реклама Делікат

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк наполягає на ліквідації обласних державних адміністрацій. Про це він заявив під час наради з представниками органів місцевого самоврядування - членами Всеукраїнської асоціації міст України, пише ТСН.

"Як прем'єр-міністр, я наполягаю на ліквідації облдержадміністрацій і вважаю це рудиментом минулого", - зазначив він.

За словами глави Кабміну, повноваження облдержадміністрацій будуть передані новоствореним виконкомам.

Як зазначив на своїй сторінці у Facebook Дмитро Чигрин, таку пропозицію Яценюка учасники сприйняли оплесками.

Нагадаємо, після втечі Віктора Януковича голови ОДА почали масово писати заяви про звільнення.

реклама

Коментарі  

 
-1 #8 федор принципиальный 26.03.2014 09:46
Ткаченко на мусоросвалку,а череву на лесоповал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 три причини 26.03.2014 08:37
є 3 причини, з-за яких держадміністрац ії потрібно ліквідувати:

1) вони виконують функції "смотрящих" президента на місцях. так було ще за царя-гороха. а в контексті розмов про децентралізацію влади в країні ліквідувати цю нарощену чиновницьку структуру - саме те.

2) вони займаються збиранням данини ("общаку") для центральної влади і сєбя любімих. роблячи це, вони дескридитують будь-яку іншу свою роботу, котру можна було б вважати корисною. виходить - скільки б ми не давали волі самоврядуванню, від губернатора із ХІХ століття однак все залежить.

3) вони кришують усі корупційні і кримінальні схеми в областях і районах. ще й жартують: "найкращий спосіб побороти корупцію - це очолити її". зауважу, саме в цих адміністраціях знаходиться зазвичай керівний пункт "кругової поруки" чиновників, ментів, суддів і прокурорів. А це - головне, проти чого боролися люди на Майдані.

Попомніть мої слова: не ліквідуєте адміністрації - ЄС нам не світить!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 черкащанка 26.03.2014 01:23
А ...... тільки ліквідує! :sad: :sad: Сеня, шо ти робиш? може ти і правий, але зараз не це робити треба! Крим уже про...ли! хто наступний? чи може ви вже всю Україну розпродали по шматкам за звільнення своєї Юлі? то вже скажіть, ми будемо вже готуватися! задовбали! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Нестор Іванович 25.03.2014 20:24
Оце відчувається, що у Юлі шансів президентом стати немає зовсім. Коли її за часів ....... Ющенка премєркою призначили, тоді її шобляка тоже вила, що ім адміністрації заважають. А сьогодні низові керовніки від БЮТу поголовно в голови райдержадмініст рацій пхаються і плювати ім на слова кроліка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Шо 25.03.2014 19:20
Все дружно ловим на слове Яценюка. Пусть теперь попробует влючить заднюю или ограничиться банальной сменой вывесок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #3 Loki 25.03.2014 19:12
А замість них та заснувать ландесреґірунґи , з відповідною європейскою зарплатою для ландесхауптманн а! ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 Не купуй російське 25.03.2014 18:37
Давно пора порозгоняти ці гадюшники,є виконком,є громада,є обговорення і є збори,громада рішила,виконком виконав і відчитався,плюс життєзабеспечув альна діяльність області,міста,с ела..Порядок простєйший,як в родині,є комуналка,гроши відклали,залишо к розпріділяємо чи збираємо,родина вибирає між фотоапаратом і підзбиранням на машину,місто між ремонтом дороги і ремонтом театру,родина сіла,вирішила,г ромаду спитали,в інеті опитування провели,визначи лись..Робота виконана-звіт,скільки грошей було,що і за скільки зробили,що лишилось..Так Європа живе...А ми тільки невідомо куди податки платимо і фантазуємо скільки вкрали,да цих боровів при портфелях утримуємо..