реклама

реклама

Активісти «ДемАльянсу» сьогодні прийшли під стіни черкаького УМВС для того, щоб закликати міліцію «зайнятися своєю справою і з’ясувати хто винен в тому, що під час акцій протесту тітушки псували автомобілі автомайданівців, ламали апаратуру мітингувальникам тощо». Про це інформує кореспондент «Прочерку».

Розбита невідомими автівка батька активістки Таїсії Плахути

Розбита невідомими автівка батька активістки Таїсії Плахути


Як заявив в коментарі виданню член бюро обласної організації «ДемАльянсу» Сергій Гончар, активісти партії подавали заяви до міліції, а зловмисників навіть затримали. однак далі справа не пішла.

До учасників акції вийшов начальник обласної міліції Владислав Пустовар.

– Я особисто гарантую, що всі злочинах скоєних під час акції протесту будуть покарані Міліція зробить свою справу. Що ж стосується винних з числа працівників міліції – цими розслідуваннями займається прокуратура, – зазначив Пустовар.

реклама

Коментарі  

 
+4 #15 Глас народа 27.03.2014 23:55
Не уважаемый NikolayK к вашему сведению в России проживают и работают 10 миллионов украинцев ,так же и на Украине проживают десятки миллионов русских у нас общая история и граница в 1.500 км .Нам суждено жить в мире и дружбе .А то что сейчас произошло лежит целиком и полностью на ВАС и вашего маккейна .Придет время и наши народы будут жить в мире и согласие ,как и жили до вашего нашествия.И валить отсюда будете вы продажные англосаксонские шавки .вы Еще за жирафа Марио ответите ! ;-) :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #14 NikolayK 27.03.2014 22:44
Цитую Глас народа:
Не уважаемый NikolayK сгори ты сам в пекле ч..т макейновский ! Ваша организация демальянс это сатанинское сообщество "не правительственн ых" организаций гос.депа сша и лично сенатора маккейна .И то что ты ч..т,так ответил на простой вопрос ,говорит о ваших планов против сообщества братских православных народов .Поэтому это ваша заслуга того что произошло и произойдет в нашей стране ..................................... . ;-)

Ага. всё американцы виноваты. И Крым они захватили, и людей на майдане убивали. Вы любите братский русский народ - валите к ним. Из-за таких как вы нас имеют наши "правители" такие как януковощ, азиров и им подобные. Что касается сатанизма, то тут вы выдали вашу настоящую суть. Вы просто религиозный фанатик с киселёвым головного мозга. Я боролся и буду бороться с любым проявлением рассововой, религиозной, языковой, или иного рода нетерпимости. Поэтому мне по пути с демальянсом, США, но не с фашистской россией.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Глас народа 27.03.2014 18:24
Не уважаемый NikolayK сгори ты сам в пекле ч..т макейновский ! Ваша организация демальянс это сатанинское сообщество "не правительственн ых" организаций гос.депа сша и лично сенатора маккейна .И то что ты ч..т,так ответил на простой вопрос ,говорит о ваших планов против сообщества братских православных народов .Поэтому это ваша заслуга того что произошло и произойдет в нашей стране ..................................... . ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #12 Андрій 27.03.2014 12:46
Цитую Глас народа:
Кто вообще Финансирует "Демальянс" !? Чья это организация !? :o

Организации около 20 лет, существовала как общественная организация, теперь партия. полностью самостоятельная организация.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #11 федор принципиальный 27.03.2014 09:45
Пустобрехи,начи ная с авакова,выпусти л всех преступников за пределы Украины,взять не смог даже Музычко,а вор и взяточник бывший вице-премьер бойко шарахается по студиям и рассказывает какой он честный.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #10 NikolayK 27.03.2014 08:04
Прочитав коментарі. На 6 коментарів 2 адекватні: №1 і про звітність демальянсу. Тепер розумію чому тітушки так легко взяли Черкаси, чому у нашому місті гнила влада і гнила опозиція почуває себе так добре. Особливо вразив коментарій про американців. Американці зробили тільки одну погану річ для України: дозволили Росії відібрати Крим. Треба було просто знищити російський флот. Кацапи, горіти вам в пеклі з вашим путіним! Я надіюсь що адекватні люди просто не коментували цю статтю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #9 NikolayK 27.03.2014 07:57
Цитую Рось:
Цитую Глас народа:
Кто вообще Финансирует "Демальянс" !? Чья это организация !? :o

Финансируют демальянс лично сенатор маккейн при подержке госдепа сша .цели просты уничтожение духовного и стратегического братства православных народов . ;-) :P

скрізь ці америкоси пробують розсварити братські слов’янські народи. ви хоч іноді думайте мозком тим який в голові. аамериканці не стоять з військами під нашим кордоном. і ще одне: я підтримую демальянс. поки що морально, але й фінансово теж планую. я не Маккейн і не американець. а вам з вашим братським народом горіти в пеклі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 Цензор 26.03.2014 23:51
Цитую Таісія Плахута:
Якщо всіх так цікавить питання фінансування ДемАльянсу, то ми прозвітуємося хто і на що живе, а головне де і на чому їздить.
А поки можете тут подивитися наш прозорий і відкритий бюджет: http://dem-alliance.org/news/demaljans-prozvituvavsja-1-milion-griven-revolyucia.html


Насправді, далеко не всіх цікавить фінансування зокрема та діяльність в цілому. Тому, бажаного передвиборчого ажіотажу навколо цієї структури та її членів очікувати не доводиться. Проте, у Вашій репліці відчувається невдоволення. Чому? Якщо Ви вважаєте, що маєте право люструвати, то будьте самі готові до люстрації. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Микола 26.03.2014 23:40
Цитую Рось:
Цитую Глас народа:
Кто вообще Финансирует "Демальянс" !? Чья это организация !? :o

Финансируют демальянс лично сенатор маккейн при подержке госдепа сша .цели просты уничтожение духовного и стратегического братства православных народов . ;-) :P

ЗГОДЕН 100 % !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-34 #6 Таісія Плахута 26.03.2014 23:02
Якщо всіх так цікавить питання фінансування ДемАльянсу, то ми прозвітуємося хто і на що живе, а головне де і на чому їздить.
А поки можете тут подивитися наш прозорий і відкритий бюджет: http://dem-alliance.org/news/demaljans-prozvituvavsja-1-milion-griven-revolyucia.html