Анатолій Гриценко, уроджерець Звенигородщини, що нині є кандидатом в президенти, вважає, що він зможе оперативно підготувати країну до ймовірної агресії і сказав, звідки у нього гроші на вибори. Про це він розповів в ефірі "Громадського радіо", пише "Українська правда".

За словами Гриценка, він вирішив іти в президенти, бо не бачив серед кандидатів людини, яка б могла швидко організувати оборону країни, "щоби всі спали спокійно, відчували себе в безпеці".

"Я можу це зробити – гарантувати захист і спокій людей. Тому висунув свою кандидатуру", - вважає Гриценко.

Він вважає, що президентські рейтинги не мають особливого значення.

"Але якщо говорити про рейтинги, зараз хто лідирує? Петро Порошенко. В листопаді у нього було 2%. У мене по тих же рейтингах десь є 5, десь є 7 серед тих, хто визначився", - заявив Гриценко.

Він також розповів, звідки у нього 2,5 мільйони гривень, які слід було сплатити у якості застави для балотування у президенти.

"Хочете назвати прізвища, я скажу хто перерахував гроші. Олег Канівець, Євген Уткін, Олексій Гаврилов. Далі активісти Европейської партії Катеринчука зібрали гроші. Ігорь Пукшин перерахував", - поділився Гриценко.

За його словами, "це люди, які не поставили жодної умови, жодного обмеження".

реклама

Коментарі  

 
0 #9 S Миколаєнко 06.04.2014 13:31
Цитую ТОРПЕДА:
МЫКОЛАЕНКО ТЫ ГРЕБЕНЬ БЕЗ СЕРОГО ВЕЩЕСТВА

Йдуть слабаки і боягузи, зраджують - зрадники, а справжні - вбивають за Батьківщину!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 S Миколаєнко 06.04.2014 13:07
Цитую ТОРПЕДА:
МЫКОЛАЕНКО ТЫ ГРЕБЕНЬ БЕЗ СЕРОГО ВЕЩЕСТВА

Шановний.Який тип торпеди? Виберіть з наступних:
-на стислому повітрі;
-парогазові;
-порохові;
-електричні;
-реактивні;
А може Ви "УКРАІНКА".Та теж використовувала великі літери.
А ще вельмишановний подивіться уважно цей запис.
http://www.youtube.com/watch?v=MIEmEiOmCuM
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Дуня 04.04.2014 23:07
у Порошенка менший рейтинг, ніж у Гриценка??? не смішіть людей
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 ТОРПЕДА 04.04.2014 14:54
МЫКОЛАЕНКО ТЫ ГРЕБЕНЬ БЕЗ СЕРОГО ВЕЩЕСТВА
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 тетяна 04.04.2014 14:53
Де був пан Гриценко,КОЛИ Армія розкрадалась,РО ЗПРОДУВалась,Ви її зничтожили,а тепер знову в коритце захотілось,УЖ больно "паці" їсточки хтят.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #4 S Миколаєнко 04.04.2014 13:11
Я вже писав, що ця людина не схильна до організаторсько ї і командно-штабної
працi.Його доля-писати книжки і перебирати архіви.А взагалі він зрадник того чому його вчили у КвСВУ.Флюгер-який змінює свої переконання, роблячи божевiльнi заклики взятися за зброю - всього лише спроба власного піару, вкидання про викрадання всіх і вся.Одне питання-чому не взявся за зброю?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #3 незнайка 04.04.2014 11:26
Две трети черноморского теперь уже не украинского шельфа к двум с половиной миллионам отношения не имеют? Особысто мэни СОМНИТЕЛЬНО
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 Loki 04.04.2014 11:25
Ну шо за идиоцкие манеры, у одних - только тем и заниматься, шо заглядать по чужих карманах и щитать там чужі гроші та толкать свои проекции "як йому вдалось йіх накрасти" ; у других - вестись на этот развод и постоянно пытаться обмануть и оправдываться, шо фсё путём и фсё по 8й заповеди! Может пора всем нам признаться, хотя бы самим в себе, шо мы фсе воры? Только с разницой, шо одни могут воровать вагонами, а от другим совесть позволяет делать это токо по маленькому? Пока не поймёш, шо "тень" мона только интегрировать, а не заниматься с ней борьбой нанайских мальчиков, не о каких изменениях себю и речи быть в обох случаях не может! Мы дети воровского государства, кажный может только сам осознав в себе ворюжку, перейти от воровства вагонами к пожизненному воровству "по заповеди" )).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 АНТОН 04.04.2014 11:17
ДЯДЬКА СЕРЬЁЗНЫЙ!НО ЖАЛКО,ЧТО НЕ ВЫБЕРУТ.ПОРЯДНЫХ НЕ ВЫБЕРАЮТ!!!САМ ВЫШЕЛ ИЗ БАТЬКИВЩИНЫ-РЕСПЕКТ!ПОТОМУ И НЕ ВЫБЕРУТ