реклама

реклама

Колишній очільник черкаської міліції генерал Микола Каплій у коментарі «Прочерку» повідомив, що днями зустрівся з представниками громади з Городища. Люди налякані розгулом бандитизму в районі.

– Коли в 90-х я був начальником відділу по боротьбі з бандитизмом в обласному УБОЗі, то затримував такого собі бандита «Електрона». А зараз люди обурюються, що він ходить по райдержадміністрації і представляється керівником Правого сектору в районі. Крім того, городищами повідомили, що другом бандита є такий собі Євгеній Клімов. Він не так давно на смерть збив міліціонера з Вінниці, що приїжджав затримувати злочинців, що скоїли злочин на території Вінницької області, – повідомив Микола Каплій.

Колишній керівник обласної міліції зазначив, що на його думку є неприпустимим участь громадськості в правоохоронній діяльності. Тим більше, коли мова йде про не зовсім чесних осіб, які самі не дотримуються законів.

– От у нас є народні ради. От з ними міліція може вести діалог. Шкода, та я не можу відміняти накази керівника міністерства Авакова щодо співробітництва правоохоронців з самообороною тощо. Я цього не підтримую. Це махновщина! А що буде далі? – риторично зазначив Микола Каплій.

«Прочерк» звернувся за коментарем до черкаського Правого сектору. Один з представників організації Леонід Зелененко ще вчора пообіцяв з’ясувати ситуація в Городищі і прокоментувати її, проте досі коментаря видання не отримало.

реклама

Коментарі  

 
+7 #10 123 28.03.2014 10:12
ЕЛЕКТРОН - бандит !!!!! Всі у Городищі це знають
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Уманский Еврей 28.03.2014 03:10
Толи ещё будет. Если власть не даст отпор бандитам, то ждите ещё одну революцию
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 87 27.03.2014 21:35
Так бандеровцы все таки существуют? Так это все правда?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #7 українець 27.03.2014 18:21
Що там говорити. На місцях з майдану роблять казна що. Всим хочеться до влади. Дарма що немає освіти, на обліку у нарколога, психічно не врівноважені. Та кричати ж уміють. Жах!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Ортодоксал 27.03.2014 16:54
Пан Каплий сдал автомат? Сейчас же месячник сдачи оружия
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Все набагато банальніше 27.03.2014 16:28
Цитую Цензор:
Звичайно, махновщина була прийнятною, коли самооборонівці втрачали життя, здоров’я, свободу, майно. А тепер без них будемо визначатись. Так я зрозумів сутність меседжу?

Його просили сказать.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Цензор 27.03.2014 16:19
Звичайно, махновщина була прийнятною, коли самооборонівці втрачали життя, здоров’я, свободу, майно. А тепер без них будемо визначатись. Так я зрозумів сутність меседжу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 Каплій не в темі 27.03.2014 16:07
Цитую 007:
Судячи зі статті до Каплія звернулись працівники адміністрації, а за простих людей і мови не має. Чому ж керівники так бояться? Хоча самообороною та різними секторами в нас сьогодні в більшості і керують аналогічні "свідомі" громадяни.


Ознайомтися з сторінкою правого сектору в Городищенському районі і зразу стане зрозуло бідкання "влади" і звернення за допомогою до Каплія.
http://vk.com/id246566837
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 007 27.03.2014 15:56
Судячи зі статті до Каплія звернулись працівники адміністрації, а за простих людей і мови не має. Чому ж керівники так бояться? Хоча самообороною та різними секторами в нас сьогодні в більшості і керують аналогічні "свідомі" громадяни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #1 Нарочно не придумаешь 27.03.2014 15:51
Бред .....