Очільника обласного осередку «Батьківщини» Анатолія Бондаренка призначено керівником президентської виборчої кампанії Юлії Тимошенко на Черкащині. Про це інформує прес-служба обласної партійної організації «Батьківщина».

Як відомо, Юлія Тимошенко заявила про свої наміри балотуватися на виборах  Президента України, які відбудуться 25 травня 2014 року.

Наразі Тимошенко ще не зареєстрована кандидатом у президенти, оскільки 29 березня заплановано Всеукраїнський з’їзд ВО «Батьківщина», на якому її кандидатуру буде висунуто офіційно, як голову найбільшої політичної сили, яка боролася з режимом Януковича.

– Юлія Володимирівна — сильний лідер. Вона не йшла на компроміси з бандою Януковича, тому і стала політичним в’язнем режиму. Тепер її воля стала ще міцнішою і незламнішою. Дуже багато черкащан вірять Юлії Володимирівні і чекали її визволення з надією, що Україна обере нарешті сильного і патріотичного президента, - повідомив Анатолій Бондаренко, який після офіційного висунення з’їздом Юлії Володимирівни матиме честь очолити її виборчу кампанію.

реклама

Коментарі  

 
+1 #18 Семьон 02.04.2014 16:36
Той що знайшовся, або наівний, або дісно д****88
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Закон 27.03.2014 02:31
Цитую Не купуй російське:
БЮТ ,ВИ ЗРАДНИКИ !!! До вас були питання,а після Авакова,питань нема.БЮТ=ПР=вбивці Аваков випустив Януковича,Януко вич запросив війська в Україну,Аваков дав наказ на ростріл Музичко,для Авакова суд не існує,Аваков покриває сепаратистів,ПС на допитах без адвокатів,ОЛОТи гуляють..

А ви одне дотримання законів, Сашко Білий - про мертвих або харашо, або ніяк; і ви так само закони дотримуєтесь, приходите до людей в кабінети зграями (до нової влади), руки заламуєте, хоча самі тісно співпрацювали з ПР. Чи може хай вся Черкаська область взнає за шполянські діла, заодно й адреси написати, хто з майдану що поцупив і це не БЮТ ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #16 Нестор Іванович 26.03.2014 14:03
Цитую Толи еще будет:
Цитую Gennadii:
Не хочу президента, употребляющего нецензурную лексику и наркотики! Не хочу президента, имеющего сомнительные банковские счета! Не хочу президента с криминальным прошлым! не хочу президента, бравшего взятки у главы Укртелекома - Дзекона! Не хочу президента, пожертвовавшего энергобезопасно стью страны ради погашения личных долгов! Не хочу президента - личного друга Путина и Медведчука! Не хочу президента, ликвидировавшег о наш игорный бизнес в угоду российскому! Не хочу президента, не умеющего стильно выглядеть! Не хочу президента, считающего наших людей необразованными и наивными! Не хочу президента - Юлию Тимошенко!

Не хочешь ?
А прийдется....
Прийдется, потому что мы учимся только на своих ошибках.


Та ні Юля не наша з вами ошибка, це ошибка природи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Толи еще будет 26.03.2014 10:16
Цитую Gennadii:
Не хочу президента, употребляющего нецензурную лексику и наркотики! Не хочу президента, имеющего сомнительные банковские счета! Не хочу президента с криминальным прошлым! не хочу президента, бравшего взятки у главы Укртелекома - Дзекона! Не хочу президента, пожертвовавшего энергобезопасно стью страны ради погашения личных долгов! Не хочу президента - личного друга Путина и Медведчука! Не хочу президента, ликвидировавшег о наш игорный бизнес в угоду российскому! Не хочу президента, не умеющего стильно выглядеть! Не хочу президента, считающего наших людей необразованными и наивными! Не хочу президента - Юлию Тимошенко!

Не хочешь ?
А прийдется....
Прийдется, потому что мы учимся только на своих ошибках.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 черкащанин 26.03.2014 02:56
Цитую Gennadii:
Не хочу президента, употребляющего нецензурную лексику и наркотики! Не хочу президента, имеющего сомнительные банковские счета! Не хочу президента с криминальным прошлым! не хочу президента, бравшего взятки у главы Укртелекома - Дзекона! Не хочу президента, пожертвовавшего энергобезопасно стью страны ради погашения личных долгов! Не хочу президента - личного друга Путина и Медведчука! Не хочу президента, ликвидировавшег о наш игорный бизнес в угоду российскому! Не хочу президента, не умеющего стильно выглядеть! Не хочу президента, считающего наших людей необразованными и наивными! Не хочу президента - Юлию Тимошенко!

P.S. Не хочу Президента, лихо разыгравшего украинскую трагедию в угоду своих амбициозных планов стать этим самым Президентом. Постановочный спектакль разговора Шуфрича с Тимошенко мне понравился. :lol: Чего только не скажешь на своего хазяина ВВП, лишь бы достигнуть своей цели. Ничего, ВВП опытный комитетчик, он все сказанное одобрил.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 черкащанка 26.03.2014 01:11
Ну слава Богу і Толя-мєталіст примостився :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Не купуй російське 26.03.2014 00:31
БЮТ ,ВИ ЗРАДНИКИ !!! До вас були питання,а після Авакова,питань нема.БЮТ=ПР=вбивці Аваков випустив Януковича,Януко вич запросив війська в Україну,Аваков дав наказ на ростріл Музичко,для Авакова суд не існує,Аваков покриває сепаратистів,ПС на допитах без адвокатів,ОЛОТи гуляють..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #11 Gennadii 25.03.2014 22:33
Не хочу президента, употребляющего нецензурную лексику и наркотики! Не хочу президента, имеющего сомнительные банковские счета! Не хочу президента с криминальным прошлым! не хочу президента, бравшего взятки у главы Укртелекома - Дзекона! Не хочу президента, пожертвовавшего энергобезопасно стью страны ради погашения личных долгов! Не хочу президента - личного друга Путина и Медведчука! Не хочу президента, ликвидировавшег о наш игорный бизнес в угоду российскому! Не хочу президента, не умеющего стильно выглядеть! Не хочу президента, считающего наших людей необразованными и наивными! Не хочу президента - Юлию Тимошенко!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #10 Авіцена 25.03.2014 21:09
Юлі треба на Алтай до шамана, іншого виходу не бачу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #9 Нестор Іванович 25.03.2014 20:14
Причин для хвилювання з приводу Юлі немає. Увесь той непотріб, який був у партії (а багато хто є і по нині) показав себе у повній красі. Свого часу убивця Лозінський, педофільний скандал з депутатами БЮТівцями, поголовне тушканство, газові контратки, мега попойка організована доцею під час розтрілу Небесної сотні, тісне співробітництво з ПеРдунами багатьом людям очі відкрили. Тому хай їхня лідерка радіє, що її з тюрми випустили, а презедента вже якось без цієї ....... оберемо.