Якщо 27-го березня на сесії Черкаської міської ради депутата Олександра Радуцького оберуть секретарем міської ради, виконувачем обов’язків міського голови, як він того хоче, то Радуцький насамперед своїм розпорядженням відмінить повноваження першого заступника мера Віктора Беззубенка. Про це Олександр Романович повідомив у соцмережі «Фейсбук».

Також він пообіцяв у разі його обрання за тиждень сформувати новий виконком, який працюватиме прозоро.

«Таким кроком буде зупинено знешкодження комунальних підприємств міста, які наразі продовжують програвати тендери приватним структурам. Варто зазначити, що кураторство тендерного комітету входить у повноваження Беззубенка Віктора Анатолійовича, і він неодноразово заявляв, що має впливових друзів із Черкас і Києва, а саме: Сергія Одарича, Андрія Кравця та Сергія Льовочкіна. Однак я впевнений, що Віктор Анатолійович, називаючи деякі прізвища, постійно маніпулює думкою громади», – заявив Олександр Радуцький.

Нагадаємо, що на позачерговій сесії 20 березня депутати так і не проголосували за внесення в порядок денний питання про обрання Радуцького секретарем міськради.

реклама

Коментарі  

 
+2 #20 л. в. 24.03.2014 14:44
Цитую Скептик:
Сколько ж можно лить крокодиловы слезы по убыточным коммунальным предприятиям?! .. Давно пора пересмотреть их вид и кличество - без каких нельзя обойтись, а какие - ликвидировать. И задумайтеь, что если эти предприятия не удовлетворяют условиям тендера, значит они или цену ломят немыслимую (а платить эту цену нам с вами), или не в состоянии выполнить работу, на которую их хотят нанять.

Сергей Олегович, мы Вас узнали, лапшу снимаем. Здесь Ваш бывший сподвижник прав 100%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 Тойхто 24.03.2014 11:32
Так сам Радуцький і курує тендери для парків. Ось, наприклад: "Реконструкція вхідної групи парку «50-річчя Жовтня» з боку вул. Пальохи (КП «Дирекція парків») 990 тис. грн". Спеціально менше мільйона прописано, щоб тендер не проводити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #18 Ми - Черкащани! 23.03.2014 22:24
Зека геть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #17 Васо 23.03.2014 21:40
Цитую федор принципиальный:
Береги силы,придется сражаться со словоблудом,мас тером шантажа,подкупа -од..ом.

Кто будет сражаться, ты что ли??? Ой не смеши, кроме как на клавиатуре щелкать, ты ни на что не способен. Лузер по жизни, всего геройства на пару строчек в интернете, причем инкогнито. :-* :-* :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 федор принципиальный 23.03.2014 21:21
Береги силы,придется сражаться со словоблудом,мас тером шантажа,подкупа -од..ом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 антон 23.03.2014 17:22
Не доживе на свободі радік до цих часів. Вже працюють по ньому. І навіть торпедівські не поможуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #14 Ольга 23.03.2014 14:17
Олександре! не забутьте Пана Стадника звільнить,всі мешканці Черкас будуть Вам вдячні....В медецині повинен бути порядок,а при Стаднику один безлад,ганьба Стаднику!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Черкащанка 23.03.2014 13:53
Цитую УНСОвець:
Маліщук, Шабанов, Удод, Джуган - це мафія, що грабує Черкаси! Негайно звільнити, перевірити діяльність! При всіх владах, при всіх президентаз, робили лише одна - розкрадали бюджет!

Згідна з вами. Негайно цих людей на ЛЮСТРАЦІЮ.Особливо Удод та її команду в департаменті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #12 УНСОвець 23.03.2014 11:41
Маліщук, Шабанов, Удод, Джуган - це мафія, що грабує Черкаси! Негайно звільнити, перевірити діяльність! При всіх владах, при всіх президентаз, робили лише одна - розкрадали бюджет!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Скептик 23.03.2014 11:34
Сколько ж можно лить крокодиловы слезы по убыточным коммунальным предприятиям?! Зачем Радуцкому вводить в заблуждение простых горожан, скрывая, что эти предприятия - ярмо на их шее, не окупающее колоссальных расходов на их содержание? Давно пора пересмотреть их вид и кличество - без каких нельзя обойтись, а какие - ликвидировать. И задумайтеь, что если эти предприятия не удовлетворяют условиям тендера, значит они или цену ломят немыслимую (а платить эту цену нам с вами), или не в состоянии выполнить работу, на которую их хотят нанять.