Ситуація з тролейбусним рухом у Черкасах важка: для фінансування комунального підприємства «Черкасиелектротранс» у бюджеті немає коштів.

Про це під час учорашньої наради в міськвиконкомі заявив перший заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко.

- Я не знаю, яким чином здійснювати роботу «Черкасиелектротранс», - зізнався перший віце-мер. – Причина одна... Як відомо, держава Україна замовила послуги для пільгового перевезення населення (52 категорії пільговиків). На ці послуги нам виділено 15 мільйонів гривень. І на сьогоднішній день остання інформація: цих коштів не буде...

Як зазначив Беззубенко, вихід із ситуації, що виникла, це нині для міськвиконкому «навіть не завдання, а виклик». У загальному фонді міського бюджету на тролейбусні перевезення коштів немає. Більше того, нині не до кінця забезпечені коштами освіта, медицина і культура.

- І у цьому кошику, де коштів немає, нам потрібно їх знайти, щоб забезпечити пільгове перевезення пасажирів, - сказав Беззубенко. – Це – дуже важке завдання. Спробуємо його розв’язати... Одним із кроків може стати звернення до області, щоб із обласного бюджету виділити субвенцію в загальний фонд міського бюджету. Можливо, можна буде переглянути якусь із міських програм. Усе це – повноваження сесії міської ради.

реклама

Коментарі  

 
0 #12 Пенсіонер 02.04.2014 13:30
Цитую Чиновник:
Брешуть. Знають. Одне тільки нікму нпотрібне МІА Черкаси - більше мильйона грн. дасть. І хватить тримати людей за дурнів!

Як мжна й досі фінансувати цю ригівську МА " Черкаси". і при цьому заявляти, що немає коштів на перевезення пенсінерів. Совість є! по цій владі новий Майдан плаче!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Чиновник 01.04.2014 16:36
Брешуть. Знають. Одне тільки нікму нпотрібне МІА Черкаси - більше мильйона грн. дасть. І хватить тримати людей за дурнів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 шаман 01.04.2014 16:11
поддерживаю 123;робота эл.транспорта не до 18.00,как минимум до 22.00;с Шевченко ,Черновола,Смел янской убрать до минимума,без особых проблем, маршрутки т.е где есть контактные сети и пусть сами зарабатывают себе деньги.Сразу отпадёт у города головная боль,да и воровать,точно, меньше будут.Все остальные разговоры в пользу бедных.Да и экология городская вздохнёт легче,к стати?вопрос на засыпку---почему молчат экологи?вот где надо подавать свой голос ,а не доить те не многие предприятия держащиеся ещё на плаву.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 123 01.04.2014 13:47
Давно уже пора пересмотреть льготы на бесплатный проезд!
Почему работающие пенсионеры ( а их процентов 70 раскатывает троллейбусами) пользуются льготой бесплатного проезда? Не работающим пенсионерам ежемесячно нужно выделить определенную доплату на проезд, и пусть чем хотят
- тем и ездят.. А я бы с удовольствием пользовался троллейбусом, но я не могу себе позволить стоять на остановке по 30 минут в ожидании тралика.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Черкащанка 01.04.2014 12:22
1.Скорочення працівників міськвиконкому.
2.Звільнити кумів сватів братів що працюють за договорами цивільно -правового характкру.
3.Відправити на заслужену пенсію держслужбовців, які мають інвалідність (куплену звичайно за 3000 долларів).
4.Скоротити кількість секретарок.
5.Провести скорочення у департаментах а саме краще перевірити отримання освіти та кваліфікацію методом ЛЮСТРАЦІЇ.
Відразу ж кошти на утримання тролейбусного парку знайдуться. І черкащани вам скажуть спасибі.Але за такий бардак у вашому міськвиконкомі ніхто не скаже спасибі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Мент 01.04.2014 12:22
Цитую Василь Миколенко:
Беззубенко!

Адже у 1992 році, коли місто будувало і житло і соціальну сферу, у виконкомі працювало 112 осіб, сьогодні - 650...


+ Соснівська районна рада - 95
+ Придніпровська райрада - 102

Разом: 300.
+ Обкоми і міськоми КПУ і прочі трести, які розвалилися.
А щодо Миколенко, то краще розкажи, як ти тютюнову фабрику розкрадав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Василь Миколенко 01.04.2014 12:05
Беззубенко!
Не вмієш чи не хочеш керувати - геть за браму.
Для рентабильної роботи тролейбусів не потрібно ні копійки бюджетних коштів!
Достатньо одного організаційного рішення - прибрати з тролейбусних маршрутів маршрутки до максимального завантаження тролейбусів!
Адже маршрутками ти вбив екологічно чистий і дешевший тролейбусний транспорт!
А для поповнення міського бюджету скороти роздуті Одаричом штати.
Адже у 1992 році, коли місто будувало і житло і соціальну сферу, у виконкомі працювало 112 осіб, сьогодні - 650...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Давайте уже думать 01.04.2014 11:34
Тобто на святкування для чиновників ювілеїв кошти є? Для пам'zтників є? Для перейменування вулиць є? - Адже це по вашому НАЙНАГАЛЬНІШІ питання.
А для тролейбусів уже й не знаєте де брати?
То нафіг з влади, пустіть тих, хто зможе лад навести.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Васо 01.04.2014 10:52
Если не знаете, то зачем во власть перлись??? Уйдите, скажите честно - НЕ МОЖЕМ!, и вас по крайней мере хоть уважать будут, пусть немного, но...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 А де правий...? 01.04.2014 10:27
Цитую стабилизец:
Бред. Дайте тролям "хлебные" маршруты, нормальный движ по выходным и они сами себя прокормят, да еще останется.

Навіщо місту апарат Черкаської міськвиконкому цшною 45 млн грн? Куди дивиться ПРАВИЙ? Скоротити на 30 млн грн. Друге припинити МАРШРУТНИЙ БЕСПРЕДЕЛ. ПЕРЕГЛЯНУТИ МАРШРУТИна користь тролів, а дохід Маршрутників в 40-45 млн грн в дохід міста.А це вистачить і ШКОЛИ та Дитсадки. На рівному місці 70 млн грн, може пора с пляжу? А де ж правий такий справедливий.?