реклама Делікат

«Світанок за кермом в херсонських степах, захід сонця за кермом під Кіровоградом, без сну 40 годин разом з автомайданівцями з Черкас», – написав у своєму профілі в інтернеті черкаський адвокат Микола Кудрявцев.


Наприкінці тижня черкаські активісти провели марш пробіг під самий Крим у 1200 кілометрів.

«Встигли і до погранців на Чорне море, і на зустріч з Автомайданом Херсона, Києва, і на мітинг Автомайдану в Миколаїв! Коротше, купа вражень, – написав черкащанин. – Після цього вірю, що все у нас в Україні буде добре!»


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #11 Микола Кудрявцев 31.03.2014 09:00
1) особисто я захищав двох учасників штурму ОДА.. 2) Разом з колегою наступного дня після подій на дамбі подали заяву в УМВС та обласну прокуратуру на порушення справи проти працників міліції. Зараз контролюємо, ведем переписку по ходу розслідування. 3) спали в машинах, хто зміг, особисто я-ні. Швидкість не перевищували, їхали обережно.
Цитую Надія:
а вам якби поплювати хоч на когось, ніде ніче бачите. Суть пробігу -ЄДНАННЯ НАРОДУ.

Лише так.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 100пудов 31.03.2014 08:50
".... 40 часов без сна..." - а как же безопасность движения????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Хочу знати 31.03.2014 00:37
А хто технічний? Уже і реєстрацію разом з люстрацією пройшов? Йдемо на вибори!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Надія 31.03.2014 00:32
а вам якби поплювати хоч на когось, ніде ніче бачите. Суть пробігу -ЄДНАННЯ НАРОДУ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 Цензор 30.03.2014 20:46
Усі захваті від мужності та патріотизму цих героїв! :-* А коли автомайданівцям автомобілі та щелепи беркутівці трощили біля ОДА, коли їх в СІЗО відперли, де були ці фотомоделі? :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Валерій 30.03.2014 20:35
Коля ти зробив на копійку а воні на мільйон
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Черкащанин 30.03.2014 19:05
Цитую Микола Кудрявцев:
Взагалі це організував Руслан Зоря. Зміст: 1) привезли "гуманітарну допомогу" українським військовим 2) підтримали єдність України в Херсоні, Миколаєві.



Одарич "розкучує" свого "технічного" кандидата на мера...
Прикро, що політичні пройдохи використовують героїчний бренд євромайдану...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 Сергій з Кривалівки 30.03.2014 18:47
А до Сімферополю хоча б слабо було доїхати?....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #3 Микола Кудрявцев 30.03.2014 16:16
Взагалі це організував Руслан Зоря. Зміст: 1) привезли "гуманітарну допомогу" українським військовим 2) підтримали єдність України в Херсоні, Миколаєві.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 ? 30.03.2014 16:08
Головне - де вони грошей на пальне взяли??