реклама Делікат

 Голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко визначається із своїми заступниками.


Як зазначила в коментарі «Прочерку» голова обласної ради Валентина Коваленко, у губернатора буде перший заступник і три «звичайних» заступника. Кандидатури більшості із них уже погоджені Ткаченком із обласною Народною радою та головою облради.

Одним із заступників голови облдержадміністрації стане депутат обласної ради Наталія Старікова. Коло її повноважень поки що не до кінця затверджене.

Гуманітарними та деякими іншими питаннями займатиметься заступник голови ОДА Віталій Коваль.

Заступником голови-керівником апарату ОДА може стати член президії Народної ради Юрій Сушко.

Поки що немає ясності щодо посади першого заступника. Відомо лише, що її обійме представник ВО «Свобода». Наразі керівник області веде з цього питання переговори з лідером цієї партії Олегом Тягнибоком.

реклама

Коментарі  

 
+4 #11 ойойойойооооооой 28.03.2014 09:31
Цитую проста арихметика:
2005-2010.
Черевко - голова облдержадмініст рації
Ткаченко - голова обласної податкової
Коваленко - депутат обласної ради
Коваль - начальник управління молоді і спорту........
ПІДСУМОК: поразка демократичних сил і прихід режиму Януковича.

2014-....
Ткаченко - голова облдержадмініст рації
Коваль - заступник голови облдержадмініст рації
Коваленко - голова обласної ради
Черевко - депутат обласної ради
ПІДСУМОК: треба робити висновки. негайно!

П.С. Скільки можна тасувати одну й ту ж колоду?


про професійність Старікової, Сушка і Ботнара взагалі мовчу :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Нестор Іванович 26.03.2014 14:08
Цитую Нестор Іванович:
Даєш Ботнара першим замом!!!


Агов, люди, ви що гумору геть не розумієте!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 проста арихметика 26.03.2014 08:46
2005-2010.
Черевко - голова облдержадмініст рації
Ткаченко - голова обласної податкової
Коваленко - депутат обласної ради
Коваль - начальник управління молоді і спорту........
ПІДСУМОК: поразка демократичних сил і прихід режиму Януковича.

2014-....
Ткаченко - голова облдержадмініст рації
Коваль - заступник голови облдержадмініст рації
Коваленко - голова обласної ради
Черевко - депутат обласної ради
ПІДСУМОК: треба робити висновки. негайно!

П.С. Скільки можна тасувати одну й ту ж колоду?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Олена 26.03.2014 01:06
Ткаченко прогнивший корупрционист! Ганьба !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Ігор Петрович 25.03.2014 21:53
Цитую ДЖЕКО:
О, так. Ві....й К....ь - заступник з гуманітарних питань - означає тільки одне, що "нова, чесна" влада гр....ме похлеще попередньої. Свої таланти Коваль продемонстрував будучи начальником управління молоді та спорту ОДА при Черевкові.Чемпіон з відкатів, неформальних зборів та різноманітних муток. Поцікавтесь у структур, які з ним мусили співпрацювать. Шановні мої читачі! Революція пішла "коту під хвіст".

100% Правильне прислівя, що революцію роблять романтики, а результатами користуються негідники
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #6 Народ з Майдану 25.03.2014 19:57
Соромно буде за нову владу, якщо Коваля призначають по гуманітарним питанням. Автритету серед гуманітаріїв - ноль. Ніби не має достойних кандидатур серед еліти Черкащини. Вся гниль повилазила. То повертайте вже і Черевка назад, повертайте Золоту підкова Черкащини. Відмивайте знову наші народні кошти. Не за це люди помирали на Майдані, щоб негідники прийшли до влади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 З народу 25.03.2014 14:29
Згідно з постановою КМУ №65 кількість заступників ОДА має бути тільки три. Знову будемо утримувати зайвих чиновників?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #4 Скалацький 25.03.2014 14:08
Напевно, Юрко Бо.....лі першим заступником візьме білазерського хлопчину, провіреного М... С...., через фірму якого відмивали "грошенята" по "золотій підкові", який тільки один трохи закретим посидів, а потім найшов кючі до Серьоги Барселони і його відпустили...А тепер це вже "зрілий і умідий керівник"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-57 #3 Нестор Іванович 25.03.2014 14:05
Даєш Ботнара першим замом!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 ДЖЕКО 25.03.2014 12:12
О, так. Ві....й К....ь - заступник з гуманітарних питань - означає тільки одне, що "нова, чесна" влада гр....ме похлеще попередньої. Свої таланти Коваль продемонстрував будучи начальником управління молоді та спорту ОДА при Черевкові.Чемпіон з відкатів, неформальних зборів та різноманітних муток. Поцікавтесь у структур, які з ним мусили співпрацювать. Шановні мої читачі! Революція пішла "коту під хвіст".