реклама Делікат

Місцева організація партії «УДАР» поширила звернення до жителів Шполянського району. Її зміст надійшов до редакції інтернет-газети «Шпола онлайн».

Шполянська районна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» відмежовується від роботи Народної Ради Шполи, яку очолюють Петро Комар, Віктор Слюсар, В’ячеслав Кишінько та Сергій Коваль.

«Рада, яка несе в собі антисемітизм, недотримання норм закону та Конституції України, не є постулатом для нашої партії. Це порушує принципи партії «УДАР Віталія Кличка», яких дотримується наш лідер. Тому Шполянська районна організація політичної партії УДАР Віталія Кличка заявляє, що працюватиме тільки в правовому полі», – йдеться у зверненні за підписом голови Шполянської районної організації «УДАР В.Кличка» Ю.Плосконоса.

Нагадаємо, що раніше активісти Шполянської народної ради інформували «Прочерк», що не потерплять на посаду голови райради Івана Скорика, якого нібито не підтримала громадськість. Активісти народної ради запевняли, що він співпрацював з Партією регіонів і не є достойною кандидатурою на відповідну посаду. Проте на сесії райради депутати таки обрали Івана Івановича головою райради. Він заявив в коментарі «Прочерку», що все відбулося законно.

Проте вже наступного дня під тиском громадськості написав заяву на складання повноважень. А увечері того ж дня відкликав свою заяву, поскаржився на громадських активістів у правоохоронні органи і пішов на лікарняний.

реклама

Коментарі  

 
0 #12 петро 26.03.2014 21:52
[quote name="Русалка"]А ЧОГО НIХТО НЕ ВСПОМНИВ ПРО IДЕЙНОГО I ДУХОВНОГО ВДОХНОВИТЕЛЯ ТАК ЗВАНОI НАРОДНОI РАДИ СЕРГIЯ БОНДАРА,ЯКИЙ ВЖЕ ДАВНО ХОТIВ В ШПОЛУ I СIЧАС МИ ЦЕ ВЖЕ БАЧИМО,А ЗНАЮЧИ ЦЬОГО ПРОФЕСIЙНОГО РЕВОЛЮЦIОНЕРА ,ВПЕВНЕНА ЩО/quote]
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 петро 26.03.2014 21:51
Удар у Шполі продажний!Плоск оноса люди не хочуть бачити!Він Коліснику щось .....,як і всі партіі ригионів!А народна рада порядок наведе!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 вендетта 26.03.2014 21:14
Цитую Чесний:
Iдiть геть ви фарбованi нiкчеми,якi звикли пристосовуватис ь при любiй владi i бути безхребетними ви вже побудували краiну наслiдки якоi ми вже вiдгикнули.Не за вас люди йшли пiд кулi,а проти вас тому йдiть геть разом зi звоiм януковичем i бандою бо ви нiнашо не здатнi крiм як красти i брати хабарi.Ви риговськi холуi завтра будете служити путiну бо у вас нема честi i совiстi.СЛАВА УКРАIНI!СЛАВА ТИМ ХТО БОРЕТЬСЯ Й ДАЛI ЗАХИЩАЮЧИ ПРАВДУ I СПРАВЕДЛИВIСТЬ!

А за кого бореться і головне проти кого?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Чесний 26.03.2014 17:43
Iдiть геть ви фарбованi нiкчеми,якi звикли пристосовуватис ь при любiй владi i бути безхребетними ви вже побудували краiну наслiдки якоi ми вже вiдгикнули.Не за вас люди йшли пiд кулi,а проти вас тому йдiть геть разом зi звоiм януковичем i бандою бо ви нiнашо не здатнi крiм як красти i брати хабарi.Ви риговськi холуi завтра будете служити путiну бо у вас нема честi i совiстi.СЛАВА УКРАIНI!СЛАВА ТИМ ХТО БОРЕТЬСЯ Й ДАЛI ЗАХИЩАЮЧИ ПРАВДУ I СПРАВЕДЛИВIСТЬ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Іван 26.03.2014 16:56
Народна рада повинна накінець розуміти- вони це не всі жителі Шполянщини. Можливо вона і потрібна, але пішла не тією дорогою, а люди ,які в ній - не здатні бути творцями добра. Мізерний відсоток людей не зможе вирішити за вcіх. Вони сплили на гребені революційних ідей, але вже всім набридли, загралися. ІДІТЬ ГЕТЬ! НЕ ЗАВАЖАЙТЕ ЛЮДЯМ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Русалка 26.03.2014 13:10
А ЧОГО НIХТО НЕ ВСПОМНИВ ПРО IДЕЙНОГО I ДУХОВНОГО ВДОХНОВИТЕЛЯ ТАК ЗВАНОI НАРОДНОI РАДИ СЕРГIЯ БОНДАРА,ЯКИЙ ВЖЕ ДАВНО ХОТIВ ПЕРЕКИНУТЬ ВОГОНЬ РЕВОЛЮЦII З СОБОЛIВКИ В ШПОЛУ I СIЧАС МИ ЦЕ ВЖЕ БАЧИМО,А ЗНАЮЧИ ЦЬОГО ПРОФЕСIЙНОГО РЕВОЛЮЦIОНЕРА ,ВПЕВНЕНА ЩО ВИБИТI ВIКНА I ЗЛОМАНI ТРИБУНИ НА СЕСII РАЙОННОI РАДИ ЦЕ Т IЛЬКИ ЦВIТОЧКИ,БОЙОВИ КИ ПОКАЗАЛИ ЩО НЕ ЗБИРАЮТЬСЯ БРАТИ ДО УВАГИ IНШУ ДУМКУ I IМ ОДНАКОВО ЩО СКОРИКА ОБРАЛИ ЗАКОННО ВОНИ ХОЧУТЬ I ДАЛЬШЕ РОБИТЬ МАЙДАН ЗАМIСТЬ ТОГО ЩОБ СТРОIТИ КРАIНУ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Наталія 26.03.2014 11:55
Антисемітизм - це утиски людей єврейської національності. Уточніть, кого з євреїв образила народна рада Шполи?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Нестор Іванович 26.03.2014 10:17
Це порушує принципи партії «УДАР Віталія Кличка»...

Про які принципи йдеться? Продажність вашої партії яскраво підтверджує торгівля призначеннями за квотою Удару. Людину, яка публічно засудила таку діяльність партії негайно з цієї партії викинули.А ваше правове поле, це ті баксюки, які ваш лідер безсоромно заробив на смертях героїв майдану.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Не купуй російське 26.03.2014 09:51
А до чого тут "антисемітизм",в Шполянському "УДАрі",знають значення цього слова.."Народна рада" не така,бо райрада схвалила,а більшість в райраді з кого,з ПР (нині ж понятно безпартійних)?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 боєць 26.03.2014 08:04
Ковалів,Комарів ,Слюсарів люди шполянщини проклинають,як і їхніх спонсорів Пірогова і Доценка. Скоро дуже земля у них буде горіти під ногами. А колишій голова Черевко вийшов на роботу і похвалив своїх .................