Журналісти поцікавилися в нинішнього начальника Полтавської обласної міліції, чому останнім часом так стрімко зросла кількість викриття гральних закладів. Колишній заступник начальника УМВС України в Черкаській області – начальник міліції громадської безпеки полковник міліції, а нині головний полтавський міліціонер Іван Корсун зауважив, що попри значні досягнення, ще зарано говорити про перемогу над цією протизаконною діяльністю на Полтавщині.
Раніше були випадки — спільно з прокуратурою «кришувала» гральний бізнес, і хоч і не всі співробітники брали у цьому участь, та випадки були, це 100%. Та і зараз, якщо спитати мене про ситуацію по районах, я не можу сказати, що десь з проблемою грального бізнесу повністю покінчено.Та робота у цьому напрямі ведеться — протягом березня в області закрито понад 50 гральних закладів та вилучено понад 460 відповідного обладнання, — розповів Іван Корсун.
Неодноразово були випадки, — додає прес-офіцер УМВС України у Полтавській області Юрій Сулаєв, — коли міліція виявляє та вилучає гральне обладнання, а рішенням відповідних інстанцій майно повертають на відповідальне зберігання власнику. Тож не тільки від міліції це залежить. Ми сподіваємось на тісну співпрацю з усіма правоохоронними органами, щоб не було як у байці «Лебідь, рак і щука».
Потім у Івана Корсуна уточнили — чи не мала міліція певний зиск з існування гральних закладів, тим самим порушуючи закон. На думку міліціонера, дехто отримує неправомірну вигоду через надто малу легальну зарплату.
— Чому міліціонер залазить у чиюсь кишеню? Тому що приходить на службу молода людина, десь із села — сержант, офіцер. Одружується, народжуються діти. Отримує 1200-1300 гривень. Пізніше, за вислугою буде отримувати до двох тисяч. А за комунальні послуги заплати, за кватиру заплати. І дружина йому каже — шановний, ти годувальник? А тут він приходить до підприємця — того ж власника грального закладу, і останній провокує його порушити закон. Доки у міліціонерів будуть такі низькі зарплати, доти будуть випадки отримання ними неправомірної вигоди. Хай краще співробітників буде менше, але в них буде більша зарплата. І треба, щоб на кожне місце стояла черга з кількох претендентів, і тоді кожен міліціонер буде знати, що варто тільки взяти хабаря, як його одразу звільнять і в тюрму посадять. Однозначно, таких людей в міліції не буде — тільки за останній місяць двох працівників звільнили саме за отримання неправомірної вигоди.
Про це пише сайт «Полтавщина».
Коментарі
Мабуть є, Але, мабуть, ду-у-уже мало. Всі ж знають, йдучи на таку роботу, що Цитата: , але таки йдуть. Хтось свідомо служити, хай навіть і за таку зарплату, а хтось - свідомо для того, щоб "отримувати неправомірну вигоду" (як у тому анекдоті про гаїшника - "А що, тут ще й зарплату дають? Я думав палицю і форму дали - і крутися як хочеш")... При чому, здається, останніх значно більше :(
І зарплата - це тільки один із факторів. Доки не працюватиме принцип Цитата: нічого не зміниться. Уже, здається, виробилася така традиція, доки вона не буде зламана, ніякі підвищення зарплати не допоможуть.
Стрічка RSS коментарів цього запису