реклама Делікат

Зранку майже всі аптеки міста закриті на переоблік. Жителі міста в паніці, що трапилося. Більшість вважає, що знову підвищують ціни, пише «Нова Доба».

– Відучора, тобто, з 1 квітня набрав чинності один з так званих антикризових законів, за яким вводиться ПДВ на всі лікарські засоби, що зареєстровані у Держреєстрі, – пояснює Олег Борисенко, директор КП «Фармація». – Тому ми змушені були оголосити у наших аптеках переоблік. До цього нововведення ми мали нульову ставку на всі лікарські засоби і вироби медичного призначення. Двадцятивідсоткову ставку ми запроваджували на усі інші супутні товари в аптеках (мінеральні води, памперси, БАДи тощо). Тепер мусимо вводити у розрахунок ще й ці 7 % ПДВ.

Зрозуміло, що ціни в аптеках знову зростуть. Проте пан Борисенко пообіцяв, що до опівдня усі аптеки його мережі знову працюватимуть.

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 Давайте уже думать 03.04.2014 09:38
Цитую Ну-ну:
Цитую уніан:
Ціни на ліки після введення ПДВ не зростатимуть - Шлапак

только что из аптеки..официально вывесили объявление..в связи с введением антикризисного закона цены поднялись на 15%


Людей нагнули дальше некуда. Плюс еще подорожание коммунальных услуг. А зарплаты остаются на том же уровне.

Сколько мы еще это терпеть будем?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 007 03.04.2014 08:31
Цитую 007:
Слава новій владі!!!!! Подивися їхні декларації і дихать, не то що жить не хочеться. Як вижить пенсіонеру на 900 грн пенсії - газ, світло дорожає, ліки -також? Як прожить сім`ям, особливо молодим на 1200 грн зарплати? Ольга Богомолець збирала 2,5 млн.грн. на кандидати у Президенти, бо своїх немає. Подивилися сьогодні її декларацію -"За минувший год Ольга Богомолець заработала более 3 млн.грн., а члены её семьи -1 157 764 тыс.грн., владеет пятью земельными участками, ей принадлежить два дома; 539,8 и 33,9 кв.м, семь квартир площадью: 110,4, 122, 21,2, 252,9, 78,6, 95,3 и 83,27 кв.м, четыри легковых автомобилей ........и т.д. НЕВЖЕ ВОНИ НАС ЗРОЗУМіЮТЬ?????????? Подивіться і інщі деклараці

ПОДИВИЛИСЯ. Чуть в обморок не попадали. Але це мабуть тільки задекларовано 1%, а то все на комусь. І ЧИМ ВОНИ КРАЩІ ЗА ЯНУКОВИЧА, ПШОНКИ? Вареники в макітрі перетрусилися: ті що були зверху, тепер унизу і навпаки - ті що були унизу, то тепер зверху.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Ну-ну 02.04.2014 22:42
http://zhzh.info/news/2013-07-26-16486 оказывается ее правозащитник в декларации заявлен как муж....правда всегда выплывает
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Ну-ну 02.04.2014 22:17
Цитую уніан:
Ціни на ліки після введення ПДВ не зростатимуть - Шлапак

только что из аптеки..официально вывесили объявление..в связи с введением антикризисного закона цены поднялись на 15%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Ну-ну 02.04.2014 20:40
спасибі новій владі за нові закони! Чому тільки за рахунок нас?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #6 уніан 02.04.2014 18:46
Ціни на ліки після введення ПДВ не зростатимуть - Шлапак
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 санітарка 02.04.2014 18:26
Цитую 007:
Слава новій владі!!!!! Подивися їхні декларації і дихать, не то що жить не хочеться. Як вижить пенсіонеру на 900 грн пенсії - газ, світло дорожає, ліки -також? Як прожить сім`ям, особливо молодим на 1200 грн зарплати? Ольга Богомолець збирала 2,5 млн.грн. на кандидати у Президенти, бо своїх немає. Подивилися сьогодні її декларацію -"За минувший год Ольга Богомолець заработала более 3 млн.грн., а члены её семьи -1 157 764 тыс.грн., владеет пятью земельными участками, ей принадлежить два дома; 539,8 и 33,9 кв.м, семь квартир площадью: 110,4, 122, 21,2, 252,9, 78,6, 95,3 и 83,27 кв.м, четыри легковых автомобилей ........и т.д. НЕВЖЕ ВОНИ НАС ЗРОЗУМіЮТЬ?????????? Подивіться і інщі деклараці

Ага... І ще такий "скромненький" ПРИВАТНИЙ замок "Радомисль" з пятьма тисячами колекційних ікон!! Хоч би не позорилась!!! Я її так поважала! А виявилось ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 likar 02.04.2014 17:34
Не зовсім зрозумілі дії з перерахунку ціни на ліки ,які отримані до дії закону ,який має стосуватися лише тих медикаментів ,що придбані у виробників постачальниками зараз.Складається враження ,що деякі аптеки хочуть отримати неправомірну вигоду.Мабуть, було б за доцільне ,отримати роз'яснення інспекції з контролю за цінами в даному випадку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #3 Мужик 02.04.2014 17:03
ЯНУКОВИЧ, вернися!!!!!!Ми тебе пробачимо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #2 007 02.04.2014 16:51
Слава новій владі!!!!! Подивися їхні декларації і дихать, не то що жить не хочеться. Як вижить пенсіонеру на 900 грн пенсії - газ, світло дорожає, ліки -також? Як прожить сім`ям, особливо молодим на 1200 грн зарплати? Ольга Богомолець збирала 2,5 млн.грн. на кандидати у Президенти, бо своїх немає. Подивилися сьогодні її декларацію -"За минувший год Ольга Богомолець заработала более 3 млн.грн., а члены её семьи -1 157 764 тыс.грн., владеет пятью земельными участками, ей принадлежить два дома; 539,8 и 33,9 кв.м, семь квартир площадью: 110,4, 122, 21,2, 252,9, 78,6, 95,3 и 83,27 кв.м, четыри легковых автомобилей ........и т.д. НЕВЖЕ ВОНИ НАС ЗРОЗУМіЮТЬ?????????? Подивіться і інщі деклараці