Президент корпорації «Богдан» Олег Свинарчук керуватиме виборчою кампанією кандидата в президенти Петра Порошенка на Черкащині. Про це «Прочерку» повідомили власні джерела.

– Виборчий штаб на Черкащині сформовано. Є команда, що представлятиме усі сім округів в області. Склад окружних виборчих комісій формувався виключно технологічно, з фахових людей. Враховуючи домовленості між Петром Порошенком та Віталієм Кличком, до роботи штабу долучаються представники партії «УДАР», – повідомили джерела «Прочерку».

Офіційне ж представлення Олега Свинарчука як керівника виборчої кампанії має відбутися вже сьогодні-завтра.

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 Депутат рай ради 04.04.2014 09:15
Я хочу сказати пану Свинарчуку що саме по Шполянському району якщо штаб буде під місцевим ударом то це крах. А недай бог якщо штаб очолить ще й Плосконос то це повна ж... Я Підтримаю Порошенка але такі ударівці як у Шполі його дискредитують. Бажаю успіхів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 S Миколаєнко 04.04.2014 06:48
"Де узяв, де узяв-купив." А серйозно-напевно продав броньований джип Януковича, або викрадену зброю, а то у Ужгороді ПС здав одні дитячі автомати.А ще "товарищ"
Ярош був iнформатором СБУ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 правдоруб 03.04.2014 19:25
Дуже хотілося б почути що Порошенко разом з Кличком думають про мішаню бродського
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Мысли вслух 03.04.2014 17:41
Цитую S Миколаєнко:
Порошенко сказав,якщо він стане президентом то продасть корпорацію "Рошен".
Раджу продати зараз і йти на вибори жебраком як Ярош у якого задекларовано 803 гривні.А то знову ці єврейські штучки.

А гже же тогда Ярош взял 2,5 млн. грн. на залог при подаче документов в президенты?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Михайло 03.04.2014 17:41
Я за Юлію Тимошенко,якщо вижене Анатолія Бондаренка з керівництва виборчою кампанією на Черкащині!!! Здасть при першому шухері,як його патрон Кока Томенко!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 S Миколаєнко 03.04.2014 16:47
Порошенко сказав,якщо він стане президентом то продасть корпорацію "Рошен".
Раджу продати зараз і йти на вибори жебраком як Ярош у якого задекларовано 803 гривні.А то знову ці єврейські штучки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 будячок 03.04.2014 16:45
а я за ПОРОШЕНКА!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 СЕЛЯНИН 03.04.2014 16:38
Мешкаю в негазыфикованом у сели Уже меня и не только назначили солидарно должным за вытраченный Газпромовский газ-платить больше некому? Все по прежнему С МИРУ ПО НИТКЕ ГОЛОМУ-ЖИГУЛИ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 федор принципиальный 03.04.2014 16:23
Если"робити"вместе с обдурычом,резул ьтат будет низкий,люди не понимают,что связывает лидера партии"Солидарность"Порошенко с партией бродского и одарыча,а как же союз с В.Кличко ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Радий 03.04.2014 16:12
Вітаємо майбутнього губернатора Черкащини! Цікаво, які в нього стосунки с кандидатом у мери Одаричем?