Виконуючий обов’язки глави Адміністрації Президента Сергій Пашинський офіційно підтвердив, що головами державних адміністрацій п’яти областей призначено висуванців політичної партії УДАР. Про це соратник Олександра Турчинова розповів у інтерв’ю інтернет-виданню «Лівий берег».

Народний депутат Пашинський тимчасово допомагає Президенту Турчинову керувати роботою його Адміністрації

Народний депутат Пашинський тимчасово допомагає Президенту Турчинову керувати роботою його Адміністрації


- Ударівці беруть активну участь у формуванні влади на місцях, - зазначив Сергій Пашинський. – Так, п’ятьох їх представників було подано як претендентів на керування п’ятьма областями. Усі вони на сьогодні затверджені. Конкретно: в Чернівецькій, Хмельницькій, Запорізькій, Київській, Черкаській областях.

Таким чином, офіційно підтверджено твердження, яке до останнього часу заперечували багато черкаських політиків та посадовців, - кандидатура губернатора Юрія Ткаченка призначена за наполяганням політичної сили Віталія Кличка.

Також Сергій Пашинський наголосив, що його прямим обов’язком є призначення усіх 586 голів районних державних адміністрацій в Україні.

реклама

Коментарі  

 
+2 #20 О.ЧУПРИНА 24.03.2014 10:43
Цитую Нестор Іванович:
Цитую Ну УДАР:
А ЯК БРЕХАВ ІЛЯШЕНКО.ТО ВІН ЗА БОНДАРЕНКА,ТО ЗА ТКАЧЕНКА,ТО САМ ЗАХОТІВ В ГУБЕРНАТОРИ,ТО ЗНОВУ ЗА ТКАЧЕНКА.ПІДСТАВИВ КЛИЧКА "ПО ПОЛНОЙ".ЧОМУ ЙОГО ДОСІ НЕ...

Цікаво, як це він Кличка підставив? Хотів Кличко торгувати посадами ...

Звичайно Кличко плату за посади не брав і не бере.Його честь та гідність дорожче всяких грошей.А підставляють його недолугі помічники,які охочі до посад, матеріальних преференцій і хворі на політичну корупцію,цинізм та навігластво.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 Правий Сектор 24.03.2014 08:46
Ми знаємо, що садиба(вартістю декілька мільйонів) в с.Коробіївка, вул.Набережна
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Нестор Іванович 23.03.2014 23:27
Цитую Ну УДАР:
А ЯК БРЕХАВ ІЛЯШЕНКО.ТО ВІН ЗА БОНДАРЕНКА,ТО ЗА ТКАЧЕНКА,ТО САМ ЗАХОТІВ В ГУБЕРНАТОРИ,ТО ЗНОВУ ЗА ТКАЧЕНКА.ПІДСТАВИВ КЛИЧКА "ПО ПОЛНОЙ".ЧОМУ ЙОГО ДОСІ НЕ ВИГНАЛИ ЯК ПАРШИВУ СОБАКУ ЯКА ХОЗЯЇНА ЗЇДАЄ.


Цікаво, як це він Кличка підставив? Хотів Кличко торгувати посадами от і знайшов йому Іляшенко того, хто краще заплатив, чи Ви вважаєте, що Кличко гроші за призначення під тортурами брав? Ну і хто тоді паршива собака?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #17 пшик 23.03.2014 18:27
Пашинський він і в Африці паршинський.А от вУДАРці попали в історію конкретно.У Чуприни чуйка сработала вчасно,що проти виступив.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #16 Ну УДАР 23.03.2014 17:05
А ЯК БРЕХАВ ІЛЯШЕНКО.ТО ВІН ЗА БОНДАРЕНКА,ТО ЗА ТКАЧЕНКА,ТО САМ ЗАХОТІВ В ГУБЕРНАТОРИ,ТО ЗНОВУ ЗА ТКАЧЕНКА.ПІДСТАВИВ КЛИЧКА "ПО ПОЛНОЙ".ЧОМУ ЙОГО ДОСІ НЕ ВИГНАЛИ ЯК ПАРШИВУ СОБАКУ ЯКА ХОЗЯЇНА ЗЇДАЄ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #15 федор принципиальный 23.03.2014 14:17
Племяш ткаченко во времена ющенко вместе с дядей черевой грабили область и "Золотую подкову",черкащане категорически против этой кандидатуры,о чем было заялено неоднакратно на Соборной площади,поезжай те в Водяники и посмотрите межигорье-2,что делают деньги,можно продать совесть и купить должность,уже черева ходит с ткаченко под руку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #14 дуже цікаво 23.03.2014 12:38
Цитую инсайдер:
журналистам Прочерка и других изданий сообщаю, что представители Объединённой Оппозиции начали лоббировать интересы "группы Кузьминского" в ЧНУ. В частности, Виталий Коваль (начальник молодёжного департамента при Черевке), Валентина Коваленко и новоиспечённый губернатор дали Кузьминскому пока что устные гарантии...
Тем временем команда Кузьминского - "......." Жаботинская, "........." Селиванова и другие представители ...... ..... - зачищают коллектив. В ход идут испытанные методы Клюева-Колесинченка-Олийныка.


Чи не та це Жаботинська, вся єврейська родина якої кумує із Кузьмінським, чоловік якої очолює обласне комунальне підприємство готелю "Дніпро", в якому тепер зупиняються друзі Валентини Коваленко? Чи вони тепер зупиняються прямо за парканом "Дніпра" - у "скромному" будиночку, який професор Жаботинська звела на свою зарплату педагога? Владу в області захопили вірмени; освіту - євреї! Спи спокійно, небесна сотня...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 Остап 23.03.2014 12:27
На фото тот неоченьгодяй который автомайдан в черкассах под подготовленный беркут крымский он же российский кинул и на всю страну озвучил, получилось так все знали о поездке и о ее ужасном провале с подачи этого неоченьгодяя - чистая диверсия. Я еще тогда понял что он сливает и что беркут русский и скорее всего чеченский вернее для чечни - руссишшакале, есть такое отродье в русских селеньях. А такое отродье в наших селеньях. Так что у нас людей враг один банда януковичей-пашинских-гриценков-шойгу-путинов. Я знаю что ни кому не хочется про своих царьков разочарование слышать ведь гордыня говорит я что лох был что ли верил? нет не лох и продолжите верить как в ленина
на сегодняшний день уже три факта здачи Крыма на лицо и стоит за этим.. ну Господа Отгадайте с двух раз
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #12 громадянин 23.03.2014 00:41
Цитую Василь Миколенко:
Черкащани повинні під час виборів зробити висновок, що Турчинов з Кличко СВІДОМО призначив головою Черкаської ОДА корупціонера, який ВІДРАЗУ почав призначати головами РДА інших корупціонерів, з якими він працював раніше (Чигирин) та заступників Черевка, які розкрадали бюджетні кошти через всім відому "Золоту підкову", ремонт музею Шевченка в Каневі, розкрадання земель і т.п.
Враховуючи, що ці посади оцінюються в 5 (голова ОДА) і 2-3 (голова РДА) млн грн, то зрозуміло, що особи, які призначили цих посадовців, просто заробляють на цьому і пакують виборчу касу.
Тому ці політичні сили потрібно гнати на виборах за браму суспільства !!!

такої суміші тупізму ще не читав. гоголь моголь з того що не дочув і того що допридумав. Аби й були такі умови то хто платитиме за короткострокове місце на пороховій бочці. А тобі скажу, що "по сібє нє судят"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #11 Василь Миколенко 22.03.2014 21:31