реклама Делікат

 Черкаський громадський люстраційний комітет пропонує громадянам допомогти міліції пришвидчити процес виявлення та покарання винних у ганебних подіях січня – лютого. Відповідне звернення члени комітету розмістили у «Фейсбуці».

Фото з архіву

Фото з архіву


1. Якщо у вас є фото/відео факти побиття людей чи пошкодження речей, які допоможуть упізнати «тітушок» або міліціонерів, які їх чинили - надсилайте їх нам на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

2. Якщо ви маєте контакти тітушок, які бралди участь у побитті чи пошкодженні майна - так само надсилайте на нашу адресу. Важливо, щоб це були не просто люди, яки їздили мітингувати в Маріїнський парк, але ті, хто брав участь саме в силових діях! І поки таких не знайдуть, не зможуть покарати «верхівку» організації.

3. До працівників ОДА: якщо в ході січневих подій у вас було пошкоджено або вкрадено майно, що знахожилося в кабінетах ОДА - пишіть заяви до міліції! Бо зараз немає ЖОДНОЇ заяви, а тому взагалі не ведеться слідство і винні не зможуть бути покарані.

4. Те саме, якщо вас поливали водою під ОДА 23 лютого: пишіть заяву, скаржтеся на завдання шкоди вашому здоров'ю!», – просять громадян в Черкаському люстраційному комітету.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 народ 03.04.2014 00:53
От за це ми і боролись: https://www.youtube.com/watch?v=0moqP-NlUzE, а також http://bezpekavip.com/skandal/o-kortezhah-avakova-i-turchinova.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 орд 03.04.2014 00:36
http://ord-ua.com/2014/04/02/nachalnik-ohranyi-yanukovicha-konstantin-kobzar-vernulsya-v-kiev-ne-na-dopros-a-za-kvartirami/?lpage=1
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Правдоруб 03.04.2014 00:25
А гицилів з білого лотосу що 10 років бігають на всі заходи ПР хтось не знає ? То почитайте прочерк річноі давнини - там усе і фото і фаміліі...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Цензор 02.04.2014 23:44
Перевірте телефонну книжку лідера опозиції. Думаю ще не видалив - на виборах згодяться у якості журналістів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Сеня Рудик 02.04.2014 22:03
Думаю що не складно буде виявити хто із співробітників МВС були в будівлі ОДА 23 січня і хто із них кинув вазон з вікна 4-го поверху.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 87 02.04.2014 21:07
Милиция прекрасно знает их поименно, пофамильно. Можно Березу и Сан Саныча допросить на детекторе лжи. Отпечатки пальцев в ОДА. Там они везде. Там половина на учете в милиции. Их и использовали. Но в ОДА может и не Черкасские были, так как в Киеве тот же почерк: свастика на стенах и нагажено (в прямом смысле слова).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Черкащанин 02.04.2014 19:28
а як же покарати винних у розгромі ОДА ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Несто Іванович 02.04.2014 19:23
Вадим Береза богато може розказати, та тільки хто його спитає?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #2 черкащанин 02.04.2014 17:07
А що там взнавати? У Мелі спитайте, він готовий до співпраці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 БЮТ узурпировал власть 02.04.2014 16:29
не знаю як з тітушками,а з "правоохоронцями "(не можу без лапок)все просто.Конкретні питання,(де був?,як бив?,стріляв?,добивав?,викрадав?,катував?)і все на детекторі брехні.Просто ,як в аптеці,і питань нема.А про тітушок ,їх куратори знають,і списки мають...Було б бажання,все просто.