реклама Делікат

«Я не хочу повернення до влади в Черкасах команди Одарича-Бродського, тому я прийняв рішення про висунення своєї кандидатури на посаду міського голови Черкас», – заявив в коментарі виданню «Кропива» очільник обласної «Батьківщини», керівник обласного штабу кандидата в президенти Юлії Тимошенко Анатолій Бондаренко.


– Наскільки я знаю то «УДАР» планує висувати свого кандидата. Я залишаюся на тій позиції, що має бути єдиний кандидат від цих трьох політичних сил і навіть залучення інших політичних сил та громадських рухів. Позицію «УДАРу» я не хочу коментувати, але сьогодні треба прямо сказати, якщо Ви висуваєте свого кандидата то Ви будете підгрувати Сергію Одаричу. В будь-якому випадку, я і наша політична сила будемо працювати над тим, щоб був один кандидат від демократичних сил. Більше того, сьогодні потрібно узгодити всі мажоритарні округи і я думаю в цьому питанні до нас долучиться не лише «Свобода», а й «Правий сектор», «Демократичний альянс» та представники громадськості, - пояснив Бондаренко.

Очільник обласної «Батьківщини» також запевнив, що залишається з Юлією Тимошенко до кінця у відповідь на вихід з партії Миколи Томенка.

- Єдина людина в орбіті впливу якої я знаходжусь у партійному відношенні – це лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Тому я був і залишаюся її прихильником та відданим партійним бійцем. І я зроблю все від мене залежне в рамках законодавства, щоб Юлія Тимошенко перемогла і стала Президентом. Щодо позиції Миколи Томенка, то вона мені незрозуміла, я з ним вже не спілкувався два тижні, але це його вибір і я думаю він його ще публічно пояснить, - зазначив Бондаренко.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #21 О.ЧУПРИНА 03.04.2014 12:03
Цитую IQ:
for О.ЧУПРИНА
Враховуючи тенденцію активізації публікацій Вашої думки у областних ЗМІ на якусь певну посаду Ви всеж таки бажаєте претендувати.
У свою чергу, враховуючи Ваш послужний список та багатий досвід роботи на підприємствах, які в часи керування процвітали - Ви були б досить ефективним заступником. (ІМХО)

Попереду літо.Найкраща посада в цей час це капітан власної яхти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 IQ 03.04.2014 11:24
for О.ЧУПРИНА
Враховуючи тенденцію активізації публікацій Вашої думки у областних ЗМІ на якусь певну посаду Ви всеж таки бажаєте претендувати.
У свою чергу, враховуючи Ваш послужний список та багатий досвід роботи на підприємствах, які в часи керування процвітали - Ви були б досить ефективним заступником. (ІМХО)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Васо 03.04.2014 10:06
Цитую Ivan:
Толя тримайся, народ з тобою.Одарич не пройде!!!

Толя, тулубовский приспешник, тримайся за свой...посох. Чтобы не отсох от усердных дел за ради страны. :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Формула любви 03.04.2014 10:00
Цитую О.ЧУПРИНА:
У мене є достатні знання та досвід управління,але посада міського голови мене не цікавить....

Кто может не хочет, кто хочет не может, кто может и хочет тому не дают ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Ivan 03.04.2014 07:18
Толя тримайся, народ з тобою.Одарич не пройде!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 О.ЧУПРИНА 02.04.2014 23:25
ГЦитую IQ:
...Можливо Чуприна Олександр Олександрович володіє такими якостями. Можливо за нього віддасть свій голос свідомий електорат.

У мене є достатні знання та досвід управління,але посада міського голови мене не цікавить.Громада може знайти молодших та більш ефективних менеджерів.Сергій Одарич є таким,а Анатолій Бондаренко лише молодшим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Марія 02.04.2014 20:16
Цитую Михайло:
Толян! Ти йдеш в мери? Купи новий диплом! В тебе нові вибори,має бути ще один диплом!

А в Одарича он навіть купленого нема, а й собі преться в мери грабувать місто, неук :(
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 стабилизец 02.04.2014 19:19
Цитую Алена:
У Бондаренко НЕТ ШАНСОВ! Как и у Тимошенко! НИКАКИХ!!!И не нужно зря стараться. Пусть лечит свою грыжу. Зачем нам президент с больным позвоночником?))) Ну а мэром будет Одарыч, его поддерживает Порошенко. Меня это радует - наконец-то будет хозяин в городе.

Дадада. Только у нас деньгоотсос имени Бродского может считаться мессией. Деньгоотсосы имени аферистов Тимошенко или Фирташа тоже не вариант, т.к. аппетиты столичных хазяевов ох как возросли, не сдюжим их прокорм.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #13 черкащанин 02.04.2014 17:13
Универсальный солдат прям таки и на губернатора достоен, ведь его избирала кулуарно народная рада, и на мера тоже достоен. Де воно взагалі взялося ОТАКО це посміховисько?????????? Революцией пользуются мерзавцы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #12 IQ 02.04.2014 17:03
О.ЧУПРИНА
...Добилися повного доступу до ресурсу міста.
"Чи є зараз у бувших опозиційних партій кандидат,який за своїми розумовими здібностями,інт електом,широтою світогляду може бути міським головою."
...То можливо навпаки, не треба бути вихідцем із певної політ. сили, а бути ефективним управлінцем, господарником, менеджером.
Можливо Чуприна Олександр Олександрович володіє такими якостями. Можливо за нього віддасть свій голос свідомий електорат.