реклама

реклама

У Шполі 5 квітня підстрелили доньку місцевого свободівця Людмилу Римар за те, що вона відмовилася проводити незаконні махінації з землею, інформує прес-служба обласної організації партії.


Удень в офіс до Людмили Римар, яка працює землевпорядником, прийшов представник підприємства «Українські аграрні традиції» Валентин Тупота та вимагав підписати документи на переоформлення земельних ділянок.

Жінка відмовилася, оскільки документи не відповідали чинному законодавству. Візитер був налаштований агресивно, проте йому довелося піти. Пізніше він зателефонував Людмилі та попросив зайти до нього в офіс, переглянути виправлення. Після того, як Людмила Римар прийшла, вона виявила, що Тупота п'яний; той почав погрожувати жінці, виламувати руки, а потім взагалі почав стріляти, інформують у прес-службі «Свободи».

Із 8 пострілів чоловік двічі влучив: одна куля застрягла у Людмили в нозі, друга пройшла навиліт. Зараз жінка перебуває в реанімації.

Злочинця затримала міліція, відкрито кримінальну справу. Проте підозрюваного чомусь одразу відпустили, мотивуючи це тим, що він «занадто п'яний».

Голова Шполянської районної організації ВО «Свобода» В'ячеслав Кишінько каже, що партійці «шоковані тим, що відбулося».

– «Українські аграрні традиції» і раніше були помічені в махінаціях, але до такого ще не доходило. Незважаючи на дивну поведінку міліції, ми будемо вимагати справедливого покарання для Валентина Тупоти – часи вседозволеності та беззаконня минули, – стверджує він.

реклама

Коментарі  

 
0 #30 слово 06.07.2014 21:13
стосовно пораненої Лимар Л.П. то на сьогоднішній день відносно неї та віддяілу яким вона керує порушено кримінальне провадження за ст.366 ч.1 ККУ, триває слідство.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #29 Грім 10.04.2014 14:14
Ратушна Ліна Борисівна керівник ТОВ «Українські аграрні традиції» везе в Шполянський район свого прокурора Архипенка для того щоб «роздеребанити» пограбувати власників земльних ділянок, оставити людей ні з чим і закрити справу по Тупоті, щоб зробить його невинним!!!!!

Розборки тіки начинаються!!!
Остальні хто отписуютьця що «побутове», нетак просто як воно кажеться!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #28 Вася 08.04.2014 20:36
Ну прям не Император а Всея всеих. Все он знает, всем пихает. А б...лом попахивает. Слыш дятел не трепли никому не нужный треп. Агент иди играйся в оловяных солдатиков.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #27 Вася 08.04.2014 20:31
Император - а Вы кто? Шо прям такие подробности знаем. Прокурр, суд и т.д.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #26 imperator 08.04.2014 15:29
а сам шо! такий умний став :lol:
ди до чого причипився! тут оставляють коментари поповоду матеріалу викладеного на сторінці а не правопису! понатно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #25 130214 08.04.2014 15:01
Цитую imperator:
Цитую 130214:
[quote name="imperator"]......

яка школа "випустила" етаго ім-оператора :lol:


Национальная академия Службы безопасности Украины


йо-ки-ли-ми-ни... шо гардісся, панятна, а шо словєй не знаєш - хужо... поміняй КЛАВу, мать вана вінаватая
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #24 imperator 08.04.2014 14:13
Цитую 130214:
Цитую imperator:
читаючи коментарии до статті у мене склалось впечетления шо всі прискіпливо ставляться до дівчини, і думають шо якщо дівчина то інтивні стосунки приписують, яб хотів би подивитись нареакцію тих хо виписуює бред стріляв в їхню ж дочку якийсь у...д, і побачим як ви заспіваєте, а ті шо пишуть в коментах про те шо чогось дівчина винувата, а не цей в три зари більший ... (у....д) є ті самі працівники тої фірми з якої і стріляло це б...ло і в ніх такий же підход шо і Росіян, спершу захоплять, побють, постріляють а тоді кажуть шо невинуваті то все винуваті т хто пастраждав! це абсурд і бред сумашедшого, хватить пургу нести, ви немалі дітки шо можне все робити шо забажається пр....ки! мені жаль ту дівчину про яку пишуть, видно ночами погано спить бідолаха, жде поки прийдуть і добють у....ди! оце ж така політика!


яка школа "випустила" етаго ім-оператора :lol:


Национальная академия Службы безопасности Украины
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #23 130214 08.04.2014 13:53
Цитую imperator:
читаючи коментарии до статті у мене склалось впечетления шо всі прискіпливо ставляться до дівчини, і думають шо якщо дівчина то інтивні стосунки приписують, яб хотів би подивитись нареакцію тих хо виписуює бред стріляв в їхню ж дочку якийсь у...д, і побачим як ви заспіваєте, а ті шо пишуть в коментах про те шо чогось дівчина винувата, а не цей в три зари більший ... (у....д) є ті самі працівники тої фірми з якої і стріляло це б...ло і в ніх такий же підход шо і Росіян, спершу захоплять, побють, постріляють а тоді кажуть шо невинуваті то все винуваті т хто пастраждав! це абсурд і бред сумашедшого, хватить пургу нести, ви немалі дітки шо можне все робити шо забажається пр....ки! мені жаль ту дівчину про яку пишуть, видно ночами погано спить бідолаха, жде поки прийдуть і добють у....ди! оце ж така політика!


яка школа "випустила" етаго ім-оператора :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #22 imperator 08.04.2014 13:45
Цитую З...:
Стосовно даної події, можу повідомити наступне, що в 2013 році, Лимар Людмила ,мала конфлікт з представниками прокуратури в своему службовому кабінеті. Та вийшла сухою із води.Дану посадову особу не міг вгамувати навідь прокурор Шполянського району в присутності колег з області.Можливо даній посадовій особі потрібна допомога фахівця...


Ше один заливаю тут всякою всячиною! :-x :-x :-x всі знають як жив Пшонка! чим живились прокурори! то ненада ля-ля, це все було при правительству Януковича! а держслужбовець Держземагентств а почуствував манінацію і нехотів мериться давленням на неї невідомими особами, які оказались пізніше працівниками прокуратури, ні наяких підставах почали чіплятись до неї! Це тобі вася нема шо робить виписуєш тут! я знаю харошохо Психотерапевта можу дати телефон! бо бачу нада тобі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #21 imperator 08.04.2014 13:40
Цитую Вася:
Цитую З...:
Стосовно даної події, можу повідомити наступне, що в 2013 році, Лимар Людмила ,мала конфлікт з представниками прокуратури в своему службовому кабінеті. Та вийшла сухою із води.Дану посадову особу не міг вгамувати навідь прокурор Шполянського району в присутності колег з області.Можливо даній посадовій особі потрібна допомога фахівця...

А прокурор, что должен утихомиривать госслужащего в его же кабинете? У прокуратуры совсем другая функция. Пусть пойдет наших сегодняшних мажоров успокоит? Увидим что получится.
И если уж зашлда речь о том моменте с прокурором, то прокурор наверное не просто так "сам лично" туда ходил.


А в ДТП на сьойому джипі цей прокурор попав то нічого, откуда в нього бабло на такі вишукані речі! а тут роздувають таке! Дажу в суді в прокуратурі нічого неполучилось! Та хватить чуж нести! :-x Надоїли незаймайтесь сепаратизмом! Слава Україні! Героям слава! то мовчіть в тряпочку а не ля-ля тут!