Голова Черкаської обласної організації партії “За Україну!” Віталій Коваль погоджується з рішенням Народної ради і готовий стати заступником голови облдержадміністрації із гуманітарних питань, а також куратором апарату ОДА.

Про це він повідомив у коментарі “Про все”.

- Є така ідея у Народної ради і президії. Пройшовши через усі ці погодження, була зроблена пропозиція голові ОДА Юрію Ткаченко. Він з цим погодився. Поки що це на такому рівні. Я теж погоджуюся з рішенням Народної ради, – зазначив Віталій Коваль.

Також він готовий пройти люстрацію, якщо у цьому виникне потреба.

З першими кроками на майбутній посаді Віталій Коваль ще не визначився. На його думку, спершу необхідно ознайомитися з реальним станом справ.

- У першу чергу, потрібно ознайомитися з реальним станом справ, поспілкуватися з представниками усіх галузей, щоб зрозуміти, які кроки слід робити. Не маючи аналізу тієї ситуації, яка є наразі, я не можу нічого планувати, – заявив кандидат.

Закиди, що Віталій Коваль під час революційних днів не був активістом Майдану і раптом “з’явився” лише при розподілі посад, він спростовує.

- Тим людям, які мені закидають це, я хотів би відповісти, що я їх сам не бачив на Майдані. Постійно на своїй сторінці у мережі Facebook я висвітлював і події на столичному, і на місцевому Майдані, і барикади біля Головпоштамту. Якби мене там не було, то наврядчи мою кандидатуру на цю посаду погодили б у президії і на Народній раді у розширеному складі, – підкреслив майбутній заступник губернатора.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #13 Богун 03.04.2014 18:16
Цитую Ну-ну:
Врешті-решт вже стало огидно чути : я був на майдані...я не був на майдані....Це що,критерій для посади? Чи професійність сьогодні нічого не варта?

"Яка б не була фахова, відповідальна, свідома людина, але вона працювала на Партію регіонів, працювала у складі злочинного режиму Тулуба і Януковича Я сьогодні не прокурор, не суддя і не правоохоронець й не закидаю комусь конкретно, але ці люди будували уявну велику ієрархію тієї команди. Однозначно всі начальники, керівники районів повинні піти із посад. – каже Віталій Коваль(сайт про головне 03.04.2014).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Богун 03.04.2014 10:51
Одвічна трагедія українського народу полягає в тому, що кожна нова влада починає шукати ворогів поряд з собою і в собі, чваритися, чубитися, тим самим даючи змогу зовнішнім ворогам зміцнювати свої сили і в результаті розшматовувати нашу країну, яка багато столітть була у ярмі! Хлопці досить жити майданом, на порозі наших домівок чітко окреслений ворог, а від ваших веселих дій та дуже "професійних", сороміцьких призначень в державі покищо тільки сум та смуток, як кажуть: "Яке їхало такого і знайшло"! Чи зникли освідчені, молоді, талановиті українці? Та ні! Так в чому ж справа, чому знову на сцені "золотопідковні" обличча з руками "які нічого не брали"! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 БМП 03.04.2014 10:32
Цитую Цензор:
А те, що людина ризикуючи родиною, свободою, здоров’ям, життям, змагалась проти озброєних вбивць, поки більшість перелякано вилуплялись у телевізори, не свідчить про патріотизм, високу громадську свідомість, мужність та відповідальніст ь? Невже ці якості мають нижчу вартість ніж сумнівний професіоналізм попередників? Якщо людина виносила з Майдану мертві тіла молодих хлопців які мріяли про свободну від корупції Україну, то вже не зрадить їх пам’ять. Майдан - це загартування душі, яке не всі пройшли...


Тягнути на посаду такого мерзотника як З......., це вже зрада загиблих на майдані.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #10 Чукча 03.04.2014 10:22
Цитую Наталія:
Коваль - порядна людина і професійними якостями володіє. Гідна кандидатура на посаду заступника. Пане Віталію, не зважайте на всілякі спроби вас дискредитувати, ви - патріот! Успіхів Вам!

Такую специальность, как "хороший парень" сократили с развалом Союза. Стране нужны менеджеры, экономисты которые уже час после назначения начинают делать дело.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Семьон 03.04.2014 10:19
З першими кроками на майбутній посаді Віталій Коваль ще не визначився. На його думку, спершу необхідно ознайомитися з реальним станом справ.
- У першу чергу, потрібно ознайомитися з реальним станом справ, поспілкуватися з представниками усіх галузей, щоб зрозуміти, які кроки слід робити.
***
Два года будет знакомиться, два года обещать что-то делать, а последний год перед очередными выборами говорить, что времени не хватило и кровь из-носу их нужно оставить на очередные 5 лет на должностях
С 2010 по сегодняшний день в опозиции...а плана, что делать с страной, областью у них НЕТ. Продолжайте надрывно волать - бандыты, дандыты, геть!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #8 Наталія 03.04.2014 08:29
Коваль - порядна людина і професійними якостями володіє. Гідна кандидатура на посаду заступника. Пане Віталію, не зважайте на всілякі спроби вас дискредитувати, ви - патріот! Успіхів Вам!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 цікаво 03.04.2014 08:28
а як це - приходити на роботу і не знати чим займатись.щоб визначатись та вчитись не обов"язково обіймати посаду
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #6 Цензор 02.04.2014 23:59
А те, що людина ризикуючи родиною, свободою, здоров’ям, життям, змагалась проти озброєних вбивць, поки більшість перелякано вилуплялись у телевізори, не свідчить про патріотизм, високу громадську свідомість, мужність та відповідальніст ь? Невже ці якості мають нижчу вартість ніж сумнівний професіоналізм попередників? Якщо людина виносила з Майдану мертві тіла молодих хлопців які мріяли про свободну від корупції Україну, то вже не зрадить їх пам’ять. Майдан - це загартування душі, яке не всі пройшли...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 Народ з Майдану 02.04.2014 23:31
Коли вже нормальних людей будуть призначати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #4 Джміль 02.04.2014 21:20
Пан Віталій перебуваючи на посаді начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту, маючи мізерну зарплату держслужбовця придбав іномарочку та квартитиру в новобудові на митниці (через молодіжне кредитування, яке звичайній людині майже не досяжне). Сьогодні пропихає на посаду начальника спортивного управління ОДА свого колишнього заступника та другана Зеленського (кору.......ра якого ще треба пошукати), яки такаож за час роботи на посаді заступника придбав будиноночок в хімселищі та іномарочку. Пане Віталій якщо у Вас є хоч краплинка совісті забутьте про Зеленського бо молодь його памятає і всі його чорні схеми на молодіжних заходах і не тільки... Хлопці з НЕБЕСНОЇ СОТНІ гинули не за те щоб замість одних корупціонерів прийшли ще більші злодюжки. ШИНИ В НАС НА ПОГОТОВІ!!!