В.о. ректора Черкаського державного технологічного університету стала доктор економічних наук, професор цього навчального закладу Тамара Качала. Про це інформують в ЧДТУ, пише сайт "Дзвін".
Тут нова очільниця звертається до відвідувачів сайту із презентацією університету. Також розміщено відеопослання Тамари Миколаївни.

Тамара Качала із 1999 року завідує кафедрою менеджменту, автор низки наукових праць. Зокрема, у 2003 р. разом із Юрієм Легою та Наталею Чечетовою (дружиною одіозного нардепа-регіонала Михайла Чечетова) було опубліковано таку працю “Вдосконалення управління підприємствами житлово-комунального господарства в умовах перехідної економіки: монографія”. Від 2006 року — проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків ЧДТУ. Примірник праці можна почитати в Національній бібліотеці ім. Вернадського.

Від 2006 року — проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків ЧДТУ.

реклама

Коментарі  

 
-6 #14 лексус 23.05.2014 18:31
почетаєш деякі коменти, то всі такі розумні, що просто капец,,то чомуж так живемо,раз такі розумні. я не можу зрозуміни вас, що просто жабрюк даве, бо по інакшому деякі коментарі не назвеш. можливо, деяким, дійсно простим людям, так здається ну то це їх право. Ну я на 91% знаю, що Качала Т.М. заробляє кошти винятково своїм розумом, а це не так то просто. А не к.схемами як деякі. От деякі, якби ще поправили років 5-10 років то університет став би ПРосто БУРСОЮ або ПТУ. І що саме головне , Качала Т.М. ні одного разу не була в жодній партії....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 макроміліонер 27.04.2014 18:45
Единий шлях реально оновити ЧДТУ щоб жити по-новому - це запросити знану людину не з ЧДТУ і скоріше навіть не з Черкас (можливо з Европи, США, краще Австралії :) без корупційних домовленостей і схем. Потрібна абсолютно незалежна від колективу ЧДТУ і його застарілого керівництва особа. Все інше буде лише продовженням старих звязків і домовленостей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Олексій 10.04.2014 20:19
Правильно в очах цієї дами одні гроші. Більшого х....рника в вищій школі не зустрічав. Прадається все від курсової роботи до докторської. Пропаде ВУЗ з нею.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Народ з Майдану 01.04.2014 23:02
Цитую Юстиція:
В ЧНУ вже пішли процеси протягування креатури Кузьмінського. Лише негайна люстрація, негайне звільнення одіозного ректора з посади, може забезпечити нормальну атмосферу в ЧНУ
Погоджуюсь з цією думкою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Народ з Майдану 01.04.2014 20:19
Треба діяти, Кузмінський не дрімає, знаю, зокрема, що домовляється про підтримку із Ковалем – таким же мерзотником. Що Коваль мерзотник і авантюрист, то всі знають. Прийде новий Президент, то таких Ковалів довго до корита не пускатимуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 VIRUS 01.04.2014 13:02
Ця накеруэ. Там одні гроші в очах, і нічого більше.
Вже почала нормальних звільняти, чи ні?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Громадські організації 01.04.2014 12:20
Цитую Юстиція:
В ЧНУ вже пішли процеси протягування креатури Кузьмінського. Лише негайна люстрація, негайне звільнення одіозного ректора з посади, може забезпечити нормальну атмосферу в ЧНУ

Так запропонуйте достойну кандидатуру. Ми підтримаєм. Знаю, що дуже багато схвальних відгуків має професор Масненко, якого «люстрував» із посади Кузмінський. Та і інших достойних вистачає. Треба діяти, Кузмінський не дрімає, знаю, зокрема, що домовляється про підтримку із Ковалем – таким же мерзотником.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Народ 01.04.2014 12:05
Качала - проект Леги.
Так що не переживайте: здобутки революції "будуть саблюдєни".
Те ж саме будуть прокручувати і в ЧНУ. Незабаром. Дивіться на черкаських екранах.
А я то думаю... А Даценка просто втягли в цю писанину. Леонід, будь вище цього.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Юстиція 01.04.2014 10:29
В ЧНУ вже пішли процеси протягування креатури Кузьмінського. Лише негайна люстрація, негайне звільнення одіозного ректора з посади, може забезпечити нормальну атмосферу в ЧНУ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #5 Цензор 01.04.2014 08:58
Цитую Черкасец:
к чему пустозвонов пересказывать? могли б и сами сходить на сайт ЧДТУ почитать да видео посмотреть. а придираться к жене чечетова не стоит - высосали сенсацию из пальца даценковые брехунцы, а вы и повелись как молодые.


Я Вас узнал - Вы Чечетов. Риторика та же! "Развели как котят" - "Повелись как молодые" и т.д. Как оно теперь Васильевич, чморят поди? :roll: