2 Злюка 21.03.2014 16:02
а что, корупционеры уже закончились???????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #1 цукерман 21.03.2014 15:33
маячня...