Спорудження нових корпусів прокуратури області не пов’язане зі збільшенням штатів відомства.

Про це сьогодні на зустрічі з підприємцями та журналістами, що відбулася в обласній Торгово-промисловій палаті, заявив призначений нещодавно прокурор області Віктор Миколенко.

- Чисельність працівників органів прокуратури не така вже й велика. Їх в області немає навіть 400, - заявив Миколенко. – Разом з тим, відповідальність на працівниках прокуратури надзвичайно велика... Розширюватися потрібно було. От я зараз знайомлюся з умовами праці. Я вважаю, що це ненормально, коли троє слідчих в одному кабінеті – і проводять допити. Кабінети не повинні бути пишними, але в кожного слідчого має бути свій кабінет! – переконаний прокурор.

Разом з тим, наразі він дав указівку заморозити будівництво.

- Ми розуміємо, що інші люди живуть і працюють у ще гірших умовах, - сказав Миколенко. – Фактично зараз ми у стані війни. Частина України анексована. Ми зараз не можемо будувати. Я прийняв рішення – ми припиняємо будівництво.

Разом із тим, прокурор зазначив, що із стабілізацією ситуації в державі й зростанням економіки спорудження нового корпусу може бути продовжено.

реклама

Коментарі  

 
0 #12 Анатолій 02.04.2014 13:35
Пасічна зловживала своєю посадою, незаконно втручалася в діяльність судових органів, була залучена до замовних кримінальних справ, покривала злочинну діяльність Одарича та наближених до нього людей, допомагала здійснювати рейдерське захоплення підприємств і т.п. Пасічна знає, що тут правда написана, але оскільки таких фактів було багато, вона не знає, про що конкретно в коментарі йде мова - мабуть аж розгубилася, згадуючи всі тємні дєлішки, які вона на своїй посаді чинила. Ну і ще така мєлоч: коли Пасічна матюкається, всі мужики не знають куди очі від сорому подіти. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Оленка 02.04.2014 13:14
"Хведя", "Гєни" та "Ніколай", Пасічна вивчила функцію "додати коментар" на Прочерку? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Оксана Колісник 02.04.2014 12:49
Цитую Николай:
Вже набридло слухати пусті звинувачення, напишіть конкретні факти про злочинні дії Пасічної Ю.П. Але ж я впевнений, що написати нічого.
Підтримую! Факти давайте, або припиняйте за кожного зручного моменту постити одне й те ж. Прокурорів мало хто любить. Така їхня доля.Але зайвого не треба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Николай 02.04.2014 10:23
Вже набридло слухати пусті звинувачення, напишіть конкретні факти про злочинні дії Пасічної Ю.П. Але ж я впевнений, що написати нічого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Дід Трохим 02.04.2014 09:39
Заморожене будівництво - це плюс 50% його вартості з відновленням (інфл, будмат, ремонт того, що вже зроблено, але не використовувало сь і т.п.) Ви його доведіть до ума і віддайте військовим на шось тіпо міського центру Нацгвардії. Отоді молодчаги будете. Хотя я понімаю: так як нагинали всіх підряд на його будівництво, вже не получиться. Тобто - не "я вирішив", а "ми не можемо".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Оксана 01.04.2014 22:47
Цитую Геннадий:
Також, хочу сказать що вона не заплямована корупциею та поборами, як бильшисть чиновников

Було б добре, щоб автомайдан навідався в гості до Пасічної - подивитися в яких маєтках живе ця служниця народу. Заодно можна навідатися в гості до палацу в центрі Черкас біля Хрещатику її хресного батька - Лісового. Нехай люди знають, як живуть прокурори в Черкасах. Куда там Пшонці до їх палаців!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Валентина 01.04.2014 22:41
Гени та Федір, заспокойтеся. Кожне слово Петра - правда. ..............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 Юрий 01.04.2014 22:32
Я очень хочу посмотреть в глаза Петру и спросить имеет ли он хоть одно подтверждение своим словам, если так, то сообщил ли он об этом в Генеральную прокуратуру. Жду ответа Петра.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #4 Геннадий 01.04.2014 22:27
Також, хочу сказать що вона не заплямована корупциею та поборами, як бильшисть чиновников