реклама Делікат

Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко 24 березня спільно з президією обласної народної ради провів зустріч із представниками народних рад 15 районів. Метою цієї зустрічі стало обговорення кандидатів, яких громада бачить на посаді керівників місцевих державних адміністрацій.

Так, в учасників засідання знайшли підтримку 8 кандидатур, готових очолити райони. Зокрема, на посаду керівника Драбівського району нині запропонували Сергія Поволоцького, Жашківського – Аллу Мельник, Канівського – Валерія Терянника, Катеринопільського – Володимира Клеценка, Лисянського – Олександра Вельбівця, Тальнівського– Юрія Нечая, Уманського – Ярослава Скуса, Чигиринського –Олександра Дісканта. На одному з попередніх засідань на посаду голови Монастирищенського району уже запропоновано Олега Семеновського, Христинівського – Костянтина Микитаса, Чорнобаївського – Василя Юрченка, а Шполянського – Сергія Коваля.

Усі затверджені кандидатури пройшли так звану «громадську люстрацію», преважна більшість із них мають керівний досвід роботи чи то в органах державної влади, чи то на приватних підприємствах.

У разі виникнення сумнівів або ж непорозумінь навколо якоїсь із кандидатур представники засідання вирішили не поспішати з рішенням і дати можливість громадськості ще раз обговорити цих претендентів у районах, інформує офіційний сайт ОДА.

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 Майданівець 15.04.2014 08:56
Таке відчуття що Ткаченко Ю.О разом із Сушком, розіграли свій сценарій і піар акцію, що вони в першу чергу почують думку громади через Народні Ради, а зробили все по партійним квотам, і призначають на голів РДА (мох і болото), заплямованих корупціонерів......Ганьба...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Медведівчанин 13.04.2014 09:13
А в Чигирині - Діскант? Бережись, козацький краю, к....ціонери йдуть до влади. Ганьба!

100 відсотків згідний. Як це прийшло в голову нашому "любому" губернатору. Хабарі були і будуть, коли такі голови при владі,Діскант допоможе. А Чигиринщина нехай тепер жалкує за Цисаренком.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Черкащанин 12.04.2014 19:46
Цитую КатяДе:
Власне кажучи, ось такі народні ради в кожному районі - там "алкоголіки", там "безтрашні герої майдану", які поїхали в Киів поїсти майданного харчу. І дуже боляче від того, що загинули люди, які дійсно хотіли щось змінити в цій країні - вони ж були чиїсь батьки, сини, чоловіки. І боролися вони зовсім не за посади- ВОНИ ГЕРОЇ!!! . А сьогодні у нас куди не кинь- скрізь "герої". Люди- не ганьбіться і не ганьбіть пам'ять про загиблих! Що за народні ради? Чиє волевиявлення вони уособлюють ? Ганьба!


А в Чигирині - Діскант? Бережись, козацький краю, к....ціонери йдуть до влади. Ганьба!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Грек 02.04.2014 21:41
Юрій Н..... - це в "минулому" наркоман, який швидше всього і зараз заробляє на торгівлі травкою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Правий Сектор 26.03.2014 10:23
Юрченко, Джоболда, Сушко - це авангард нинішньої влади? Вибачте,вони не варті і каплі крові небесної сотні.З таким "провладним табором" чекайте нової майданної хвилі, яка втопить це "непорозуміння" староспечиних проффесіоналів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Олег 26.03.2014 09:11
Нечая Юрія з громадою Тальнівського району не погоджували! Запитайте в жителів міста та району хто це і у відповідь почуєте, що 98% його в очі не бачили. В черговий раз невеличка кучка людей певного спрямування і з певними інтересами вершить долю району
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 КатяДе 25.03.2014 20:08
Власне кажучи, ось такі народні ради в кожному районі - там "алкоголіки", там "безтрашні герої майдану", які поїхали в Киів поїсти майданного харчу. І дуже боляче від того, що загинули люди, які дійсно хотіли щось змінити в цій країні - вони ж були чиїсь батьки, сини, чоловіки. І боролися вони зовсім не за посади- ВОНИ ГЕРОЇ!!! . А сьогодні у нас куди не кинь- скрізь "герої". Люди- не ганьбіться і не ганьбіть пам'ять про загиблих! Що за народні ради? Чиє волевиявлення вони уособлюють ? Ганьба!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 Канівчанин 25.03.2014 18:06
Канівського – Валерія Терянника теж ніхто з жителів району не погоджквав. він на сільського голову висувався три місяці назад, то за нього аж десяток людей проголосувало. от вам і народна влада. Смішно, аж до сліз.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 Житель Чорнобаївщини 25.03.2014 16:40
давайте вже якось відходити від цього маразму. ну це вже навіть не смішно... ну яка народна рада підтримувала і погоджувала цього Юрченка в Чорнобаї? 3 десятки алкоголіків, які ходять слідом за Юрченко і є уособленням народної влади Чорнобаївщини? до чого ми з вами дожилися...ну нічого, матимемо ми ще не один майдан, якщо таких професіоналів буде допускати до влади...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 Гонта 2 25.03.2014 14:25
Микитас, будучи головою районної ради від БЮТу, в Христинівці відмітився тим, що спалив приміщення районної ради з фінансовою документацією перед перевіркою КРУ, окандалився із сестрою дружини та фактично за вітром пустив христинівський район (за час його головування знищено майже всі бюджетоутворююч і підприємства), всіляко регіоналу Яценку допомагав виграти вибори др ВР, здав округ колишньому голові облради Черняку, в якому той програв понад 1000голосів іншому БЮТівцю. Так, що у Народної ради заперечень немає і бути не може - найкращий претиндент на голову Христинівської РДА!!!